2 Temmuz- 1 Eylül Formatör Görevlendirmesi

Kodla Büyü
şunu çok acık ve net soyluyorum ki, illerdeki ve ilçelerdeki koordinatörler gerçekten bilgisayar öğretmenlerine dost olsalardı şuan bu durumda değildik..emin olun istemediğimiz durumların çok büyük kısmı müdürlüklerde onların tesiriyle planlanıyor ve burada aynı adamlar maske takarak bizde sizdeniz ayağı yapıyor..kim inanır buna be, kadir bile inanmaz artık:))
şu yazdıklarına bak, bir de il koordinatörüymüş, yazık sana o zaman.. sen kimsin ki canım isteseydi şunu yapardım bunu yapardım diye yazıyorsun...KİMSİN SEN!!

ist_koord' Alıntı:
branta' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:
bilgisayarbilisim60' Alıntı:
düşünülecek bir sey yok bence kesinlikle kabul edilmez..yazıyı dikkatli okursanız 2-3 okulda birden görevlendirme olma ihtimalinden bahsediyor ve ekteki okul listesinden okul seçmenizi istiyor.. kendi okulunuz listede yoksa gorevlendırme zor bir ihtimal..

yaz boyu tüm idarenin işlerini yaparsınız artık, buna ek olarak da sistemin kurulması için ugrasırsınız.. aylık 500 tl için. kolay gelsin.ben tatile çıkıyorum yarın:)

El insaf hocam yahu yazıya bkarsanız Öncelikle Fatih Projesi Kurulumu yapılan okullar diyor ve eğer bu okullarda görevlendirileceksenizde hangi okulda olmasını istediğinize siz karar verin size çok uzak bir yere zorla gönderilmeyin diye size soruluyor,

Hadi ADANA'da ki arkadaşımız şartları yüzünden ters anlıyormuşta eğer İStanbul'daysanız biz size ne yaptıkta böyle ters yorumluyorsunuz bunu bir anlasam. İlla art niyetli olsak emir gereği BT öğretmenleri temmuz-aralık görevlidir yazarız olur biter inanın o zaman benim ve ekip arkadaşlarımın iş yükü inanılmaz azalır size ulaşamazsa mebbis'ten hazırlar listeyi gönderir, ama bunu yapmıyoruz gönüllü olanlar devam etsin diyoruz hala neler arıyorsunuz işin altında neyse sayın hocam size iyi tatiller.

Ben mi yanlış anlıyorum siz mi "canım çekerse bütün BT'cileri okula kitlerim" demeye getiriyorsunuz..Bu yetkinizin kaynağını merak ettim açıkçası..

Evet hocam siz yanlış anlıyorsunuz malesef,
neden canım böyle birşey çeksin üstelikte her yaz girişinde kurumdaki müdürlerimle yazın yapılacak birşey yok o sebeple arkadaşlarımızın görevlendirilemelerini gerektiren birşey yok diye konuşurken,
Sadece bazı arkadaşlarımızın yazın da çalışmak isterdik demesi üzerine Fatih Projesini kullanarak bu arkadaşlarımızın isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz art niyet aranacak bir durum yoku anlatmaya çalışıyordum,
bu arada hiç kimsede canı çekiyor diye BTcileri okula kitleyemez ama sizde BTci iseniz sizde biliyorsunuzdur Bakanlıktan gelen emir OCAK-HAZİRAN ve TEMMUZ-ARALIK olarak görevlendirilirler diyor, eminim tüm illerde ki arkadaşlarım yazın görevlendirme olmaması için uğraşıyor ama bazıları bunun için il müdüründen yada validen izin alabiliyor uygun bir açığı yakalıyor bazıları ise izin alamadığı için görevlendirmek zorunda kalıyordur.

arkadaslar uzatmaya gerek yok aslında arkadas ta yanlıs anlasıldı dıye dusunuyorum tamam sonradan sert cıkıstı ama sızde olsanız aynısını yapardınız buyuk ıhtımalle

istege baglı yapılmıs ıstemıyen basvurmaz demıs gayet normal ama bılıyorsunuz burası meb meb almadımı zamanında formatorluk mecburı demedımı su an bır kısmımız moderator olduk ısteyerekmı olduk bırı yap dedıgınde yapmıyorum deme sansımız bıle olmuyor malesef kusadasında semınere katılmayanalara bıle zarf ıcınde sıfrelerı yollandı yanı rapor alıp semınerden kurtuldu ama gorevden kacamadı
arkadas haklı bır yerde ben eger fatıh uygulanan bır okulda olsam yada eylulde o okullardan bırıne gorevlendırecek olsalar yaz tatılınde okulda olup sıstemın kurulmasını takıp etmek ısterım baglantıların dogru yapılıp yapılmadıgını gormek ısterım cunku kendı okulumda btsınıfı 3 ayrı sıgortaya baglamıs kurup gıtmısler sımdı ınternet kablolarını aramakla ugrasıyorum ben olsaydım yada bılen bırısı bu sorun olmazdı Sorun VAR sımdı kım ugrasıyor ben yanı ıkı ucu b... deynek sız ortadan tutuyorsunuz (bende dahıl) ustumuze degdırmemye calısıyoruz o nedenle istege baglı yazan bır seyı bu kadar tepkılı karsılamayın istemeyen basvuru yapmasın dıye ıstege baglı denıyor

mfacil' Alıntı:
arkadaslar uzatmaya gerek yok aslında arkadas ta yanlıs anlasıldı dıye dusunuyorum tamam sonradan sert cıkıstı ama sızde olsanız aynısını yapardınız buyuk ıhtımalle

istege baglı yapılmıs ıstemıyen basvurmaz demıs gayet normal ama bılıyorsunuz burası meb meb almadımı zamanında formatorluk mecburı demedımı su an bır kısmımız moderator olduk ısteyerekmı olduk bırı yap dedıgınde yapmıyorum deme sansımız bıle olmuyor malesef kusadasında semınere katılmayanalara bıle zarf ıcınde sıfrelerı yollandı yanı rapor alıp semınerden kurtuldu ama gorevden kacamadı
arkadas haklı bır yerde ben eger fatıh uygulanan bır okulda olsam yada eylulde o okullardan bırıne gorevlendırecek olsalar yaz tatılınde okulda olup sıstemın kurulmasını takıp etmek ısterım baglantıların dogru yapılıp yapılmadıgını gormek ısterım cunku kendı okulumda btsınıfı 3 ayrı sıgortaya baglamıs kurup gıtmısler sımdı ınternet kablolarını aramakla ugrasıyorum ben olsaydım yada bılen bırısı bu sorun olmazdı Sorun VAR sımdı kım ugrasıyor ben yanı ıkı ucu b... deynek sız ortadan tutuyorsunuz (bende dahıl) ustumuze degdırmemye calısıyoruz o nedenle istege baglı yazan bır seyı bu kadar tepkılı karsılamayın istemeyen basvuru yapmasın dıye ıstege baglı denıyor

Teşekkür ediyorum hocam anlayışınızdan dolayı, ama ben bu forudma bazılarının anlamadığını değil bilerek yanlış anlamış gibi yorumlar yapıp ortalığı karıştırmak istediğini düşünüyorum malesef.
Gene de sağduyulu tutumunuzdan dolayı teşekkür ederim.

ne demek hocam neredeyse bızıde ıkı maaslı tek maaslı dıye ıkıye ayıracaklar :)= tek maaslılar mecburuz dıyor ıkı maaslılar sa neredese hakaret eder sekılde sız hala formatorlugu savunun bız tatıle cıkıyoruz sız okulda dolasın demeye basladılar bı avuc adamız bırlık olamıyoruz bırde meb calısanları bırlık olucakmıs kendımızı kandırıyoruz bız öğretmenlerden ben umudumu kestım herkez kendı acısından bakıyor dıerlerınıde karalıyor yanı bu işi yapıcaksan kulagını tıkıyacaksın herkez kendı bıldıgını yapıyor kıtabına gore yapanlarıda karalıyor

gemısını kurtaran kaptan olmus memleketımde cok yazık

Sayın 'ist_koord' Hocam..Benim okulumda pilot okullardan biri ve ben görevlendirme için başvurdum..
Onay tam olarak ne zaman gelir Hocam :?:
tatil planımı önceden yapmıştım önümüzdeki hafta için 5 günlük izin dilekçesi yazdım garanti olsun diye ama tebliğ edilmesinde vs. sorun yaşar mıyım acaba?

Hocam onayın gelmesi önümüzdeki hafta Salı-Çarşambayı bulabilir,
bu aslında sizin için avantaj görev tebliğ edilmediği için izin almanıza gerek yok izninizi yaparsınız güzel güzel görev okula gelince okul müdürü sizi aramalı ve görevi tebliğ etmeye çalışmalı böylece bir sonraki pazartesi gelir tebliğ alır ve görevinize başlarsınız.

HATAY da uygulanmıyor eylulde fatıh projesı olan okulda formator yapılacakmısım buyuk ıhtımalle

ist_koor hocam, görev tebligi çarşamba yapılırsa pazartesi göreve başlarsınız yazmışsınız, çarşamba teblig edilince perşembe gitmek gerekmiyor mu görevlendirilen okula, pazartesi demişsiniz de aklıma takıldı sormak istedim, teşekkürler...

hcm, ile gitmiştir ama onaya göndermemişlerdir daha, okulları ayarlayacaklar sonra haftaya onaya gider

ist_koord' Alıntı:
bu aslında sizin için avantaj görev tebliğ edilmediği için izin almanıza gerek yok izninizi yaparsınız güzel güzel görev okula gelince okul müdürü sizi aramalı ve görevi tebliğ etmeye çalışmalı böylece bir sonraki pazartesi gelir tebliğ alır ve görevinize başlarsınız.

Eline sağlık hocam, biz sizi biliyoruz ne yaptığınızın da farkındayız başka ildeki arkadaşları dikkate almıyorum.Konunun muhatabı değiller...

zodiac' Alıntı:
ist_koor hocam, görev tebligi çarşamba yapılırsa pazartesi göreve başlarsınız yazmışsınız, çarşamba teblig edilince perşembe gitmek gerekmiyor mu görevlendirilen okula, pazartesi demişsiniz de aklıma takıldı sormak istedim, teşekkürler...

zodiac hocam, benim yazdığıma dikkat edersen,
yazı okula salı çarşamba gibi gelir diyorum çarşamba tebliğ alırsın değil, :)
yazı geldimi müdür sizi arayıp tebliğ etmeye çalışır pazartesi tebliğ alır göreve başlarsın dedim hocam yoksa çarşamba tebliğ alırsanız elbette dediğin gibi perşembe görevde olmanız gerekiyor.

Ferhat' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

Eline sağlık hocam, biz sizi biliyoruz ne yaptığınızın da farkındayız başka ildeki arkadaşları dikkate almıyorum.Konunun muhatabı değiller...

TEşekkür ederim hocam.

istanbulda ilköğretimlere fatih projesi geldimi yav bu ne biçim iş geldiyse bizim buraların günahı nedir? :lol:

İlköğretimlerin tamamına gelmiyor hocam ubak.gov.tr sitesinde ihale ilanlarında 3650 okulun ismi var oradan bakabilirsiniz aslında.

evet yok ne yapacağımızı bilen yok şans yok cepte para yok yok Allah yok:))))

Malesef haklısınız hocam ve inanın günde en az 10 kere memurumuza onay geldimi diye soruyoruz,
sizin yaşadığınız sıkıntıyla kıyaslayamam ama inanın bizde çok sıkıntılı bir durumdayız.

bizim okulda akıllı tahtalar takıldı okulda öğrenci varken, işleri bitti. benimde yaz döneminde görevlendirmem bitti. yenilemediler. okulda zaten bt form. öğretmenlerinin yapacakları fazla bir şey yok. sadece kontrol ediyorsunuz, eksik yapılan birşey varsa veya hatalı teslim alma komisyonunda okul müdürü de olduğu için onunla paylaşıyorsunuz veya onunla beraber inceliyorsunuz. zaten her işin teknisyenleri farklı, lelktrik, akıllı tahta, internet. kendi işlerini yapıyorlar adamlar. onların yaptığı işi bizden isteyemezler, isteselerde yapamayız, işin içinden çıkamayız.

anammm ben daha tatil yapacağdım, ben p.tesi tatile gidiyom yaw ne onayı hemencecik

İstanbul Sancaktepe görev tebliğ edildi bize, bu günden başladık.
Ama ne yapacaımızı bilmiyorum? Bize bilgilendirme yapılacak mı bilen var mı arkadaşlar?

Var, ben :) ,
Hocam pazartesi tüm arkadşalarımıza tebliğleri yapılsın sizlerle biraraya geleceğiz bu yaza yönelik konuşacağız,
istanbul'a birşeyler katmak için neler yapabiliriz neler düşündük onları anlatacağız siz neler düşünüyorsunuz onu öğreneceğiz.
Yakında çok yakında

anavarza_81' Alıntı:
İstanbul Sancaktepe görev tebliğ edildi bize, bu günden başladık.
Ama ne yapacaımızı bilmiyorum? Bize bilgilendirme yapılacak mı bilen var mı arkadaşlar?
görevlendirme tarihi 2 sinden itibaren mi hocam yoksa bugünden mi

Onayda görevlendirmelerin 2 Temmuz - 2 eylül arasında olduğu belirtilmiştir.

istanbulda görevli yüzlerce bilişim öğretmeni tatile çıkarken siz görev isteyen bir avuç öğretmenle önümüzdeki yıllarda istanbulda neler yapacagınıza karar verin, biz de eylülde gelir sizin engin görüş ve düşüncelerinizi hayata geçiririz...bütün yaz güzel düşünün bence:))

ist_koord' Alıntı:
Var, ben :) ,
Hocam pazartesi tüm arkadşalarımıza tebliğleri yapılsın sizlerle biraraya geleceğiz bu yaza yönelik konuşacağız,
istanbul'a birşeyler katmak için neler yapabiliriz neler düşündük onları anlatacağız siz neler düşünüyorsunuz onu öğreneceğiz.
Yakında çok yakında

Geri