23 Marttaki Güncelleme Eğitimi ile ilgili gelişme varmı.

Kodla Büyü
arkadaşlar sınavı bitiren var mı nasıl sorular bakalım benimde az kaldı bitmek üzere.... Birde kalan olmuş mu hiç aba

arkadaşlar bu sınavdan kaç almak lazım geçmek için ben sınavıda bitirdim. 75 almışım ama yüzde yüz emin olduğum sorulara(çalışma kitabına baktım) yanlış dedi onuda anlamadım.

Hocam büyük harf küçük harf duyarlı
1. alana Fatih
2. alana Projesi ,şeklinde yazın :)

fatih22222' Alıntı:
arkadaşlar bu sınavdan kaç almak lazım geçmek için ben sınavıda bitirdim. 75 almışım ama yüzde yüz emin olduğum sorulara(çalışma kitabına baktım) yanlış dedi onuda anlamadım.
hocam 75 başarılı, geçmişsiniz sınavlarım bölümünde sınav sonucunuza tıklarsanız görebilirsiniz .

arkadaşlar ben sesi dinliyorum ama ses bitmeden diğer sahneye geçemezsiniz diyor ne yapmam lazım

md4483' Alıntı:
arkadaşlar ben sesi dinliyorum ama ses bitmeden diğer sahneye geçemezsiniz diyor ne yapmam lazım

Hocam ne güzel işte ses geliyormuş sana.

Sesi dinle ses bittikten sonra geç diğer sayfaya. Yani bu sorun değil aslında. Şanslılardansın sen.

AKADEMİA' Alıntı:
md4483' Alıntı:

Sesi dinle ses bittikten sonra geç diğer sayfaya. Yani bu sorun değil aslında. Şanslılardansın sen.

hocam ben sesi dinliyorum. ses bitiyor ama yine ileri tuşuna tıkladığım zaman ses bitmeden diğer sahneye geçemessiniz diyor

Arkadaşlar sorular nasıl acaba?? medya okur yazarlığından kaldım..Bundan kalmayalım bari :))) soruları olan varsa yollarsa çok sevinirim :))

md4483' Alıntı:
AKADEMİA' Alıntı:
md4483' Alıntı:

hocam ben sesi dinliyorum. ses bitiyor ama yine ileri tuşuna tıkladığım zaman ses bitmeden diğer sahneye geçemessiniz diyor

hocam kaçıncı sayfada yapıyor bunu....

YAZEN' Alıntı:
md4483' Alıntı:
AKADEMİA' Alıntı:
md4483' Alıntı:

hocam kaçıncı sayfada yapıyor bunu....

sorun çözüldü şimdilik sorun yok

sınavı bitiren arkadaşlar kaç soru var,geçme notu kaç, bir de kaç dak süre var?

40 soru / 40 dk. Ama medya okur yazarlığındaki gibi sorular karmaşık ve anlaşılması zor değil. Bana yarı yarıya gibi geldi. Yani yarısı eğitim, modüller vs yarısı ise antropi programı ile ilgili.

Herkese kolay gelsin.

İyi çalışmalar.

fatih22222' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:

sınavda 40 soru var, süre 40 dakika, sorular yarı yarıya, geçme notu 45

geçme notu 45'se eğitim dinlemeye bile gerek yoktur sanırım :)
45 olduğu sınavı tıklayınca mı yazıyor?

Bu da bitti. Sınava girecek arkadaşlara başarılar. Ağırlıklı antropiden sorulmuş.

muhalif33' Alıntı:
fatih22222' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:

sınavda 40 soru var, süre 40 dakika, sorular yarı yarıya, geçme notu 45

geçme notu 45'se eğitim dinlemeye bile gerek yoktur sanırım :)
45 olduğu sınavı tıklayınca mı yazıyor?

hocam mail attım Necdet Beye o söyledi dedi açıklamalarda yazıyormu ama ayrıca söyledi bende ordan biliyorum...

Geri