İl Dışı Ne Zaman Açıklanır ?

Kodla Büyü
Yapılan il dışı duyurusunda 26 haziran diyerek nokta tarih verilmiş. Salı günü gündemde bile değil. Ayrıca twitterdan hamza aydoğduya sorulduğunda perşembeden önce mümkün olmadığını belirtti. Dua edin de cumaya sarkmasın.

Benim bildiğim 26-28 Haziranda açıklanacak cuma mesai bitiminde açıklanır bence...

hocam bunlar neye karar veriyor anlamadım ki 1 hafta neden bekliyoruz.. bilgisayar uzerinden yapılmıyormu.. bsacak tusa.. liste karsında.. sonrada yayınlarsın.. benmi yanhlıs dusunuyorum

theghost83' Alıntı:
hocam bunlar neye karar veriyor anlamadım ki 1 hafta neden bekliyoruz.. bilgisayar uzerinden yapılmıyormu.. bsacak tusa.. liste karsında.. sonrada yayınlarsın.. benmi yanhlıs dusunuyorum
Tamamen katılıyorum.. Bazen yanlış mı biliyorum bi tuşa basınca olmuycak mı diyorum ama yok ya bilgisayarcıyız sonuçta biliriz demi?...

Abi bu meb nasıl bir kurum anlamadım ki sonuç için neden bir gün vermiyorlar bu atama her yıl yapılan bir atama ya 24 ü de ya 26 sı ne demek 24-26 çalışmayı yağın ayalaryın. önceden neyin ne olacağı belli sanki bu ilk kez yapılıyormuş gibi gereksiz bir uzatma belirsizlik neden. Çok kızıyorum bu işe ya. Arkadaş o kadar öğretmen bu haberi bekliyor ramazan geliyor bir taraftan yani nedir millete işkence etmek.

artık günümüzde ALES, YGS gibi milyonların girdiği sınavlar bile 1-2 haftada açıklanır olmuşken bizim yer değiştirmelerin 2-3 günde açıklanması gerekmez mi?

Bir tıkla olacak şey neyi bekletiyorlar anlamakta güçlük çekiyorum, milli eğitim bakanlığı gerçekten bu hükümetin yüz karası, yaptıkları herşey yanlış ve eksik.

hakanotuken' Alıntı:
Bir tıkla olacak şey neyi bekletiyorlar anlamakta güçlük çekiyorum, milli eğitim bakanlığı gerçekten bu hükümetin yüz karası, yaptıkları herşey yanlış ve eksik.

insanın aklına aralara birşeyler mi serpiştiriyorlar diye gelmiyor değil...

hala klavuzda 24-26 yazıyor diyen var :)

arkadaşlar atama takviminde 24-26 yazıyordu, klavuzda(daha doğrusu duyuruda) doğrudan 26 haziran denmiş. ayrıca insan kaynakları genel müdürü hamza aydoğdu 26sından önce açıklanması mümkün değil dedi. keşke salı açıklansa ama durum bu.

yanıyosun fuat abi' Alıntı:
hala klavuzda 24-26 yazıyor diyen var :)

arkadaşlar atama takviminde 24-26 yazıyordu, klavuzda(daha doğrusu duyuruda) doğrudan 26 haziran denmiş. ayrıca insan kaynakları genel müdürü hamza aydoğdu 26sından önce açıklanması mümkün değil dedi. keşke salı açıklansa ama durum bu.
26'sından önce açıklanması mümkün değil derken çok mu zor bu iş?? Bilgisayar prog. ile değil de elle mi yerleştirme yapılıyormuş??

aman hocam ne yaptın, cuma geç olur.. malum açıklansın hemen ev arayacağız, mevcut evi boşaltmak için çalışma yapacağız..

27- Yer değiştirme başvuruları 16-20 Haziran 2014 tarihleri arasında alınacak,
atamalar 26 Haziran 2014 tarihlerinde yapılacak, ataması yapılanların ilişik kesme işlemleri
ise 30 Haziran 2014 tarihinden itibaren başlatılacaktır.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü

dengem' Alıntı:
aman hocam ne yaptın, cuma geç olur.. malum açıklansın hemen ev arayacağız, mevcut evi boşaltmak için çalışma yapacağız..
Haklısın da hocam, adamlar sonuçlarla ilgili telefonlara cevap vermemek için hep bu taktiği kullanıyorlar.

yani ramazanın içine gelmesi için elinden geleni yapıyor meb bugün açıklansa bir haftada halledilirdi ama gidecek perşembe açıklayacak cumartesi ramazan:(

Geri