2014 İL DIŞI tercih edilen iller

Kodla Büyü

sguner_23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Anket 50 seçenekle sınırlı olduğundan 30 büyükşehiri seçeneklere ekledim.
(Lütfen sadece 2014 il dışı yer değiştirmeyi düşünen bilişimciler oy kullansın)

Re: 2014 İL DIŞI İL BAZINDA ANKET

anket işine sardın hocam :) işaretledik bakalım, haydi kolay gelsin..

EynelMefer' Alıntı:
anket işine sardın hocam :) işaretledik bakalım, haydi kolay gelsin..
16 Haziran'a 40 gün var.Bu şekilde oyalanıyoruz işte.Yoksa nasıl zaman geçer...

valla bu anket daha net olmuş galiba diğerinde Ege olarak bayaa kişi vardı ben İzmir yazacaklardanım
Bu ara benim tayin olursa Denizli de 1 yer boşalacak demektir. yakınlaştıkça paylaşırım başka okullardan isteyecekler varsa diye.

İşaretledik ama bizden önce onların yer açması lazım yer açılmazsa neyi istiyoruz ki....

il içi ve il dışı atamalardan sonra özür gurubuna yer kalırsa işaretledik bakalım

Balıkesir spor süper lige çıkınca Balıkesirli arkadaşların memleket özlemi tavan yaptı herhalde :)
(Bu işin esprisi de Balıkesir Türkiye'de il merkezine oranla ilçeleri en fazla talep gören il...)
Baksanıza şuan için en çok talep gören iller Balıkesir ve İzmir...

Adana 'yı şu ana kadar kimsenin tercih etmemesi ilginç

hadi bakalım hakkımızda hayırlısı.. sıradaki anket ne öğretmenim :D

merhaba arkadaşlar. eşim asker tayini adanaya çıktı bende önce il dışından sonra eş durumundan tayin isteyeceğim puanım 82 başka adana isteyenler var mı acaba? bir de geçen yıllarda duyduğuma göre il dışı istemeyeni eş durumundan göndermemişler doğru mu ?

evrimkahraman' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. eşim asker tayini adanaya çıktı bende önce il dışından sonra eş durumundan tayin isteyeceğim puanım 82 başka adana isteyenler var mı acaba? bir de geçen yıllarda duyduğuma göre il dışı istemeyeni eş durumundan göndermemişler doğru mu ?
Adana'ya çok fazla talep yok bence rahatlıkla gidersiniz.İl dışı istemeyene özür grubu hakkı verilmemesi olayını ilk defa duyuyorum...

evrimkahraman' Alıntı:

İl dışı tercih hakkınız var ise ve il dışı tercih de bulunmazsanız eş durumu tayininden faydalanamazsınız. bir kaç yıldır olan bu uygulama geçen sene de vardı kılavuzda belirtiliyor. yalnız il dışına hiç bir zaman iyi yerler açılmıyor. bu yüzden bir tane de olsa ölü tercih yapın hocam. en merkezi yer gibi. biz geçen sene böyle yapmıştık. sonra eş durumunda her yer açılıyor. rahatça gidersiniz inş:)

İl dışı tercih hakkınız var ise ve il dışı tercih de bulunmazsanız eş durumu tayininden faydalanamazsınız. bir kaç yıldır olan bu uygulama geçen sene de vardı kılavuzda belirtiliyor. yalnız il dışına hiç bir zaman iyi yerler açılmıyor. bu yüzden bir tane de olsa ölü tercih yapın hocam. en merkezi yer gibi. biz geçen sene böyle yapmıştık. sonra eş durumunda her yer açılıyor. rahatça gidersiniz inş:)
Benim ilk yılım ve eş durumundan tayin isteyeceğim. 3 yılımı doldurmadığım için tercih hakkım olmuyo. O nedenle yukarki söylediğiniz durum benim için geçerli değil diye anladım. Yanılmıyorum umarım.

Geri