23 Marttaki Güncelleme Eğitimi ile ilgili gelişme varmı.

Kodla Büyü
sanırım benim başka bir eğitimden aklımda 70 kalmış. neyse onun sayesinde dikkatli izledim 90 aldım :D...

ve Bitti çok şükür

Ekli dosyalar

• AAA.jpeg
    AAA.jpeg
    19.3 KB · Görüntüleme: 482
arkadaşlar hani sorular :D
sınavı bir kere de geçmemiz gerekiyor arkadaşlar nasıl oluyor.bir tüyo verseniz.

_MurAy_' Alıntı:
sınavı bir kere de geçmemiz gerekiyor arkadaşlar nasıl oluyor.bir tüyo verseniz.
Programı bilgisayara kur geçersin hocam. Sunumları dikkatli dinlediysen zaten 70 i çok rahat alırsın

mu_korkmaz' Alıntı:
_MurAy_' Alıntı:
Programı bilgisayara kur geçersin hocam. Sunumları dikkatli dinlediysen zaten 70 i çok rahat alırsın
antropide sıkıntı olmaz hocam da o diğer eğitim biraz kasıntı gibi.
soru ağırlığı nasıl peki,antropi-diğer bilgiler olarak.
bir de tekte bi yapıyoruz sınavı ?sınav yapan varsa bugün atsın biz pazar gün yapcaz :D

hani ses sorunu düzelmişti..
ses yine gitti.. ses yok sahne geçemezsiniz diyo ne yapmam lazım? var mı bi taktik?

şu an hala geçemiyorum sahneyi yarım saattir aynı sahneyi değişik browserlardan izliyorum.... nokta kadar tık yok !!!

Çok şükür 95 alarak sınav bitti sorular gayet güzel hatta biraz erken bitirdim notlara iyi baktıktan sonra hızlı bitirilir artık diğer sınavları beklemedeyim :)

sınavı 87.5 alarak bitirmiş bulunmaktayım devam eden arkadaşlara başarılar diliyorum :+1: sorular çok zor değil arkadaşlar dün bir saat bugünde yine 1 saat gibi bir süre ayırarak bu puanı aldım.

kullanıcı bilgileri okunamadı hatası alan var mı? sınavda ne yapmalıyım? sistemden çıksam sınav hakkım gitmiş mi olur ? :eek: :( :(

ben sesi kapatıp sadece eğitimi tamamlamak için ileri ileri yaptım :+1: . Haliyle sınav biraz zor geldi bana :puhaha: . Ama 11 yanlış 72.5 puanla geçtim. Darısı diğer sınava gireceklere

92,5 ... forumda paylaşılan notlar yanınızda olur ve antropi de açık olursa rahat..
medya okuryazarlığını dinleyip tarihe dikkat etmediğimden sınavı kaçırmıştım bari bunu geçmiş olalım.

arkadaşlar o iş tamam siz gidin yatın :D
ben de 9 yanlışla tamamlamış bulunmaktayım.bir rahatlama geldi artık takmıştım heralde kafaya sınavı.
darısı başınıza :D

baynadir' Alıntı:
geçme notu 45 değil 70...

sorularda gayet kolay. antropi açıkken antropileri rahatça yaparsınız. birde modüller sonunda bazı sorular ve eşleştirmeler varya onların aynısından bir daha soruyorlar :D...

Necdet Hoca geçme notunun 45 olduğunu söylüyor hocam. Sana söyleyen yalan söylemiş, inanma herkese.

Geri