2 Temmuz- 1 Eylül Formatör Görevlendirmesi

Kodla Büyü
bir_tas_attim_kuyuya' Alıntı:
peki ya 2 eylülden sonra :) Taşımasu bir japon adı değildir arkadaşlar.
Bu başlık için soracağım geçmiş yazışmaları okumadan bu soruyu sordunuz değilmi :) ,

tarzınızı sevdim ve sizin tarzınızla cevap vereyim Hazırlop bir danimarkalı ailenin soyadı değildir.

bilgisayarbilisim60' Alıntı:
istanbulda görevli yüzlerce bilişim öğretmeni tatile çıkarken siz görev isteyen bir avuç öğretmenle önümüzdeki yıllarda istanbulda neler yapacagınıza karar verin, biz de eylülde gelir sizin engin görüş ve düşüncelerinizi hayata geçiririz...bütün yaz güzel düşünün bence:))

ist_koord' Alıntı:
Var, ben :) ,
Hocam pazartesi tüm arkadşalarımıza tebliğleri yapılsın sizlerle biraraya geleceğiz bu yaza yönelik konuşacağız,
istanbul'a birşeyler katmak için neler yapabiliriz neler düşündük onları anlatacağız siz neler düşünüyorsunuz onu öğreneceğiz.
Yakında çok yakında

:)

ist_koord' Alıntı:
Bu başlık için soracağım geçmiş yazışmaları okumadan bu soruyu sordunuz değilmi :) ,

tarzınızı sevdim ve sizin tarzınızla cevap vereyim Hazırlop bir danimarkalı ailenin soyadı değildir.

Maziye bakar atiyi sorgularım, ateşli ve sabırsızım ondandır bu taşkınlığım. Övülmeye değer bulduğunuz için üslubumu teşekkür ederim.

Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum sizlerle....

bulunduğum ildeki il kordinatörümüzle tartıştım ve 2 temmuz görevlendirilmesinde beni hiç bir okula görevlendirmemi yapmadı. biz okulda iki kişiydik diğer arkadaşınkini kendi okulumuza yaptı.
bu durumda ben ne olurum???

ist_koord' Alıntı:

Maziye bakar atiyi sorgularım, ateşli ve sabırsızım ondandır bu taşkınlığım. Övülmeye değer bulduğunuz için üslubumu teşekkür ederim.

StarWars olmuş burası, Yoda gibi konuşuyorsunuz... :mrgreen:

Algı nasıl yamulmuş bu sözleri ilk okuyunca Ati ye takıldım ,
ati
ATİ
ATİ RADEON
ekran kartı
allah kadir abiye erkan kartı bakacaktım ben ya

allahım sen benim aklımı koru :)

İst. kordinatör hocam toplantı yapacak mısınız? Bizim çalışma esaslarımız ve görevlerimiz bize anlatılacak mı? İdari kadro gibi mi gelip gideceğiz bu sıcakta okula?

tuana' Alıntı:
Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum sizlerle....

bulunduğum ildeki il kordinatörümüzle tartıştım ve 2 temmuz görevlendirilmesinde beni hiç bir okula görevlendirmemi yapmadı. biz okulda iki kişiydik diğer arkadaşınkini kendi okulumuza yaptı.
bu durumda ben ne olurum???
Niye tartıştın ki hocam. Hem tartıştın diye sana karşı yetkilerini art niyetli kullanamaz. Kullanıyorsa haklarını ara.

Arkadaşlar muayene kabul evrakında 500 GB harddisk yazıyor ama gelen etkileşimli tahta bilgisayarlarında 300 GB HDD var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

20 temmuz oldu hani toplanamadık yahu?
Bir de ek dersimizi kadromuzun bulunduğu okul mu yapacak bizim onlara bişey söylememiz gerekiyor mu? Bizim idareciler biraz genç kadro genelde bilgileri olmuyor ben farklı bir okulda görevliyim onlar mı yapacak ek dersimi yoksa kadromun olduğu okul mu ya da ekders alacakmıyız:)

anavarza_81' Alıntı:
Arkadaşlar muayene kabul evrakında 500 GB harddisk yazıyor ama gelen etkileşimli tahta bilgisayarlarında 300 GB HDD var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
hacam 200 gb si pardus kurulu olduğu için gözükmüyor.
Aygıt yöneticisindeki sabit düsk sürücüsü kısmında model adında 500 ifadesi varsa sorun yok.

realxtraz' Alıntı:
anavarza_81' Alıntı:
hacam 200 gb si pardus kurulu olduğu için gözükmüyor.
Aygıt yöneticisindeki sabit düsk sürücüsü kısmında model adında 500 ifadesi varsa sorun yok.
:+1: Bilgilendirdiğniz için teşekkürler. Bizim okula henüz gelmedi tahtalar ama bu bilgi iyi oldu.

biri de bana cevap verse:( bana niye cevap yazmıyonuz kimse beni seemiyomu bu forumda:((

Enterprise seni sevmez miyiz, toplantıdan umudu kes kendi yağımızda kavrulacağız.
Görevlendirdiğin okul ek ders puantajını doldurup kendi okuluna yollayacak onlarda sana ek ders yazacaklar. Bu prosedürü kendi kadronun bulunduğu okul sana 18 saat üzerinden ücret yazacağını bilir ve ona göre yazar zaten, tabi sen genç diyorsun o zaman sen hatırlat onlara.

Arkadaşlar etkileşimli tahtaya harici bilgisayar bağlayıp dokunmatik ekran özelliğini kullanan var mı? Tahtalarda Win 7 64 bir var bizim laptopta 32 bir var ondan mı çalışmıyor acaba? Sürücüleride yok piyasada, CD ile gelende 64 bit galiba.

anavarza_81' Alıntı:
realxtraz hocam disk özelliklerinde kapasite ile ilgili hiç bir bilgi yok.
Hocam Aygıt yöneticisinde Disk Sürücüleri oradaki isminde 500 rakamı varsa 500 GB dır.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.4 KB · Görüntüleme: 423
Evet hocam orada 500 rakamıvar. Teşekkürler hocam.
Peki hocam harici bilgisayar bağlayıp dokunmatik ekranı test ettiniz mi?

evet hocam test ettim. HDMI kablo ile bağladım lattoptaki ekran görüntüsünü tahtada gösterdim(tahtanın ön panelindeki açma kapama tuşunun yanındaki tuşu kullanarak).
dokunmatik özelliğinin çalışması için ayrı olarak bir usb kablosu ile lattop-tahta bağlantısı yapılması gerekiyor. Otomatik olarak dokunmatik özelliği çalışıyor.

Muayene kabul işlemleri nasıl oluyor? Tek tek akllı tahtalar kontrol edilip imzalar mı atılıyor. Yoksa öncesinde onlar gelmeden tahtaları açarak kontrol etmemmiz mi gerekiyor? Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

Son düzenleme:
cure' Alıntı:
Muayene kabul işlemleri nasıl oluyor? Tek tek akllı tahtalar kontrol edilip imzalar mı atılıyor. Yoksa öncesinde onlar gelmeden tahtaları açarak kontrol etmemmiz mi gerekiyor? Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi?

Aynı şeyi bende sormak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

anavarza_81 çok teşekkür ederim. Ben ne yapacağımı bilmiyorum ararlarsa şunu yapın derlerse yaparım yoksa bilmediğim bişeyi nasıl yapıcam

Geri