2013 İller arası yer değiştirme - tek başlık

Kodla Büyü
Memurlar nete biri sormuş biri de cevap vermiş sizce böyle birşey olurmu?

hocam acil cevap istiyorum. ben ankara için 25 tercih yapacağım eşim ise sadece 10 tercih. sebebi çok kötü yerler açıldı. eşimin tayini çıkmazsa eş durumunda bir sıkıntı çıkar mı ? atama duyrusunda bununla ilgili bir şey yokken yarın sizin eşiniz neden bu kötü yerleri yazmadı derler mi?

geçen yıl öyle bir ibare vardı.aon eş durumu kalvuzunu okuyun da terih yapın derim.işi şansa bırakmayın derim.tayin hakkı verilmeyip ayrı kalmaktansa kötü yer bile olsa buluşmak evladır.

Böyle bir durum varmı acaba ben 1 eşim 4 tane yazsak hepside tek ilçe olsa, olmazmı?

Hala sisteme girilmiyor :cry:
Hata Kaynağı: MEBBİS
Hata Açıklaması: Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler Mebbis Merkez Yöneticisine iletilmiştir. Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir. MEBBİS Teknik Destek

© T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

hala giremiyorum, doğru mu?yayladayım ve internet için aşağıya çarşıya inmem gerekiyor.3 tür hayal kırıklığı?git gel git gel...

bu mebbis sistemi beş para etmiyor. en ufak bir şeyde çöküyor. böyle dandik bi kurumun böyle dandik bir sistemi olur ancak. İki gündür hiçbir şeye bakamadık verem etti beni bu sistem. Sürekli çöküp duruyor :verymad:

allah rızası için oturup düzgün bir sistem yapıp bağışlayacağım MEB'e. millettende hayır dua alırız en azından

mutlaka vardır konu içinde ama çok mesaj var bulamadım arkadaşlar. son günü nedir bu başvurunun..?

2 gününü bozuk sistemle yediler zaten.

İl dışına en kötü yerleri açmışlar merkezde tek okul bile açmamışlar hep köyleri açmışlar. Bu gün yarın ilk atamaya da merkezi açarlar. :sleep:

pandorasbox' Alıntı:
mutlaka vardır konu içinde ama çok mesaj var bulamadım arkadaşlar. son günü nedir bu başvurunun..?

2 gününü bozuk sistemle yediler zaten.
24 Temmuz Çarşamba başvuruların son günü açıklama da kılavuza göre 26sı ama o da bu sisteme göre belirsiz olacaktır :)

bir sorum olacak tercihlerimiz onayladıktan sonra bizim görev yaptığımız illere gitmemize gerek var mı? sadece internet üzerinden mi onay yapılacak?

24 Temmuz son gün son güne bırakmayın yetişmez...
yarın açılır açılmaz yapın tercihleri..

Arkadaşlar bu nedir ya iki gün oldu giremedik sayfaya. Bu da geliba milli geğitimin öğretmenlere sürprizi olsa gerek... :(

Geri