2 Temmuz- 1 Eylül Formatör Görevlendirmesi

Kodla Büyü
Hocam merhabalar bir süre uzak kaldım ama bu hafta itibari ile görev başı yaptım,
Allahın izniyle (tabi başka bir memleketin prensi gelmez, herhangi bir fuar olmaz yada amirlerimiz başka birşey emretmezse) 1 hafta içinde toplanmış olacağız orada sorularınızı iletirseniz bildiğimiz sorulara cevap vereceğiz.

Realxtraz Hocam ben hem vga+usb hemde hdmı kabloları ile bağladım görüntü aktarılıyor onda bir sorun yok ama dokunmatik olarak tahtayı kotrol edemedim. Sürücü yüklenemedi uyarısı veriyor. Tahtalarda 64 bir var bizim dizüstünde 32 bit var ondanmı kaynaklanıyor bilemedim. Sizin kendi bilgisayarınızda hangi işletim sistemi yüklü? Bu arada vestelin verdiği sürücülerde satece bir sürüm var.

anavarza_81' Alıntı:
Realxtraz Hocam ben hem vga+usb hemde hdmı kabloları ile bağladım görüntü aktarılıyor onda bir sorun yok ama dokunmatik olarak tahtayı kotrol edemedim. Sürücü yüklenemedi uyarısı veriyor. Tahtalarda 64 bir var bizim dizüstünde 32 bit var ondanmı kaynaklanıyor bilemedim. Sizin kendi bilgisayarınızda hangi işletim sistemi yüklü? Bu arada vestelin verdiği sürücülerde satece bir sürüm var.
win 7 64 bit hocam.

İst_koord hocam sorunu nasıl çözeceğiz. Harici bilgisayar dokunmatik özelliği çalışmyor? Bir el atarmısınız.

cure' Alıntı:
Muayene kabul işlemleri nasıl oluyor? Tek tek akllı tahtalar kontrol edilip imzalar mı atılıyor. Yoksa öncesinde onlar gelmeden tahtaları açarak kontrol etmemmiz mi gerekiyor? Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?
deneyimlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer;
ne yazık ki beni de komisyona yazmışlar

caylakcekirge' Alıntı:
cure' Alıntı:
Muayene kabul işlemleri nasıl oluyor? Tek tek akllı tahtalar kontrol edilip imzalar mı atılıyor. Yoksa öncesinde onlar gelmeden tahtaları açarak kontrol etmemmiz mi gerekiyor? Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?
deneyimlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer;
ne yazık ki beni de komisyona yazmışlar
Neden ne yazık hocam başka bir işiniz mi vardı ki ? :)
Çok yakın bir süre sonra deneyimlerimizi paylaşma fırsatımız olacak.

Ne yapacağını bilmediği için bunu yazmış olabilir arkadaşımız. Zira görevlisiniz dediler başka da bişey demediler ne yapacağımızı bilmiyoruz, görevliyizz ama görevimiz ne:)

Arkadaşlar mebbiste şart nama vardı onun maddelerini tek tek her tahta için kontrol edeceğiz; geçen hafta şartname mebbiste duruyordu şimdi yok. Sanırım üstünde değişiklik yapacaklar.
Ben eski şart nameye göre tek tek tahtaları kontrol ediyorum.
Problem yaşadığım konu sadece harici biilgisayarla dokunmatik ekranı çalıştırmak bunu çözemedim iki bilgisayarla çalıştı benim labtopla çalışmadı. Sıkıntılı bir konu, güncellenmeden mi kaynaklı bilemedim.
Dosya ekelemeyi bulamadım şartnameyi yollardım yoksa. Siz izah edein ben yollayayım.

Enterprise' Alıntı:
Ne yapacağını bilmediği için bunu yazmış olabilir arkadaşımız. Zira görevlisiniz dediler başka da bişey demediler ne yapacağımızı bilmiyoruz, görevliyizz ama görevimiz ne:)

Hocam normal sene içinde görev yaptığınız okulda göreviniz ne,
BT formatör Öğretmenken sene içinde neler yapıyorsunuz onları bir yazın onlar üzerinden yol almaya çalışalım.

Sayın Hocam formatörlüğün esasları var bu akıllı tahtaları bizler 1 defa gördük sadece yazın görevlisiniz dediler hatta bir defasında biz size seminer vericez sizler de bulunduğunuz okul idarecilerine saminer vereceksiniz onlar da okulun öğretmenlerine akıllı tahta kullanımını anlatacak dediler daha sonra da yok vazgeçtik akıllı tahtaları kontrol edeceksiniz dediler bunların hepsi ilçedeki söylemler.

Allah aşkına siz hangi il koordinatörümüzsünüz özelden yazarmısınız rica etsem?????????

anavarza_81' Alıntı:
Arkadaşlar mebbiste şart nama vardı onun maddelerini tek tek her tahta için kontrol edeceğiz; geçen hafta şartname mebbiste duruyordu şimdi yok. Sanırım üstünde değişiklik yapacaklar.
Problem yaşadığım konu sadece harici biilgisayarla dokunmatik ekranı çalıştırmak bunu çözemedim iki bilgisayarla çalıştı benim labtopla çalışmadı. Sıkıntılı bir konu, güncellenmeden mi kaynaklı bilemedim.
Dosya ekelemeyi bulamadım şartnameyi yollardım yoksa. Siz izah edein ben yollayayım.
anavarza_81' Alıntı:
Hocam komisyonun müdür ve sizin dışınızda 3. üyesi olacak o üye bulunduğunuz ilçeye göre ilçe BT koordinatörü yada Meslek Lisesinde görevli bir hocamız olacak yani komisyon sırasında yanlız olmayacaksınız endişe etmeyin.
Ayrıca şartnameyi görmek isteyen arkadaşlarımız bulundukları ilçedeki İlçe BT Koordinatörü ile görüşürse onlar şartname ve muayene soruları konusunda yardımcı olacaktır.

Enterprise' Alıntı:
Sayın Hocam formatörlüğün esasları var bu akıllı tahtaları bizler 1 defa gördük sadece yazın görevlisiniz dediler hatta bir defasında biz size seminer vericez sizler de bulunduğunuz okul idarecilerine saminer vereceksiniz onlar da okulun öğretmenlerine akıllı tahta kullanımını anlatacak dediler daha sonra da yok vazgeçtik akıllı tahtaları kontrol edeceksiniz dediler bunların hepsi ilçedeki söylemler.

Allah aşkına siz hangi il koordinatörümüzsünüz özelden yazarmısınız rica etsem?????????

Hocam bu söylemler merkezden net bilgi alamadığımız için bulunan yerel çözümler ancak daha sonra bakanlıktaki herhangi bir yetkili şöyle yapacağız deyince malesef benim ve ekip arkadaşlarımın yaptığı çalışmalar ve haliyle size verdiği bilgilerde hava da kalıyor.

Geri