23 Marttaki Güncelleme Eğitimi ile ilgili gelişme varmı.

Kodla Büyü
Bugün itibariyle öğretmenlerin eğitim bilgilerinin cbs.eba.gov.tr ye işlenmesi ile ilgili okulumuza bir yazı geldi ve yaklaşık 1 ay önce biten bu eğitimden başarılı olmama rağmen
(23 Mart 2015 te açılan 224 nolu Fatih Projesi Eğitmenleri Güncelleme Eğitimi kursu) malesef sistemde gözükmediğinden aldığımız kurs bilgilerine bunu işleyemiyoruz. 2 hafta sonunda bilgilerin işlenmemesini anlarım ama 1 aylık süre çok geç kalındığını gösteriyor.

ARKADAŞLAR NECDET BEYIN TELEFONUNU ACİL OLARAK PM OLARAK BAN ATABILIRMISINIZ? UZAKTAN EGITIM ICIN ARAMAM GEREKLI. TESEKKUR EDIYORUM

halen işlenen bir şey yok, bu arada medya okuryazarlığı kursundan kalmıştım..ama hizmetiçine başarılı olarak işlenmiş..demekki 45 üstüne verdiler belgeyi..

ziyaret ettiği 2 tane okuldan hareket ederek öğretmenler Eba ya girmeyi bilmiyor, BTR ler görevini yapmıyor diyen Necdet efendi ve ekibi gercekten görevini süper yapıyorlarmış.. Onu da ogrenmiş olduk. Gerci zatı muhteremlerın bi dünya mazeretleri de vardır, bitmek tukenmek bilmeyen toplantıları gibi.. Allahın sopası var işte. Sen birilerini işini yapmamakla itham etmeden once don bı aynaya bak bence..

osakraker' Alıntı:
ARKADAŞLAR NECDET BEYIN TELEFONUNU ACİL OLARAK PM OLARAK BAN ATABILIRMISINIZ? UZAKTAN EGITIM ICIN ARAMAM GEREKLI. TESEKKUR EDIYORUM
Hizmetiçi kursta "isterseniz telefonu da verebilirim ama ararsınız açmam hep kursta olurum sonra donmeyi unuturum en iyisi mail atın" demişti

Fatih projesiyle ilgili aldığım her kurs geç işlendi. O yüzden şaşırmıyorum artık hala işlenmemesine. Kurs vermeye başladım zaten o da işlenir elbet..

sancaktepe' Alıntı:
ziyaret ettiği 2 tane okuldan hareket ederek öğretmenler Eba ya girmeyi bilmiyor, BTR ler görevini yapmıyor diyen Necdet efendi ve ekibi gercekten görevini süper yapıyorlarmış.. Onu da ogrenmiş olduk. Gerci zatı muhteremlerın bi dünya mazeretleri de vardır, bitmek tukenmek bilmeyen toplantıları gibi.. Allahın sopası var işte. Sen birilerini işini yapmamakla itham etmeden once don bı aynaya bak bence..
evet bir açıklama bekliyoruz kendisinden

caylakcekirge' Alıntı:
cyln hocam işinize yarar mı bilmiyorum ama Necdet hocanın twitter adresi;
https://mobile.twitter.com/necdet_sari

Ben bu adamı böyle bilmezdim. Gözümde hep Niyazi Saral hocamızın siması gibi bir simge vardı. Resmini görünce fazlasıyla şaşırdım. Birde twitter paylaşımları hiç hoşuma gitmedi. İçimden "Ne zannediyor lan bu kendini" diyesim geldi.

Bu arada the_korsan sana teşekkür etmiş. :) Aranız iyi bakıyorum da. :)

Ekli dosyalar

• ne_haliniz_varsa_gorun.jpg
    ne_haliniz_varsa_gorun.jpg
    122.7 KB · Görüntüleme: 611
  • the_korsan.jpg
    the_korsan.jpg
    29.1 KB · Görüntüleme: 611
Geri