*** 2016 İL DIŞI ANTALYA ***

Kodla Büyü
arkadaşlar açılan okullar çok kötü bir türlü yazmaya elim varmıyor, benim öncelik mersine kaydı ilgilenenlere duyrulur.

hastasıyız dede' Alıntı:
arkadaşlar açılan okullar çok kötü bir türlü yazmaya elim varmıyor, benim öncelik mersine kaydı ilgilenenlere duyrulur.

Aynen katılıyorum. Fakat. Ben mersinnden de cekildim :D kalanlara hayırlı olsun.

valla ben de vazgeçmek üzereyim. ikgmden illere baktım o biçim. 3 sene önce maraş merkeze iyi gelmişim valla. şu an açılan okulların hepsi köy.

arkadaşlar sadece alanyadaki elikesik köyündeki okulu yazmayı düşünüyorum. orayı düşünen varmı puan 115. adana merkezden gidecem bu arada

hayırlısı hocam.inş demiyorum çünkü hakkımızda hayırlısı olsun.okulda bil labı yok diyor kepezde.acaba erdemliyi mi ilk sıraya yazsam mı diye düşünmüyor dilim

şu anki sıralamam ve yarın yapmayı düşünüyorum.kepez,mersin(erdemli)kocahasanlı ortaokulu,mersin(erdemli)sinansuverir ortaokulu,serik,kemer,alanya,lumluca,mersin(tarsus)mehmet akif ersoy ortaokulu.ama kepezle erdemlinin yerini değiştirip değiştirmemekte kararsızım.

İlknurboteci hocam af buyurursanız bişey sorabilirmiyim kafama takıldı. Doğu hizmeti bu yıl biten biri için 168 puan çok değil mi sizce? Hani puanları doğru yazalım demişsinizde o bakımdan sordum

Erkek olsanız askerlik vs durumlarından süre uzar diyeceğim ama İlknur kız ismiydi en son hatırladığım
Doğu hizmeti 30 puan olan yerde olsanıZ süresi maksimum 4 yıl oluyor puanınızın 120-130 bandında olması lazım
22-26 aralığında punı olan yerde çalıştıysanız 5 yılda bitmesi lazım yine 120 gibi olması lazım puanınızın
16-22 aralığında yıllık puan alıyorsanız Doğu göreviniz 6 yıldır ve yine aşağı yukarı aynı puana 120 civarına denk gelir.

Yani ben 168 i bulamadım

hanibal07' Alıntı:
Erkek olsanız askerlik vs durumlarından süre uzar diyeceğim ama İlknur kız ismiydi en son hatırladığım
Doğu hizmeti 30 puan olan yerde olsanıZ süresi maksimum 4 yıl oluyor puanınızın 120-130 bandında olması lazım
22-26 aralığında punı olan yerde çalıştıysanız 5 yılda bitmesi lazım yine 120 gibi olması lazım puanınızın
16-22 aralığında yıllık puan alıyorsanız Doğu göreviniz 6 yıldır ve yine aşağı yukarı aynı puana 120 civarına denk gelir.

Yani ben 168 i bulamadım
Zorunlu hizmetin onceside vardir.

kimsenin yazdığı puanlara inanmayın kafanıza göre takılın hayırlısıysa olur. Bu arada Kemerdeki fen lisesini tek tercih yapmayı düşünüyorum.

ilknurboteci' Alıntı:
şu anki sıralamam ve yarın yapmayı düşünüyorum.kepez,mersin(erdemli)kocahasanlı ortaokulu,mersin(erdemli)sinansuverir ortaokulu,serik,kemer,alanya,lumluca,mersin(tarsus)mehmet akif ersoy ortaokulu.ama kepezle erdemlinin yerini değiştirip değiştirmemekte kararsızım.
paşa gönlün bilir hocam allah hakkımızda hayırlısını versin.

hanibal07' Alıntı:
İlknurboteci hocam af buyurursanız bişey sorabilirmiyim kafama takıldı. Doğu hizmeti bu yıl biten biri için 168 puan çok değil mi sizce? Hani puanları doğru yazalım demişsinizde o bakımdan sordum
Hocam bnm dogu gorevi biteli cok oldu.ama bir onceki il disi da coj kotuydu.7 yillik ogretnenim doguda yatili okulda calistim.su an ist da 22 puan aliyorum

Ayrica 2009 sozlesmeli atandim.kpps puanimla kadroya gectim.muafim ama bugune kadar hep dogu gorevi olan yerlerde calismak zorunda kaldim.agriya ilk atandimda 18 puandi.van 26 ama yibodan +10.yalniz yiboda 16 ay calistim.okul kapatildi koyegonderdiler 6 ay 30 puanlik koy okulunda calistim

ilknurboteci' Alıntı:
Ayrica 2009 sozlesmeli atandim.kpps puanimla kadroya gectim.muafim ama bugune kadar hep dogu gorevi olan yerlerde calismak zorunda kaldim.agriya ilk atandimda 18 puandi.van 26 ama yibodan +10.yalniz yiboda 16 ay calistim.okul kapatildi koyegonderdiler 6 ay 30 puanlik koy okulunda calistim

İlknur hocam gelsen gel antalyaya bu kadar zor yerlerde çalıştıktan sonra Antalya sana iyi gelecek. kepez nebi güney güzel okuldur. herşeyi geç Antalya güzel ya.

hanibal07' Alıntı:
inanmayanlar için tercih ekranım

Ekli dosyalar

• tayin.png
    tayin.png
    152.9 KB · Görüntüleme: 298
sözleşmeli başladığım için 2009 değil de kadrolu başladığım tarih başlangıç tarihi olarak gözüküyor.durduk yere ramazan ramazan yalan söyleyip de günaha girmenin bir anlamı yok

tercihlerimi yaptım
kepez
mersin erdemli
mersin erdemli
kemer
alanya
serik
kumluca
mersin tarsus herkesin hakkında hayırlısı olsun.inş herkes istediği yere gider

Herkese hayırlı olur inş...
1-kepez
2-serik
3-göynük
4-alanya
5-erdemli
6-kumluca

1 kepez
2 erdemli
3 antalya ilçeleri
4 seydikemer
5 mersin akdeniz
6 aydın söke
7 izmir selçuk
8 bursa gemlik
9 rize merkez
10 ünye
11 inebolu

hocam yarın inşallah, son dakikacıyım ve tek tercih. Halen düşünüyorum, gittiğimiz her yerde okul ve müdür faktörü aynı, okulun lab yok ama merkez, mersin de lab vs var ama ders saati az. Nebi güneyin ders programını incelediyseniz proje okuilu olduğunu görürsünüz, 10 saat + kaç bilmem ingilizce var ve bu okulda seneye nasıl bir uygulama olur bilmiyorum. Muhtemelen puanı düşük arkadaş norm fazlası olabilir, arkadaşın da zaten o konuda sıkıntısı yok.
seneye , öbür seneye tayin yok. Ta ki 5.sınıf ingilizce ağırlıklı olup, dersleri ilkokul ve diğer sınıflara kaydırılmadan. Bence ingilizce onaylansa ve ilk okullara da bilişim dersi eklenmesi en az 3 seneyi bulur. Temelli antalyalı olmak da ayrı bir risk unsuru. ev fiyatları maraşla aynı, sıcaklıkta hemen hemen aynı, yazın zaten oralı değiliz. biraz daha kritik yapmalıyım. İliçi de çıkmıyor zaten.
Antalyalı olup, olmamak beni düşündürüyor. Yarın şekillenir abi, bu gün arkadaşlardan telefon bekliyorum, kepezde çalışanlardan .
Hayırlısı, kararsızım.

gelecek sene tayin olmadığını nereden çıkardınız hocam bu puanla(230) sizi geçecek adam yok zaten, iyi bir yer açıldığı anda tak diye atanırsınız.

Geri