ANKARA BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Kodla Büyü
Arkadaşlar ilk 7 tercihi boş geçip 8.tercihde kendi okulumu yapabilirmiyim? bilen cevaplarsa çok senirim acil lütfen ona göre tercih yapacam.

teslim eden varsa soracağım: üst yazı gerekiyor mu. İlçeye üst yazı gidecek mi. Elden teslim ederken üst yazı gerekiyor mu?

üst yazı gerekmiyor cmos hocam daha önce üst yazı hiç vermedik.tercihleri nasıl yaptınız hocam ben sadece kendi okulumu tercih etmek istiyorum sıkıntı olmaz değil mi.

Ankaranın merkez olmayan ilçeleridemi bu adresten başvuracak. Nallıhandan kalkıp evrak teslim etmeyemi gideceğiz, gerçi zaten tercih sıranız hatalı diyor tercih yapamadık

maki02' Alıntı:
Arkadaşlar ilk 7 tercihi boş geçip 8.tercihde kendi okulumu yapabilirmiyim? bilen cevaplarsa çok senirim acil lütfen ona göre tercih yapacam.

hocam sistem ilk açıldığında benim de kendi okulum 4. tercihte çıkıyordu. onu düzeltmişler şu an ilk tercihte kendi okulunuz çıkıyor olması lazım dün bende öyle oldu çünkü ilk tercihte kendi okulumu yazdım başvurumu yaptım..

bir de ankara diş hekimliğinin yanındaki il milli eğitime gitmeyin.. teslim yeri Gazi Beden Eğitimi'nin olduğu sokağın bitiminde :)

üst yazı gerekmiyor..

bilerzen' Alıntı:
maki02' Alıntı:

hocam sistem ilk açıldığında benim de kendi okulum 4. tercihte çıkıyordu. onu düzeltmişler şu an ilk tercihte kendi okulunuz çıkıyor olması lazım dün bende öyle oldu çünkü ilk tercihte kendi okulumu yazdım başvurumu yaptım..

bir de ankara diş hekimliğinin yanındaki il milli eğitime gitmeyin.. teslim yeri Gazi Beden Eğitimi'nin olduğu sokağın bitiminde :)

üst yazı gerekmiyor..

hocam ilk tercihte benim okul görünmüyor.fatih projesindeki liseler görünüyor.benim okulum 8. tercih bölümünde görünüyor.hocam sizin okul türü ne benim ki ilkokul

kendi okulumda fatih projesi yok, bt sınıfı yok, kendi binası yok. İçinde bulunduğu okulun binası fatih projesi kurulmuş. O görünüyor. Onu seçeceğim. Tek tercih yaptım. Başka yere de istemedim. 12 saat ders görünüyor bana. Binanın bt sınıfına göre yaparlarsa yapacaklar. Olmazsa müdür dedi sana beden müzik ne bulursak veririz. Tutarız etrafa göndermeyiz falan dedi. Bakalım hayırlısı.

ilkokul olduğu için mi 1.tercihte çıkmıyor acaba?iyice kafam karıştı nasıl olacak o zaman.kendi okulum tüm okullar bölümünde çıkıyor sadece.arayabileceğim bir numara var mı?

ilkokullara görevlendirme yapılmayacak mı acaba?
evrakların teslim edildiği yere gidip sorsanız mı?

tamam aradım ben benim okul eklenmemiş.güncelleme yapıldı şimdi görünüyor.teşekkür ederim.bu yeni yere teslim için ankara eczacılık ordan mı giriyoruz?

ya benim okul yine 1.tercihler arasında yok.yazıcı olan bir bilgisayar gideyim dedim.gidene kadar tekrar 1.tercihler arasından gitmiş.tc no yanlış diye uyarı veriyor.bu sene çok sıkıntılı .bi tercih yapabileydik.

bu nasıl iş bu nasıl işleyiş ANLAMADIM. VERDİKLERİ ADRESTEN BAŞVURU YAPILAMIYOR, TELEFON EDİYORUM AÇMIYORLAR KAHRETSİN BÖYLE İŞİ

Az Önce görüştüm arkadaşlar valilikte onaydaymış. Fatih okulları dolduğundan diğer ortaokul ve ilkokullara alınana başvurularda sıkıntı yok galiba.Yarın itibari ile muhtemelen ankaraegitici.net de yayınlanır.

sirius2006' Alıntı:
Az Önce görüştüm arkadaşlar valilikte onaydaymış. Fatih okulları dolduğundan diğer ortaokul ve ilkokullara alınana başvurularda sıkıntı yok galiba.Yarın itibari ile muhtemelen ankaraegitici.net de yayınlanır.
Sonuçlar belli olmadı değilmi

olur bugün saat 16:00 da gelen maille belli oldu lakin gelen listede sadece akyurt - çankaya - altındağ ve bala ilçeleri var arkadaşlar.

bilerzen' Alıntı:
okula onay yazısı gelmiş..
Onay yazısı geldi mi :( bizde hala ses seda yok, onaylananlar listesi neden yayınlanmadı hala acaba, yine mi son güne kalacak. ona göre programlar yapılacak okullarda :(

arkadaşlar Ankara iline yeni atanan öğretmenler formatörlük başvurusu için nereye başvuru yapacak?

Listeyi yayınlamadım. Çünkü arkadaşların T.C. Kimlik numaraları var .Her sene aynı sıkıntı yaşanıyor.Dolayı ile yayınlamadım.

Geri