2013 İller arası yer değiştirme - tek başlık

Kodla Büyü
istanbulda calistigimiz okulda 2 kisi varken 3. kisi icin il dışı açılmış yahu olan zaten 50 küsür saat ders neye göre açıyorlar bu kontenjanları anlamadım gitti zira öğretmeni olmayan bir çok okul listede yokken iki kişi olan okula 1 kontenjan cok ilginc

Arkadaşlar saçma olacak ama bir sorum olacak il dışı atamalarında sadece bir ilemi yüklenmek zorundayız yoksa 25 tercıhın 25 ındede farklı ıller olabılıyormu adamın bırı aklımı bulandırdı

g.cetin.66' Alıntı:
Arkadaşlar saçma olacak ama bir sorum olacak il dışı atamalarında sadece bir ilemi yüklenmek zorundayız yoksa 25 tercıhın 25 ındede farklı ıller olabılıyormu adamın bırı aklımı bulandırdı

Aklın bulanmasın hocam ...İstersen 25 il den 25 okul yazabilirsin...KOlay gelsin,Allah gönlüne göre versin.

Merhabalar hocalarım.Acaba Darıca Aslan Çİmento EML hakkında bilginiz var mı?KIsmetse tayin istemyi düşünüyorum da...Şİmdiden sağolun...

yaw arkadaş 3 senedir tayin istiyorum şu durumunuz kısmını çözemedim gitti
ben 632 ile kadroya geçtim hala o ildeyim
durumnuz kısmında bulunduğum ilde sözleşmeli olarak çalıştım diye seçenek var onu seçecez dimi arkadaşlar

Çok programlı liseyi seçemiyoruz sanırım değil mi sayın hocalarım? bana hiç gözükmemişte,böte mezunuyum bu arada

yigido03' Alıntı:
Merhabalar hocalarım.Acaba Darıca Aslan Çİmento EML hakkında bilginiz var mı?KIsmetse tayin istemyi düşünüyorum da...Şİmdiden sağolun...
mezun oldugum okul hala hocalarla gorusuruz ara ara faceden felan. ogrenci profili cok kotu degil cok iyide degil orta seviye gayet güzeldi biz lisede iken 1998 lerde felan :) sonrasinda depremde biraz zarar marar gordü ama bir sekilde telafi edildi. memnuniyetsiz olacaginizi düsünmüyorum

gzegen' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
mezun oldugum okul hala hocalarla gorusuruz ara ara faceden felan. ogrenci profili cok kotu degil cok iyide degil orta seviye gayet güzeldi biz lisede iken 1998 lerde felan :) sonrasinda depremde biraz zarar marar gordü ama bir sekilde telafi edildi. memnuniyetsiz olacaginizi düsünmüyorum
Ben elektronikten tayin isteyeceğim.Ayrıca 1998 deki öğrrencilerle şimdiyi karşılaştırmak biraz haksızlık olmamış mı :)

gzegen' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
Bir de Darıca nasıl yaşamak için?Kısmetse tayin çıkarsa orada oturmayı düşünüyorum...

Arkadaşlar iki sorum olacak:

1) Başka bir arkadaşta sormuş: Anadolu lisesi sınavına girmedim ama anadolu liseleri açık görünüyor. Birisi demiş ki; "tercih et birşey kaybetsin". Peki tercih ederiz, atama çıkar, sonra da senin sınav puan yok demesinler? Bu konuda kesin bilgisi olan biri varsa cevaplayabilir mi?
2) Tercih edeceğim imam hatip lisesi 4 derslikli. 73 öğrencisi var. O okulda nasıl 15 saat bilgisayar dersi olur. Nasıl norm açığı görünüyor bu okulda. Bu en uç örnek. Tercih edeceğim bölgede okulların bir çoğu 10 derslikli, 6 derslikli. Ya 15 saat anca doluyor, ya da dolmuyor. 15 saat dolmayan yerlerde özellikle liselerde nasıl açık görünüyor. Liselerde dersimiz zorunlu da değil.

promethus' Alıntı:

1) Başka bir arkadaşta sormuş: Anadolu lisesi sınavına girmedim ama anadolu liseleri açık görünüyor. Birisi demiş ki; "tercih et birşey kaybetsin". Peki tercih ederiz, atama çıkar, sonra da senin sınav puan yok demesinler? Bu konuda kesin bilgisi olan biri varsa cevaplayabilir mi?
2) Tercih edeceğim imam hatip lisesi 4 derslikli. 73 öğrencisi var. O okulda nasıl 15 saat bilgisayar dersi olur. Nasıl norm açığı görünüyor bu okulda. Bu en uç örnek. Tercih edeceğim bölgede okulların bir çoğu 10 derslikli, 6 derslikli. Ya 15 saat anca doluyor, ya da dolmuyor. 15 saat dolmayan yerlerde özellikle liselerde nasıl açık görünüyor. Liselerde dersimiz zorunlu da değil.

promethus hocama katılmakla birlikte ben de bu soruların cevabını merak ediyorum, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi??

yes_im' Alıntı:
promethus' Alıntı:

promethus hocama katılmakla birlikte ben de bu soruların cevabını merak ediyorum, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi??

1.sorunun cevabında tam emin değilim ancak anadolu liselerine atamlarda sınavı kaldırdılar diye biliyorum, çünkü her branşta kişilere görünüyor bu okullar.
2. sorunda şöyle oluyor, okulda 4 derslik vardır ama müdür okula bilişim öğretmeni gelmesi için norm modülene 15 saat ve daha üstü bir sayı yazıyor. Ancak okulda belki de 4-5 saat ders var veya hiç yok.

zzeytinci' Alıntı:
Bende samsundaki okulların listesi şu şekilde:

Aliosman_eser' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
Bir arkadas Samsun'un fotosunu ekleyebilir mı? Sevaptir

aliosman hocamın listesi ise daha farklı. bunun sebebi nedir. Bilen var mı?

zorunlu hizmet yükümlüsü olabilirsiniz hocam...

o durumda sadece zorunlu hizmete sayılan okullar açılır...

bana da anadolu liseleri görünüyor ama daha önce hiç çalışmadım,sınavını da kazanmadım.doğubeyazıta eşimin tayini çıktı önce il dışından isytiycem de lise yazsam mı sadece ortaokul mu yazsam bilemedim.daha önce çalışan arlkadaşlar lisede iş yükü nedir,ders durumu nedir acaba?

yigido03' Alıntı:
ikgm sitesindeki excel tablosunda bu okul yok.sizin başvuru listenizde görünüyor mu?

yigido03' Alıntı:
gzegen' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
Ben elektronikten tayin isteyeceğim.Ayrıca 1998 deki öğrrencilerle şimdiyi karşılaştırmak biraz haksızlık olmamış mı :)
98 dekilerden ziyade hersene ziyaret ederiz mezun oldugumuz okulu dolayisi ile donem dönem simdiki ogrencileri hem görürürz hemde hocalar bizle sohbet ederken anlatiyorlar ogrencilerle ilgili seyleri.

sgulkurusu' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
sgulkurusu' Alıntı:
arkadaşlar 3 yıl dolup il dışı hakkı kazandığımız için tercih yapıyorsak beyan bölümünde neyi seçeceğiz? sanki uyan bir seçenek yok gibi

Şartlarımız direk uyuyor ise beyana ne gerek var?
öyle mi? şartlar uyuyorsa beyandan hiç bir madde seçmeden mi başvuruyu kaydedeceğiz?
aynen hiç bir şıkkı işaretlemicek miyiz ? bende bunu araştırıyorum

Geri