İl Dışı Ne Zaman Açıklanır ?

Kodla Büyü
Il icinde gorunen ve il icinde dolmayan bir okul. Yani bu okul il icinde gorunuyodu. Il icinde yerlesen olmamis. Yani hala bos kadrosu. Bu okul il disinda yok. Soru 1 bu okul il icinde neden acildi? ihtiyac vardi ki acildi. Soru 2 bu okula yerlesen olmadi hala ihtiyac varsa il disinda neden acilmadi? 1 ay once ihtiyac vardi da sonra ne oldu? Benim aklim almiyor.

pisagorean' Alıntı:
Il icinde gorunen ve il icinde dolmayan bir okul. Yani bu okul il icinde gorunuyodu. Il icinde yerlesen olmamis. Yani hala bos kadrosu. Bu okul il disinda yok. Soru 1 bu okul il icinde neden acildi? ihtiyac vardi ki acildi. Soru 2 bu okula yerlesen olmadi hala ihtiyac varsa il disinda neden acilmadi? 1 ay once ihtiyac vardi da sonra ne oldu? Benim aklim almiyor.

Eş durumuna açılır belki

hakanotuken' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:

Eş durumuna açılır belki

özür durumuna açılıyor.

Evet bizler eşimiz çalışmadığı için veya bazılarımız bekar olduğu için il dışı atamalarında şanssız. Ayrıca mesela kendi memleketim bursada il dışına açılmayan pek çok okul ve hatta il dışına açılan okullardan daha iyileri özür durumuna açılacak. Biz yunan evladıyız o yüzden hakanotuken hocam sorunuzun cevabı bu malesef...

togius' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:

Eş durumuna açılır belki

özür durumuna açılıyor.

Evet bizler eşimiz çalışmadığı için veya bazılarımız bekar olduğu için il dışı atamalarında şanssız. Ayrıca mesela kendi memleketim bursada il dışına açılmayan pek çok okul ve hatta il dışına açılan okullardan daha iyileri özür durumuna açılacak. Biz yunan evladıyız o yüzden hakanotuken hocam sorunuzun cevabı bu malesef...
Es durumu, ozur grubu bilmem ne bu okullar bu sekilde belli standartlara gore acilamaz. Il icinde ihtiyac vardi ama bos kaldi o zaman il disina acacaksin. il disinda bos kalirsa es durumuna acacaksin es durumunda bos kaldiysa ilk atamaya acacaksin. Bunun mantigi bu olmali. Okullar evli ciftlerin babasinin mali degil veya belli bi zumrenin.

benim şu anda görevlendirme çalıştığım okulda il içinde 2 kontenjan verildi ancak il içinden kimse gelmedi.. Aynı okul il dışında ihtiyaç olarak gösterilmedi..

pisagorean' Alıntı:
togius' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:

Eş durumuna açılır belki

özür durumuna açılıyor.

Es durumu, ozur grubu bilmem ne bu okullar bu sekilde belli standartlara gore acilamaz. Il icinde ihtiyac vardi ama bos kaldi o zaman il disina acacaksin. il disinda bos kalirsa es durumuna acacaksin es durumunda bos kaldiysa ilk atamaya acacaksin. Bunun mantigi bu olmali. Okullar evli ciftlerin babasinin mali degil veya belli bi zumrenin.

hocam geçen sene bu sene bursada il içine açılan okulların çok büyük çoğunluğu il dışına açılmadı. Yahu 165 puanım var hadi ben kafama takmıyorum diyeceğim ama il dışında diyelim 120 - 130 puanlı zor bölgelerde çalışan arkadaşlar var adam il içinde 50 puanla paşalar gibi yere gidiyor veya il dışı bittikten sonra özür durumuna belkide yine düşük puanlarla gidecek. Bu işlerde büyük dümenler dönüyor. yani il içinde gösterip il dışına saklayıp, özür durumuna fazlasını açmak bu tamamen yalan dolan dümen...

togius' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
togius' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:

Eş durumuna açılır belki

özür durumuna açılıyor.

hocam geçen sene bu sene bursada il içine açılan okulların çok büyük çoğunluğu il dışına açılmadı. Yahu 165 puanım var hadi ben kafama takmıyorum diyeceğim ama il dışında diyelim 120 - 130 puanlı zor bölgelerde çalışan arkadaşlar var adam il içinde 50 puanla paşalar gibi yere gidiyor veya il dışı bittikten sonra özür durumuna belkide yine düşük puanlarla gidecek. Bu işlerde büyük dümenler dönüyor. yani il içinde gösterip il dışına saklayıp, özür durumuna fazlasını açmak bu tamamen yalan dolan dümen...
..
görev yaptığım kurumda 3 norm açığı vardı. il içinde bu 3 açıkta gösterildi ve DOLMADI
buna rağmen il dışınsada SADECE 1 norm verildi.
Müdür beyle bunu arttırabilirmiyiz diye araştırdığımızda;
il dışı norm kontenjanlarının ANKARA tarafından belirlendiğini ve değişiklik yapılamayacığını öğrendik

bana göre (ne bileyim içime mi doğdu nedir) perşembe saat 10 da açıklanacak gibime geliyor. ama ilişki kesme süresi 30 haziran olduğundan cuma olacak gibi.

26 sı atamalar yapılır dedilerse akşama kadar boşuna beklemeyelim.

Yarın akşam bir umut açılır diye bekleriz.

olmazsa canları sağolsun. bir tuşa basacaklar olacak ama HANGİ TUŞa basacağını bilmek gerekiyor.
Bilen kişiyi bekliyorlardır.

arkadas.. şimdi il dısı acıklanacak sora eş durumunu bekleyecegiz.. ev tası git gel.. ilişik kes basla.. eş durumu ıcın tekrarla..
pazartesi acıkla il dısını... diger hafta pazartesi yap eş durumunu.. sonra il içini yap 1er hafta ara ile.. agustosa kadar bitsin kurtulsun herkes nedir bu çile .. polisler gitti basladı bile. askerlerinki belli oldu temmuzda gidecekler.. nasıl bir bakanlık bizimki böyle..

İl icini kontenjan.meb ten sonuclar aciklanmadan bir gun once ogrendim. Simdi kontenjan meb te bir sorun var acilmiyor. Sonuclanmasi an meselesi olabilir.

Basvuruyu 20sinde aldi bu mallar en son degil mi? Hadi 2 gun tatil girdi 21 ve 22si oyle gitti. 23 ve 24unde basvurulari kontrol et eksik gedik yanlis olanlari tespit et. Su cagda iki is gunu bunun icin cok bile. 25inde de sabahtan ver sonucu arkadas.

pisagorean' Alıntı:
Basvuruyu 20sinde aldi bu mallar en son degil mi? Hadi 2 gun tatil girdi 21 ve 22si oyle gitti. 23 ve 24unde basvurulari kontrol et eksik gedik yanlis olanlari tespit et. Su cagda iki is gunu bunun icin cok bile. 25inde de sabahtan ver sonucu arkadas.
olurmu hocam öyle.. sürünmeden kolay kolay.. :verymad:

Geri