2013 İller arası yer değiştirme - tek başlık

Kodla Büyü
:roll: BT Rehber Öğretmen görevlendirme yazısında bu konuda bilgi var.

bote67' Alıntı:

O yazıda net bir şey söylemiyor. Fatih kapsamında donanım kurulumu tamamlanmış okullara bu okullar dolduktan sonra BT sınıfı bulunan okula görevlendirme yapılır deniliyor. Diyelim küçük bir ilçede liseye veya ortaokula atandık. Bulunduğumuz ilçede ne Fatih var ne de BT sınıfımız var. Ne olacak o zaman ? Bunu merak ediyorum

hasari' Alıntı:
bvck' Alıntı:
187 puanla tercih yapamıyorum iyi mi!
3 seneyi doldurmadın herhalde.

doğu görevim bittiği halde eşimin yanına yine doğuya gitmeyi tercih ettim 2 sene önce.
ben seneye ilk tercihe yerleşirim.
şimdi sizin olsun tercih sayfaları:)
bu arada tercih sayfası da açıldı, yanlışlık var !!!

Forumtor' Alıntı:
bote67' Alıntı:

O yazıda net bir şey söylemiyor. Fatih kapsamında donanım kurulumu tamamlanmış okullara bu okullar dolduktan sonra BT sınıfı bulunan okula görevlendirme yapılır deniliyor. Diyelim küçük bir ilçede liseye veya ortaokula atandık. Bulunduğumuz ilçede ne Fatih var ne de BT sınıfımız var. Ne olacak o zaman ? Bunu merak ediyorum

kitaptan işleyip biraz not aldıracağız. bu kadar.
btr için gelen yazıyı da imzalamadım. farklı ilçelere yada merkeze gönderme durumları vardı. (fatih kapsamında olan okula)

akıllı tahta ya da lab yoksa bildigim kadariyla btr olamıyorsunuz. ama bunlarin bulundugu bir okulda btr yoksa sizi oraya btr olarak gorevlendirebiliyorlar sayin hocam

Forumtor' Alıntı:
bote67' Alıntı:

Hocam fatih projesi uygulanan okul varsa öncelik o okullara yoksa bt sınıfı olan okullara hiçbiri yoksa btr olamazsınız.

Aradığım okulların çoğunda ya BT sınıfı yok ya da atıl durumda. Araştırmadan tercih yapmayın derim. Bizim branşın mağduriyeti bitmez arkadaş :cry:

Forumtor' Alıntı:
Aradığım okulların çoğunda ya BT sınıfı yok ya da atıl durumda. Araştırmadan tercih yapmayın derim. Bizim branşın mağduriyeti bitmez arkadaş :cry:
aynen hocam geriye kalanlarda iyi okullar millet bu okullara yükleniyor bu sefrde yalnız atıl durum ne demek

6fatma8' Alıntı:
Forumtor' Alıntı:
aynen hocam geriye kalanlarda iyi okullar millet bu okullara yükleniyor bu sefrde yalnız atıl durum ne demek

Hocam atıl durumda demek kendi haline bırakılmış islevsiz hale gelmiş demek

tercihi onaylanan varmi ist.da acaba.

bt sinifi yoksa isimiz is ben aramadim eve yakin diye yazdim cikarsa bt sinifi yoksa isim is :)

Eskişehir'de kaç tane açık var arkadaşlar merak ettim. İl içi tayinim çıktığı için ben göremiyorum da sayfayı :) (böteciyim bu arada)

bi kac sefer btsiz okul gorüp cektigim sıkıntılar aklıma gelince gülümsedim.

valla btsiz sınıf çok batı doğu farketmez ben 6 yıldır bi şekilde idare ediyorum 2 yıldır formatörüm zaten 4 yıl da 32 ramli bilgisayarlarla idare ettim bu sene yine yok valla saldım artık nolursa olsun

aradığım koca koca okulların "BT sınıfımız yok" cevapları karşısında yıkılmış durumdayım. köy okulumdaki güzelim sınfımı bırakıp büyükşehirdeki BT sınıfı olmayan; ancak 28 saat zorunlu bilişim dersi olan okula gitmek ne kadar mantıklıdır arkadaşlar???

eyrek' Alıntı:
aradığım koca koca okulların "BT sınıfımız yok" cevapları karşısında yıkılmış durumdayım. köy okulumdaki güzelim sınfımı bırakıp büyükşehirdeki BT sınıfı olmayan; ancak 28 saat zorunlu bilişim dersi olan okula gitmek ne kadar mantıklıdır arkadaşlar???
ben eledim direk bt sınıfı olmayan okulları
diğer güzel okullar gelirse artık şansıma gelmezse ne ala :)

"Geçici bir sistem hatası oluşmuştur. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz." alıyorum mebbis ana ekranında sağda, sizlerde de durum aynı mı?

6fatma8' Alıntı:
eyrek' Alıntı:
ben eledim direk bt sınıfı olmayan okulları
diğer güzel okullar gelirse artık şansıma gelmezse ne ala :)
peki ya merkezdeki okulların hiçbirisinde bt sınıfı yoksa? (ki yok)

Geri