2022 Öğretmen maaşı ne kadar oldu?

Kodla Büyü
Maaşlar belli oldu KBS'de. Ozkansoft kuruşu kuruşuna doğru.
Hocam ozkan soft da Alt Görev Unvani kısmını Bilişim Teknolojileri mi seçtiniz yoksa diğer öğretmen bunların dışında mı? Eğitim Fak. Mezunuyum. Bt seçince daha yüksek çıkıyor okulun hesabına göre.

Hocam ozkan soft da Alt Görev Unvani kısmını Bilişim Teknolojileri mi seçtiniz yoksa diğer öğretmen bunların dışında mı? Eğitim Fak. Mezunuyum. Bt seçince daha yüksek çıkıyor okulun hesabına göre.
O kısım sadece meslek lisesinde çalışan teknik öğretmenler için, tazminatı hesaplıyor. Yanındaki soru işaretine basarsanız açıklaması var zaten hocam.

tazminat o hocam Meslek Lisesi için onlar yıpranıyor biz maşallah çelik gibiyiz o yüzden bize yok

Dediğiniz konuyla alakalı forumda çok tartışma yaşandı. Tef böte muhabbetine döndürmeyim yine konuyu saptırmayın.
Ben onlara bişey demiyorum tabiki alacaklar ama bize de hak verilmesi gerekir değil mi yoksa TEF cilere bişey demiyorum onlarla hiçbr sorunum yok
Böyle olduğunu bilsem ben de TEF seçerdim 4-5 puan fazla alıp böteyi seçmezdm cahillik işte neden araştırmadıysam ikisi de aynı diye yazdık araştırmam gerekirdi güle güle harcasınlar

Ben onlara bişey demiyorum tabiki alacaklar ama bize de hak verilmesi gerekir değil mi yoksa TEF cilere bişey demiyorum onlarla hiçbr sorunum yok
Böyle olduğunu bilsem ben de TEF seçerdim 4-5 puan fazla alıp böteyi seçmezdm cahillik işte neden araştırmadıysam ikisi de aynı diye yazdık araştırmam gerekirdi güle güle harcasınlar
meslek lisesindeki bt öğretmeninin maaş karşılığı 20 saat, diğer bt öğretmenlerinin 15 saat.

7500 lira net. 16. yıl. 2/2. Anadolu lisesi. eş yardımı yok. toplam 200 lira çocuk yardımı dahil. bekciyle aynı maaşı alıyoruz. bekçinin maaşı çok değil bizimki az.

Ekli dosyalar

• IMG_20220110_231345.jpg
    IMG_20220110_231345.jpg
    81.4 KB · Görüntüleme: 243
7500 lira net. 16. yıl. 2/2. Anadolu lisesi. eş yardımı yok. toplam 200 lira çocuk yardımı dahil. bekciyle aynı maaşı alıyoruz. bekçinin maaşı çok değil bizimki az.

Hocam bilgi kaynağınızı gözden geçirin zira yanlış bilgi veriyor.
Özkansoft üzerinden hesaplarsak
Bekçi = 5621
Öğretmen = 6840 Tl

meslek lisesindeki bt öğretmeninin maaş karşılığı 20 saat, diğer bt öğretmenlerinin 15 saat.
Bunu görmezler hocam ayda 20 saat toplamda 550 tl paramızın elimizden alındığını bunun yerine daha az ücretle tazminat verildiğini görmezler.

aslında tef mezunlarına da 15 saat maaş karşılığı yapıp kalan 5 saati ek ders olarak odeseler öğretmenler daha kârlı olacak. bu tartışma da son bulacak.
Sizin 20+20 ders saati fazla hocam. 15 maaş karşılığı olsa bizdeki gibi 15+15 olması lazım gelir. Bu haliyle kalırsa 15+25 olması gerekir ki o zaman da bizim ekders sınırının yükseltilmesi gerekir. Maaş karşılığı hesabı karışık. Sınıf öğretmenlerinde de 18 saat maaş karşılığı olayı var. Baştan bir elden geçmesi lazım bu işin.

Arkadaşlar maaşlar KBS hesaplarında görülebiliyor. İdarenize rica ederseniz çocuk yardımı ne kadar, sendika ücreti ne kadar hepsini normal bordro gibi görebilirsiniz.

İyi akşamlar arkadaşlar, derece 5/2, eş çalışıyor, 1 çocuk eş üzerinde ve otomatik bes var (%3) Ocak ayı maaş 7177 tl gözükmekte, benzer kademe derecede gözüken arkadaşlar ile kıyas etmek adına yazıyorum yatan maaş normal mi diye teşekkür ederim.

Genel Kurul'da memur ve emekliye ek zammın görüşülmesine geçildi

AA

3/3
Eş çalışmıyor
1 +1 çocuk
15 yıl kıdem
Sendika var

8522 TL bordrod görünen

3/3
Eş çalışmıyor
1 +1 çocuk
15 yıl kıdem
Sendika var

8522 TL bordrod görünen
Benzer şartlardayız. Ben dün sordum idareye KBS'de gözükmüyormuş henüz. Netleşince yazarım. Bende de eş çalışmıyor, iki çocuk var, 14 yıl kıdem, 3/2, sendika var. Yakın çıkar diye tahmin ediyorum. Yaklaşık 500 TL'si sendika aidatıdır o miktarın. Düz maaş 2.5% sonradan gelecek olanı saymazsak 8000 TL gibi oluyor o zaman.

Eşim ücretsiz izinde, 1.5 yaşlarında bir çocuğum var, sendikalı değilim ve maaşım 7500 civarı. Okuldaki memurun masasında gördüm maaşlar KBS'de mevcut.

Geri