Adana Formatörlük...

Kodla Büyü
evet aynı şeyi bende öğrendim arkadaşlar... çok fazla arayan olduğu için liste geri kaldırılmış ancak o liste vali tarafından onaylanmış liste olduğunu da söylediler haberiniz olsun...

Sadece facebook grupta kalmasın burayada yazayım dedim, müfettişlerin raporlarını geç teslim etmesinden dolayı 2. liste oluşturulmuş. Olumsuz raporlananlar ve gidilmeyen okullara görevlendirme yok. Ayrıca bende ilk listede yokum müfettişlerin raporlarını geç teslim etmesinden dolayı (ikinci ihtimal bende kalsın.)

ewet arkadaşlar 2. liste var. benim de fpekel hocamında adlarımız 2. listede idi. ancak bahaneleri çok ilginç telefonla aranmak istemiyorsan 2 listeyide yayınlarsın kimse seni aramaz. 1 liste yayınlayıp diğer listeyi yayınlamazsan olacağı bu. ben kesinlikle mehmet berkdemirin oraya yakışmadığını düşünüyorum. ilmem e kadar kendisinin beceriksizliği yüzünden boşyere gittim. yaşadığım psikolojik sıkıntı da bana kar kaldı. böyle gidecekse artık beddua edeceğim. ağzımı bozmak istemiyorum.

semraaa14' Alıntı:
Yayınlanan liste onaylı değilki.....Onay olmadan ben de inanman...
yeni bir din falan mı çıktı hocam inanıp inamama tartışması başladı. çocuk oyunumu bu. hadi ilmem e inanmıyorsunuz anladık. bt adanada gördük diyoruz bir sürü arkadaşımızda bt adana da gördük diyor. excell belgesinde imza aramak çok mantıklı olmasa gerek kopyala yapıştır imzanın geçerliliği olmaz ancak okula gelen yazıda onay aranır. daha neyin inanmaması bu iyice sıyırdık aaaa...

Hocam üzerinize neden alınıyorsunuz... sizinle alakası yok ama listede onay imzası yok onun için söylüyorum... bir liste yayınlanmış doğrudur ama o listede onay yazısı yok onay yazısı olmayan bir listenin görevlendirmesi geçerli değildir tabiki....

semraaa14' Alıntı:
Hocam üzerinize neden alınıyorsunuz... sizinle alakası yok ama listede onay imzası yok onun için söylüyorum... bir liste yayınlanmış doğrudur ama o listede onay yazısı yok onay yazısı olmayan bir listenin görevlendirmesi geçerli değildir tabiki....
üzerime alındığım falan yok hocam sana takıldım biraz, :mrgreen: stresimi attım :lol:

başvuruyu elden yapmıştım özür gurubu tayini olduğum için berkdemir bizzat kendisi demişti merak etme hocam listede olursun diye şimdi ben var mısın yok musun mu oynayayım acep???

formator2006' Alıntı:
ni hayet bu konunun son sayfasıda görüktü gibi :))))

görüktü değil hocam gözüktü :D...

maksat 41. sayfayı görelim. laf kalabalığı yapim dedim :)...

ama şu varki daha bu başlığın ömrü tükenmedi çünkü görevlendirilmeyen arkadaşlarımız var ve onlardan desteğimizi çekmemiz hiç etik olmaz... herkes görevlendirilmeden içim rahat etmez... başka branşları görevlendirirken neden formatör görevlendirmesinde önceliği olması gereken arkadaşlarımıza sorun çıkarıyorlar???

nadirim gözüktü de değil "göründü" :)) 40 için

baynadir' Alıntı:
formator2006' Alıntı:
ni hayet bu konunun son sayfasıda görüktü gibi :))))

görüktü değil hocam gözüktü :D...

maksat 41. sayfayı görelim. laf kalabalığı yapim dedim :)...

ama şu varki daha bu başlığın ömrü tükenmedi çünkü görevlendirilmeyen arkadaşlarımız var ve onlardan desteğimizi çekmemiz hiç etik olmaz... herkes görevlendirilmeden içim rahat etmez... başka branşları görevlendirirken neden formatör görevlendirmesinde önceliği olması gereken arkadaşlarımıza sorun çıkarıyorlar???

burada da yokum ciddi geçmiş olsun diyeceğim... :cry: nese çok şey geliyor dilimin ucuna da... keşke tayinim hiç Adana'ya gelmeseydi de şu rezil duruma gelmeseydim... evimin dibine başka branştan formatör görevlendiriliyor ben dellenmek üzereyim... Halledeceğiz başka okul isteme diyenlere de hesabını soracağım dur bakalım...
nadir hocanın dediği gibi bilişim öğretmeni dururken başka branştan öğretmen neden görevlendirilir arkadaş sorarım size fazla fazla var işte bt öğretmeni yeter artık ya... onların dersine ben gireyim o zaman ben razıyım vallahi...

bilisim06' Alıntı:
hakkibasak' Alıntı:
37. sayfa benden. arkadaşlar 2-20 ocak ekders tamam. 15 tatil içinde bastıralım.
Hakkı Hocam Çalışmadığın dönemin(15 Tatil) ekdersini hangi vicdanla alacaksın acaba???
Arkadaşım ben zaten idareye okulda bozuk olan iki kasanın anakartını almaya söz verdim. Benim vicdanım rahat. Ama sizin yaklaşık 2 aylık çektiğiniz sıkıntının karşılığını nasıl ödeyecekler

Arkadaşlar bu 2-20 Ocak arası ekdersi elinizdeki görevlendirmenin tarihi nedeniyle (2 Ocak -30 Haziran) isterseniz paşa paşa alırsınız, oradaki imzalar vali ve il mem müdürüne ait. Buna yanaşmayıp vermek istemeyen ilgili amir mahkemelik bile olsa sizle haksız çıkar. Top sizde artık onay tarihi böyle çıkarılarak size bu hak verildi. Abartıp şubat tatilinide alacak olan varsa kendi bilir. Ama ben daha görevlendirme çıkmadan idareme durumu izah ederek 2-20 ocak arası çalışmaya devam ettim üstelik 16 saat derste cabası.

Formatörlüğü onaylanmayanlar nedeni ne olabilir acaba? Benim okula denetim için kimse gelmedi ama listede adımda yok!Neye göre yaptılar şimdi bu görevlendirmeyi!!!

Geri