*** 2016 İL DIŞI ANTALYA ***

Kodla Büyü
hocam ben 3 sene önce maraşa geldiğimde 7 okul açıktı merkezde.. her sene takip ederim, ve şu an 8 okul açık, hepsi de köy.
Bakalım ya sen de haklısın, tayin hakkımı öldürmek istemiyorum, il içinde evime bir yer açılsa hemen gidecem, il dışını düşünmeyeceğğim ama.. iliçi çok vasat. İl dışı da olacaksa şimdi olsun.

mse' Alıntı:
hocam yarın inşallah, son dakikacıyım ve tek tercih. Halen düşünüyorum, gittiğimiz her yerde okul ve müdür faktörü aynı, okulun lab yok ama merkez, mersin de lab vs var ama ders saati az. Nebi güneyin ders programını incelediyseniz proje okuilu olduğunu görürsünüz, 10 saat + kaç bilmem ingilizce var ve bu okulda seneye nasıl bir uygulama olur bilmiyorum. Muhtemelen puanı düşük arkadaş norm fazlası olabilir, arkadaşın da zaten o konuda sıkıntısı yok.
seneye , öbür seneye tayin yok. Ta ki 5.sınıf ingilizce ağırlıklı olup, dersleri ilkokul ve diğer sınıflara kaydırılmadan. Bence ingilizce onaylansa ve ilk okullara da bilişim dersi eklenmesi en az 3 seneyi bulur. Temelli antalyalı olmak da ayrı bir risk unsuru. ev fiyatları maraşla aynı, sıcaklıkta hemen hemen aynı, yazın zaten oralı değiliz. biraz daha kritik yapmalıyım. İliçi de çıkmıyor zaten.
Antalyalı olup, olmamak beni düşündürüyor. Yarın şekillenir abi, bu gün arkadaşlardan telefon bekliyorum, kepezde çalışanlardan .
Hayırlısı, kararsızım.
ev fiyatları ve sıcaklık konusunda maraşla Antalya aynı olması doğrudeğil.

fiyat aynı dediğim yer okulun bulunduğu çevre kepez,
sıcaklık kesinlikle aynı, siz de nem var biz de yok.. biz de nem olmadığı için rüzgar etkili, antalya da bir etkisi yok.
biz de nem olmadığı için güneş yakıyor, siz de öyle bi şey. Ben bu mevsimde siyah ayakkabının içinden ayağımı kaç defa havalandırdığımı bilirim, acaip yakar.
eylül ayında ordaydım, maraşın haziran ayı.
o sıcaklığa göre kıştan hiç bahseden yok. Heralde 1000-1500 doğal gaz faturasını yazın klimaya ödeyeceğiz bu kadar basit.
yazın kalıp kalmama da sıcaklığa göre değişir.

Ruhsuz lafını kabul etmiyorum.saygılu olun. Evet tayin istemedim vazgeçtin. Ailevi sebeplerden dolayı.ok.rahatladınız mı

:) hocam tayin istemediğiniz için o söz zaten size gelmiyor, ben orada toruna şunu demek istedim, yucegok şu anki duruma göre heyecansız göründüğü için tayin istememiştir istemiş olsaydı heyecanla siteye bakardı demek istedim.

puanlar resmen uçmuş.tayinler herkes için hayırlısı olsun

Ekli dosyalar

• tayinn.jpg
    tayinn.jpg
    72.5 KB · Görüntüleme: 497
Puanların bu kadar yüksek olmasında çok az yerin açılmasıda etkili herkes artık heryer kapanıyor bir an önce gidelim mantığıyla hareket ediyor ama aslında çok daha fazla yer var örn:eş durumları

ANTALYA-Manavgat ,
- İbradi ,
- Korkuteli- Korkuteli Yelten Daillar Ortaokulu

puanları yazabilirseniz sevinirm.

Puani yuksek olan arkadaslar neden puanlarini paylasmadilar acaba.puan paylasmak bu kadar mi zor.o kadar insan umutlandi.bircok kisinin umutlari yikildi.yaxim getcekten.o kadar insan umitlenmisti.puan paylasilsaydi en azindan insan bu kadar heveslenmedi.bana serik geldi ama ya tayini cikmayanlr.bu tayinde bir kez daha anladi ki fayin konudunda hic sansim yok.kismet artik yapcak bi sey yok

ilknurboteci' Alıntı:
Puani yuksek olan arkadaslar neden puanlarini paylasmadilar acaba.puan paylasmak bu kadar mi zor.o kadar insan umutlandi.bircok kisinin umutlari yikildi.yaxim getcekten.o kadar insan umitlenmisti.puan paylasilsaydi en azindan insan bu kadar heveslenmedi.bana serik geldi ama ya tayini cikmayanlr.bu tayinde bir kez daha anladi ki fayin konudunda hic sansim yok.kismet artik yapcak bi sey yok

hocam serik çok guzel bir yer bence çok sanslısın öyle düşünme ...

Geri