2.Faz W8.1 imaji Administrator Açık :) upload bitti

Kodla Büyü
sorunumu tam anlatamadım herhalde. Sadece diski seçemiyorum disk bölümlerini seçiyorum ama partion adımında hata veriyor ve ilerlemeyor ileri kapalı yani. Eke attım ekran görüntülerini bi bakarsanız sevinirim. Partion larmı tutmuyor acaba ? Faz 2 AMD işlemcili tahtadır.

New location seçtiğimde sadece harici diski görebiliyorum. Dahili disk görünmüyor.

Ekli dosyalar

• 20151111_100914_resized.jpg
    20151111_100914_resized.jpg
    112.4 KB · Görüntüleme: 684
  • 20151111_100935_resized.jpg
    20151111_100935_resized.jpg
    108.6 KB · Görüntüleme: 683
hocam sadece c windows u seçin ardından yüklenecek yeri de new location deyip yine windows etiketli bölüme yükleyin.

sizde neden bu şekilde göründü anlamadım. bir önceki adımda recovery metod vs hiç bir ayarı değiştirmediniz değil mi.

Yok hocam direk recovery mydisk den image seçtim.
Bu arayüz de akronis 2011 flashboot la geldim sürümden olabilirmi ?

New location seçtiğimde de sadece harici diski görebiliyorum. Dahili disk görünmüyor.

delikadir24' Alıntı:

New location seçtiğimde de sadece harici diski görebiliyorum. Dahili disk görünmüyor.
hocam ben imajla beraber acronis 2014 ü de paylaşmıştım. 2014 ü kullanın elinizde yoksa buyrun:

yapmanız gereken adımlar :
1. https://cloud.mail.ru/public/cd27901f40 ... 5lite4.rar indirip flash belleğinizi biçimlendirin
2. https://cloud.mail.ru/public/6115a2bee5b0/ACTI14.ISO indirip hazırladığınız usb bellekte IMAGES klasörü altına kopyalayın.

sistemi usb den başlatıp acronis 2014 ile sorunsuz şekilde yedek alıp geri yükleyebilirsiniz.

menü
file.php

flash belleği hazırlama:
file.php

hocam 4 5 tane kullanıcı var bizde de. biyerde hata yapıyorsunuz demekki. etkullanici seçip tiki kaldıracaksınız parola soracak parolayı girince işlem tamam. değiştirmedi iseniz Fatih.1234

hocam şimdi oldu önce kendi kullanıcımı seçti sonra kaldırdım, eyvallah :)

----

birde masaüstüne göster tuşu var mı görev çubuğunda sabit olsun

ben bu imajı yükleyince bir sürü driver ı kurmadı...driverları tekrar yüklemek zorunda kaldım

albatros44' Alıntı:
hocam şimdi oldu önce kendi kullanıcımı seçti sonra kaldırdım, eyvallah :)

----

birde masaüstüne göster tuşu var mı görev çubuğunda sabit olsun

buyrun..

Ekli dosyalar

• Masaüstünü Göster kısayollu.rar
    1.6 KB · Görüntüleme: 39
bahhele' Alıntı:
ben bu imajı yükleyince bir sürü driver ı kurmadı...driverları tekrar yüklemek zorunda kaldım
ben bu imajı faz 1 faz 2 amd intel her tahtaya kurdum hiç driver problemim olmadı.

ademola' Alıntı:
delikadir24' Alıntı:

hocam ben imajla beraber acronis 2014 ü de paylaşmıştım. 2014 ü kullanın elinizde yoksa buyrun:

yapmanız gereken adımlar :
1. https://cloud.mail.ru/public/cd27901f40 ... 5lite4.rar indirip flash belleğinizi biçimlendirin
2. https://cloud.mail.ru/public/6115a2bee5b0/ACTI14.ISO indirip hazırladığınız usb bellekte IMAGES klasörü altına kopyalayın.

sistemi usb den başlatıp acronis 2014 ile sorunsuz şekilde yedek alıp geri yükleyebilirsiniz.

menü
file.php

flash belleği hazırlama:
file.php

İlginiz için teşekkürler hocam.

Hocam tahtalarımız geçen sene sonunda kurulmuştu. Yeni yeni sorunlar gelmeye başlamıştı tahtalardan.
Bugün sizin imajı kurup denedim. Herşey yolunda :)
Elinize Emeğinize sağlık.

bir sorum var.
bize tahtalar bu hafta geldi,, program kurup kullanmak istiyolar haliyle,,

ama 2 akıllı tahtam açılış ekranı gelip,yeniden başlat deyip kapanıyo..

ben burdaki yönergeleri takip edip,,yani dosyaları indirip,usb belleğe atıp tahtada acronis yüklü değilken bile fabrika ayarlarına döndürebilirmiyim

sıfır tahta,,daha hiçbirşey yüklemedim,,nasıl açacam bilmiyorum..f8 hiç bir işe yaramıyorki kurtarma bölümünü çalıştırıp geri yükleme yapayım

pinaraytas' Alıntı:
bir sorum var.
bize tahtalar bu hafta geldi,, program kurup kullanmak istiyolar haliyle,,

ama 2 akıllı tahtam açılış ekranı gelip,yeniden başlat deyip kapanıyo..

ben burdaki yönergeleri takip edip,,yani dosyaları indirip,usb belleğe atıp tahtada acronis yüklü değilken bile fabrika ayarlarına döndürebilirmiyim

sıfır tahta,,daha hiçbirşey yüklemedim,,nasıl açacam bilmiyorum..f8 hiç bir işe yaramıyorki kurtarma bölümünü çalıştırıp geri yükleme yapayım
burdaki imaj tamda bu işe yarıyor hocam. acronis usbden çalışacak şekilde hazırlandı siz flash belleği hazırlayın yeter. yüzde 3 arızalı cıkıyor tahtalar. beklerseniz vestel geldiğinde imaj atar ama beklemek istemezseniz bunu kurun.

kardeşim ben elazığdan yazıyorum bizim okulda faz-2 tahtaya sizin vermiş olduğunuz imajı yüklemeye çalıştım olmadı. daha net bir açıklama olsa iyi olurdu

"acronis grub4dos ile usb den çalışacak şekilde ayarlandı,
dosyaları çıkardıktan sonra 32gb flash a ihtiyacınız olacak,
1.adımda usb yi mb_usb.exe programı ile açılışa hazır hale getiriyoruz.
2. adım olarak klasör içeriğini usb ana dizinine kopyalıyoruz."
kusura bakma ama ben tam anlayamadım yukarıda anlatılanları :)

1. arşivin tüm partlarını indiriniz ve rardan çıkartınız. çıkarttığınız yerde 2 adet klasör oluşacak.
1. klasörde mb_usb programı var onunla usb yi hazırlayacaksınız, işlem kısa sürer ve sonunda size test ekranı gösterir karşınıza menü gelirse işlem tamamdır.
2.adımda da 2nolu klasöredki tüm klasörleri kopyalayıp usb ye atıyoruz bukadar.

uzman35' Alıntı:
Adem hoca en sona geliyorum recover operation failed yani yüklemeden çıkıyor acil yardim
fikrim yok hocam neden fail bi hata mesajı numarası bişey yok mu, eba daki imajı yukleyin isterseniz.

başka bir tahta da denediniz mi onda oluyor bunda olmuyor ise diskte bir sorun olabilir.

ademola' Alıntı:
1. arşivin tüm partlarını indiriniz ve rardan çıkartınız. çıkarttığınız yerde 2 adet klasör oluşacak.
1. klasörde mb_usb programı var onunla usb yi hazırlayacaksınız, işlem kısa sürer ve sonunda size test ekranı gösterir karşınıza menü gelirse işlem tamamdır.
hocam bu işlemi yapıktan sonra flash ımız tahtaya imaj atmak için hazır hale geliyor mu zira 600 mb lik bir dosya oluşuyor flasta

Poll' Alıntı:
ademola' Alıntı:
hocam bu işlemi yapıktan sonra flash ımız tahtaya imaj atmak için hazır hale geliyor mu zira 600 mb lik bir dosya oluşuyor flasta

tib uzantılı imaj 20 gb falan... onu da atacaksınız.

Geri