Adana Formatörlük...

Kodla Büyü
üç maymun' Alıntı:
baynadir' Alıntı:
benim ilçedeki çalışma sürem 20 ocakta dolduğu için çalıştım. ama 15 tatilimi yaptım akabinde... okulda olsam çalışmazdım ve doğru olanda oydu zaten... şu yazı gelsinde ben 20 günlük alacağımı istemiyorum zaten :)... 6 şubat itibariyle yazsın yeter :D... acınacak duruma düştük bea... bu gidişle şubatıda yerler bunlar... bu arada dedikodu makinası ispiyoncu bir eleman var aramızda... ona sonsuz selamlarımı iletiyorum...
sana dememiştim nadir hocam ayrıca hakkımız varsa isteriz neden vazgeçiyorsun ki. ispiyoncu derken burada yazılanları mem e falan mı anlatıyor neden böyle düşündüğünü yazarsan(burada konuşulanları meb den falan mı duydun) biz de bilelim ona göre konuşalım burada..

burada yazılan bazı şeyleri ayaklı bir gazetemiz var ildekilere iletiyor... e be kardeşim buna ne gerek var. burası herkese açık bir platform... o yalakalık yaptığın insan kendiside girip okuyabilir... biz yada ben söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım... varsa lafı olan erkek gibi çıkar söyler bizde eyvallah deriz... yavşaklık etmeyi kendine meslek edinmesin bazıları... söz su gibidir yolunu bulur... adam olan anlar, adam olmayan adamlık dersi alır...

hocam ona buna göre konuşmayalım kendimiz gibi devam edelim biz...

madem buradaki şeyleri ildkilere iletiyorlar biz boşuna mı toplanıp konuşmaya gidiyoruz :mrgreen: o işin şakası tabide ildekilerin buradaki öğretmenlerin düşüncesini öğrenmesi açısından bu olay güzel olmuş aslında. buradan açık açık söylüyorum görrevlendirmelerin gecikmesi buradaki insanların ek derslerinin hiç edilmesinin sebebi ildekilerdir görevlerini düzgün yapmamışlardır. her kim iletiyorsa benide söylesin. daha ağırınıda yazardım ama bize yakışmaz. aslında 13 kişi ile görüşmeye gittiğimizde recai bey bazılarınız intel öğretmen kursu ile ilgili veri toplamaya çalışıyor bize itiraz ediyor vb. cümleler kurmuştu o zaman şaşırmıştım senin buradaki yazıların geldi aklıma bu adam bunu nereden biliyor diye düşündüm. sonra belki bilgileri toplayıp recai beye iletmiştir oradan biliyordur diye düşünmüştüm. sen kendisine iletmişmiydinki. birde bilgi edinmeleri kullanmayın demişti belliki bundan da rahatsız. bence bu bilgi edinmeleri daha çok kullanalım.

yahu birileri işlerini tam yapsa burada bunca insan şikayet eder mi? vazifelerini tam yapsın bazı görevliler. kimse de kimseye birşey söylemez. buraya girip de sanki gizli bir forummuş gibi buradaki konuşmaları başka yerlere taşıma... ne saçma işler..

ksinang' Alıntı:
Bana görev gelmedi. Müfettişlere ulaştım biz olumlu rapor vermiştik dediler. Berkdemiri aradım hocam rapor olumsuz geldi dedi. Tekrar müfettişleri aradım bir yanlışlık olmuş, düzeltelim dediler. Bende okula görev istiyorum diye dilekçe yazdım. En başa döndük yani. Nelerle uğraşıyoruz Yarabbim.
iyiiki araştırmışsın hocam kimbilir bu işten daha kimin hangi günahsızın hakkını yediler. bunun hesabını kim nasıl verecek hakkımızı helal etmiyoruz. inş. bunlar burunlarından fitil fitl çıkar.

ksinang' Alıntı:
Bana görev gelmedi. Müfettişlere ulaştım biz olumlu rapor vermiştik dediler. Berkdemiri aradım hocam rapor olumsuz geldi dedi. Tekrar müfettişleri aradım bir yanlışlık olmuş, düzeltelim dediler. Bende okula görev istiyorum diye dilekçe yazdım. En başa döndük yani. Nelerle uğraşıyoruz Yarabbim.

Hocam bana da müfettişlerin numarasını verirmisiniz.Benim okuluma da gelmediler konuşmak istiyorum onlarla.Neden yan okula ve karşı okula gelip benim okuluma gelmedikleri hakkında.

Enrico' Alıntı:
ksinang' Alıntı:

Hocam bana da müfettişlerin numarasını verirmisiniz.Benim okuluma da gelmediler konuşmak istiyorum onlarla.Neden yan okula ve karşı okula gelip benim okuluma gelmedikleri hakkında.

Özelden gönderdim hocam.

üç maymun' Alıntı:
madem buradaki şeyleri ildkilere iletiyorlar biz boşuna mı toplanıp konuşmaya gidiyoruz :mrgreen: o işin şakası tabide ildekilerin buradaki öğretmenlerin düşüncesini öğrenmesi açısından bu olay güzel olmuş aslında. buradan açık açık söylüyorum görrevlendirmelerin gecikmesi buradaki insanların ek derslerinin hiç edilmesinin sebebi ildekilerdir görevlerini düzgün yapmamışlardır. her kim iletiyorsa benide söylesin. daha ağırınıda yazardım ama bize yakışmaz. aslında 13 kişi ile görüşmeye gittiğimizde recai bey bazılarınız intel öğretmen kursu ile ilgili veri toplamaya çalışıyor bize itiraz ediyor vb. cümleler kurmuştu o zaman şaşırmıştım senin buradaki yazıların geldi aklıma bu adam bunu nereden biliyor diye düşündüm. sonra belki bilgileri toplayıp recai beye iletmiştir oradan biliyordur diye düşünmüştüm. sen kendisine iletmişmiydinki. birde bilgi edinmeleri kullanmayın demişti belliki bundan da rahatsız. bence bu bilgi edinmeleri daha çok kullanalım.

intel ile ilgili bilgi edinme yazısını ben yazdım... bundan korkacak yada çekinecek değilim... korksam burada ulu orta hiç bişeyi yazmam zaten... berkdemir hoca yazım kendisine ulaşınca beni aradı... neden böyle birşey yazdın dedi... bende il milli eğitim müdürüne istatistiklerini sunacağımı söyledim... peki bizde bu istatistik yokmu dedi, bende sizde %10'u varmış hocam gaffur bey öyle diyormuş dedim... tamam dedi kapattı... sonrasında yine cevap sayılmayan bir cevap geldi bilgi edinmeden... bu bilgileri ilçelerden alabililirsiniz onlarda yetki var denilmişti... peki hocam adama sormazlarmı bu bilgiler ilde yok mu? bu kursları veren sizlersiniz sizde yok mu? sonrasında da misilleme yapar gibi verilen kursların dökümanlarını falan filan istediler... galiba benim yüzümden oldu sizden özür diliyorum arkadaşlar...

ama buradanda bu işi yapanları kınıyorum... elinize 2000 den fazla cd ulaştı kaç tanesine baktınız? iş yapıyormuş gibi görünüp hiç bir iş yapmıyorsunuz... işiniz balon şişirmek... birgün elinizde patlarsa ozaman ne yapmışız biz diceksiniz ama çok geç olacak...

ayaklı gazete, bunları flaş haber olarak söyle tamam mı? alt yazı falan olmasın şöyle janjanlı anlat... adam seni bu işin maşası yapmış haberin yok... kendisi bu siteye girip yazılanları okumaktan bile aciz... 2 ayda 2 satur yazıyı zor yazan bir adamdan giripte bu kadar şeyi okumasıda beklenemez zaten değil mi? tüh sizin kalıbınıza... çapsız adamlar...

Arkadaşlar okullara ulaşan yazı doğrultusunda ek derslerinizi nasıl işletecekler? Ben iki haftadır okuldayım hatta Ocak ayının başında da okuldaydım ama 15 tatile çıktım. Ama bu yazıya göre tebliğ tarihinden itibaren başlatılacak diyor okul müdürü. Sizlerde durum nedir?

gelen yazıya göre eğer 2 ocaktan itibaren formatörlüğü sürdürmüşseniz a maddesi gereğince ek dersinizi alacaksınız... yok 0cakta gitmemiş ve bu yazı ile başlıyorsanız ozaman tebliğ tarihinden itibaren alacaksınız... müdürün kendi kendine element uydurmasın...

Benim okuluma gelmediler halen .Recai beyi aradım gelecekler her müfettişin bölgesi ayrı dedi.Bakalım bekliyoruz.

Çok büyüttüler işi,çok uzattılar,millet görevine başlayalı 1 hafta oldu bizimki hala sürüncemede,o müfettişşşşlerin teftişini kim yapacak peki işlerini zamanında yaptılarmı yapmadılarmı diye,iki üç sorumsuz müfettiş yüzünden düştüğümüz hale bak ya...

bizim müdür yardımcısı hasan kantar beyi bahane ediyor kabul etmez diyor vermeyi reddediyor. ben 1 hafta devam etmiştim onu talep ettim. görevine neye göre devam ettin diyor. geriye dönük çalışan arkadaşlar ek dersini alabilen olursa buraya yazabilirlermi lütfen.

bu müfettiş işinide ellerine yüzlerine bulaştırdılar bu rezilliğin hesabı sorulmalı aslında. görevlendirmeler gelince herkesin sesi kesildi herzamanki gibi. gemisini kurtaran kaptan oldu. ben de iyi bir ders aldım bu işten. artık suyun aktığı yöne su ile birlikte akacağım bende. :sleep:

hocam görevlendirme geldi diye tabiki susmamamız lazım. şu anki sorunumuz geriye dönük ek ders. ama bundan sonra da sorunlarımız bitmeyecek. bir arada ve koordineli olmamız gerekiyor. her zaman.

ARKADAŞLAR OKULUNA MÜFETTİŞ GELMEYENLER BENİM GİBİ ARAYIP SORSUN.SIKIŞTIRSIN Kİ EN AZINDAN BİR AN ÖNCE BİTİRME YÖNÜNDE HAREKETE GEÇSİNLER DİĞER ARKADAŞLAR BU MART BAŞINDA EK DERSLERİ YATACAK BİZİMKİLER İSE MAYIS BAŞINDA ANCA YATAR.ODA GERİYE YÖNELİK ALABİLECEKMİYİZ BAKALIM.HEM İL FORMATÖRÜNÜ HEMDE ŞUBE MÜDÜRÜNÜ ARAYIP KONUŞUN ARKADAŞLAR.

arkadaşlar Hasan KANTAR ı aradım.02-20 ocak arası ekdersimizi vermiyorlarmış. Ekderslerin gerekçe olarak okula tebliğ tarihinden itibaren yapılabileceğini söylüyor. bununla ilgili muhatap ben değilim diyor. ille görüşeceğiz herhalde. birşeyler ytapalım arkadaşlar. hepimiz acayip bir pozisyona düşürüldük lanet olsun.

Ek dersi Yüreğir İlçe Meb 16 şubat itibariyle verecekmiş diye duydum. Yazı oysa açık 2 Ocaktan başlıyor görevler ve ekdersimiz. 15 tatilde ise çalışmadık ama bu benim sorunum değilki. Görevlendirmeleri yapsalardı bizde çalışsaydık.

Yaşadığımız hak mahrumiyetinin açıklamasını kimse yapamayacak hocam. Her zamanki gibi olan yine bize olacak. Kredisi, borcu olanlar da biraz daha borç alacak. Olan bu. Ama daha önce de söylendiği gibi görevlendirme çıkmayan arkadaşların mağduriyeti bizden daha büyük. Neresinden tutsak elimizde kalıyor, Adanada formatörlük çileden başka bişey değil. Ne zamanki fatih projesi adanaya gelir. O zaman kuzu kuzu etrafımızda dönerler. Biz de yapılanları unutur paşa paşa denileni yaparız!!!

Görevlendirmeleri çıkmayan arkadaşların durumu sorun değil REZALET. Adamlar hiçbir geçerliliği olmayan forma göre görevlendirme yapmışlar. Diğer söyledikleriniçin ise doğru söze ne hacet denir.

GÖREVLENDİRMESİ ÇIKMAYAN ARKADAŞLAR TOPLANIP GİDİP GÖRÜŞELİM DERİM SİZLER NE DİYORSUNUZ?BUGÜN OKULUNA GELİNEN ARKADAŞ VAR MI ?

Arkadaşlar benim de görevlendirmem çıkmadı, iki hafta önce il mem dekilerin dediğine göre geçen hafta çıkacaktı çıkmadı. Geçen hafta bizim okul müdürü Mehmet Berkdemiri arayıp görüştü, o da bu hafta içinde görevlendirmelerin yapılacağını, formatör gibi çalışmamı söylemiş. Ek dersler için de ayın 2'si esas alınacak demiş.

fpekel' Alıntı:
Arkadaşlar benim de görevlendirmem çıkmadı, iki hafta önce il mem dekilerin dediğine göre geçen hafta çıkacaktı çıkmadı. Geçen hafta bizim okul müdürü Mehmet Berkdemiri arayıp görüştü, o da bu hafta içinde görevlendirmelerin yapılacağını, formatör gibi çalışmamı söylemiş. Ek dersler için de ayın 2'si esas alınacak demiş.
hocam senle beraber gitmiştik mem e ismin 2. listede idi benimde aynı idi. benim görevlendirme geldi senin ki nasıl oldu da gelmedi şaştım şimdi bunların işine.

Bugün öğleden sonra 3 civarı benim okula gelmişler. Telefonda görüştük. 10-15 kadar soru sordu bakalım ne olacak!

Hocam benim okula müfettiş de gelmiş, hani rapor falan da sorun değil ama bilmiyorum neden gecikti. artık çok fazla da beklentim yok zaten, insan umut ettikçe çektiği sıkıntı da artıyor. en iyisi biraraya gelip tüm bilgisayar öğretmenlerinin ortak hareket etmesi.

Geri