*** 2016 İL DIŞI ANTALYA ***

Kodla Büyü
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
elrond' Alıntı:
Dedeeeee.cikti mi tayinn
rize çıktı torun, tam anlamıyla sudan çıkmış balığa döndüm.
antalya diye başlık açtım, mersine döndüm, rizeden çıktım.
antalya mersini anladım da , rize nereden çıktı :=))
Akdenizden Egeye geçip boğazlardan Karadeniz sularına bırakmış hocam kendini. Millet sıcak denizlere ulaşma gayesinde, bizim dede karadeniz sularına bıraktı kendini. :mrgreen:

naptın sen yavvv dedeeee.havalar sıcak gidiyor diye karadenizin serin sularına mı bıraktın...pes :)

Ben mersin Antalya istiyordum, eşimde Karadeniz istedi, benim istekleri öne yazdık onunkini arkaya, sonra hayırlısını istedik, belkide hayırlısı budur.

Arkadaşlar Antalya için bir hayırsever var mı eş durumu okulların listesini yazacak olan

elrond' Alıntı:
SYSOP' Alıntı:
elrond' Alıntı:
Arkadaşlar Antalya için bir hayırsever var mı eş durumu okulların listesini yazacak olan

meb ikgm de excel var ülke genelini görebiliyorsunuz.
teşekkürler hocam..sonuçlar açıklandı...antalya ya gidenler sonuc ekranı paylaşabilir mi

@elrond hcam antalyaya tayının çıktı mı ?

Hocam kumluca 2 puanla kaçtı. Öğrendim ki iptal ettirmiş. Hakkımı yedi o kişi. O kişi kimse bunu okusun, benden helallik alsın

elrond' Alıntı:
Hocam kumluca 2 puanla kaçtı. Öğrendim ki iptal ettirmiş. Hakkımı yedi o kişi. O kişi kimse bunu okusun, benden helallik alsın

ne yaptım da hakkını yedim torpil mi yapıp önüne mi geçtim... eşimin ataması olmadı zorunlu olarak iptal ettirdim. sen olsan ne yapardın...her sene iptal hakkı veriyorlar sen o hakkı verenlere söyle söyleyeceğini.

elrond' Alıntı:
hayırlısı hocam herseyi ikinci il dısında inşalah istediğiniz yer olur.

şimdi benim kafam karıştı, sonix ilk atamada benim 1 puan önümde kumlucaya atanmıştı, bunu iptal ettirip birdaha il dışı isteyip tekrar kumluca çıktı ve tekrar iptsal mi etti?

hastasıyız dede' Alıntı:
şimdi benim kafam karıştı, sonix ilk atamada benim 1 puan önümde kumlucaya atanmıştı, bunu iptal ettirip birdaha il dışı isteyip tekrar kumluca çıktı ve tekrar iptsal mi etti?
hocam daha ikinci il dısı olmadı ve antalya yok galiba ben antalyada oldugum için mi göremiyorum onu da bilmiyorum göremiyorum antalyayı

Geri