2 Temmuz- 1 Eylül Formatör Görevlendirmesi

Kodla Büyü

muratci

Aktif Üye
Bugün gelen yazı Fatih Projesi kapsamında kurulum yapılan okulların formatör öğretmenleri için 2 Temmuz-1 Eylül görevlendirmesi. Mesai bitimine kadar gönderilecekmiş.

Ekli dosyalar

• 27.06.jpg
    27.06.jpg
    106.1 KB · Görüntüleme: 4,936
aynı yazı bana da gelmiş istanabul. acaba kendi okulumuzda mı olacak yoksa başka okullara mı gönderecekler

istanbul. Sanırım sadece şu sıralarda kurulumu yapılan fatihlerden isteniyor bu görevlendirme. Yine her görevlendirmede olduğu gibi formatör talep dilekçesi doldurulmasını istiyorlar. "Kurulum yapılan okullardaki çalışmaların yerinde takip edilmesi" derken muhtemelen yaz boyunca ağ bağlantılarını vs. yapmamızı isteyecekler.

bilmiyorum hocam kararsızım. zaten burdayım yaz boyunca evde boş boş oturmaktansa okula gideyim diyorum. fakat başka okula göndereceklerse istemem.

ertann83' Alıntı:
bilmiyorum hocam kararsızım. zaten burdayım yaz boyunca evde boş boş oturmaktansa okula gideyim diyorum. fakat başka okula göndereceklerse istemem.
Bende kararsızım. Başka okula gönderme işi olacağını sanmam. Ama hiç tatil yapmadan bir yaz nasıl geçer. İşin ilginç tarafı Ocak ayına kadar değilde Eylüle kadar görevlendirme yapılması.

Ocak ayına kadar yapılsaydı yazın okulda çalışmak istemeyenler de okulda kalmak zorunda olurdu.Eylülde yine yapılır görevlendirme.
Daha iyi işte isteyen yazın çalışır isteyen eylül de başlar.Seviyorum İstanbul'un görevlendirme sistemini.Kimseyi mağdur etmiyorlar.Hatta yazın çalışmak isteyenleri bile düşünüyorlar.
Ben görevlendirme istemiyorum bu arada.

bende karrsızm... kendi okulumuz olalı ama:. ilk paragraftan iki farklı yorum çıkıyor..

Kendi okulunuzda Fatih projesi ile ilgili bir kurulum yoksa başka bir okula görevlendirileceksiniz. Eğitici formatörün dediği bu bana. Bunu bari kabul etmeyin artık.

Geçen hafta içinde Vestelden elemanlar kargo firması ile beraber gelerek tahta hariç(1-2 hafta içinde geleceğini söyleyerek) diğer bütün malzemleri okula bırakarak ayrıldılar. Eğer bu yazıdaki gibi bir işlem uygulanırsa yazın kesin okuldayız.
Allah sonumuzu hayır etsin... :( :( :(

antiformator' Alıntı:
Kendi okulunuzda Fatih projesi ile ilgili bir kurulum yoksa başka bir okula görevlendirileceksiniz. Eğitici formatörün dediği bu bana. Bunu bari kabul etmeyin artık.
başka oklsa hiç çekilmez...

grandmasterb' Alıntı:
Ocak ayına kadar yapılsaydı yazın okulda çalışmak istemeyenler de okulda kalmak zorunda olurdu.Eylülde yine yapılır görevlendirme.
Daha iyi işte isteyen yazın çalışır isteyen eylül de başlar.Seviyorum İstanbul'un görevlendirme sistemini.Kimseyi mağdur etmiyorlar.Hatta yazın çalışmak isteyenleri bile düşünüyorlar.
Ben görevlendirme istemiyorum bu arada.

Ayne hocam eylül itibari ile tekrar teklif edilmesini düşünüyoruz(tabii burası türkiye eylüle kadar formatörlükten komple vazgeçtik haydi kızlar okula denmezse).

muratci' Alıntı:
istanbul. Sanırım sadece şu sıralarda kurulumu yapılan fatihlerden isteniyor bu görevlendirme. Yine her görevlendirmede olduğu gibi formatör talep dilekçesi doldurulmasını istiyorlar. "Kurulum yapılan okullardaki çalışmaların yerinde takip edilmesi" derken muhtemelen yaz boyunca ağ bağlantılarını vs. yapmamızı isteyecekler.

yok artık lebron james .

Fatih Projesinin kablolamasını yapacak bir delikanlı varsa mesaj atsın telefonumu vereyim geleceği parlak demektir :) hasta hasta ne güldürdünüz beni, Hocam hiçmi fatih projesinin sitesine girmediniz orada kablolamanın nasıl yapıldığını okumadını yada fotoğraflarına bakmadınız.

ne yapacaksak akıllı tahta kurulurken... gereksiz işler bunlar...öğretmeni düşürdükleri hale bak.. akıllı tahta kurulurken kuranların başında bekleyecek

Ne alakası var hocam şimdi yahu İstanbulda şu saate kadar okulların %80'ine etkileşimli tahtalar kuruldu kaç tane öğretmen başında beklemiş ki,
siz kendinizi bir hale düşürmek derdindeyseniz bunu bilemem ama benim ve ekip arkadaşlarımın böyle bir amacı yok.

Biri çıkar kablo çekeceğiz der, diğeri gelir etkileşimli tahta kuranların başında durduracaklar der.

Yaz Döneminde görev almak isteyen arkadaşlarımız vardı bizde Fatih Projesi en azından oların bu istekleri için bir fırsat olsun dedik mantığınıza yorumunuza bakın yahu ayrıca sıkıntı çıkmasın diye gönüllü olacak böyle düşünen almaz görevi olur biter.

Ben genelde buradan resmi kısımda paylaşıcağımız bilgileri paylaşmayı doğru bulmuyorum, madem görev istediniz 2 ay beraberiz bu süreçte yapılacakları yüzyüze gelip konuşacağız zaten endişe etmeden biraz daha bekleyin sadece.

Not: Fiberoptik yada CAT6 Kablo falan çektirmeyeceğiz yada tava monte ettirmeyeceğiz yada torpaklama levhası çaktırmayacağız SÖZ. :)

ist_koord' Alıntı:
Ben genelde buradan resmi kısımda paylaşıcağımız bilgileri paylaşmayı doğru bulmuyorum, madem görev istediniz 2 ay beraberiz bu süreçte yapılacakları yüzyüze gelip konuşacağız zaten endişe etmeden biraz daha bekleyin sadece.

Not: Fiberoptik yada CAT6 Kablo falan çektirmeyeceğiz yada tava monte ettirmeyeceğiz yada torpaklama levhası çaktırmayacağız SÖZ. :)
hocam yüzyüze gelip konuşacağız derken toplantı falan mı yapılacak genel olarak veya akıllı tahtalarla ilgili eğitim falan mı verilecek

evet hocam buarada şimdiden jargonu oturtalımmı Etkileşimli Tahta demeye şimdiden alışırsak. :)

Geri