İl Dışı Ne Zaman Açıklanır ?

Kodla Büyü
Takvim de 24.26 diyor ama sanirim 26 si diye daha onceden bir yetkili aciklamisti. Bosa beklemeyin derim.

tamam biz artık yarına kilitlendik ama gidipte akşam 9'a kadar da bekletmesinler.. Sabah 10.00 gibi açıklasalar bari..

:) arkadaşlar son yıllarda ilk defa takvime bağlı ilerliyor.
Beni çok şaşırtıyor meb bu sene açıkçası.
son günü bekleyeceklerini tahmin ediyordum.
yarın açıklanmazsa o zaman isyana geçeriz :)

mebpersonel 18 demişti.. bekliyoruz bakalım.. mebpersonel balon sitemi değilmi onu test edicez..

dengem' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Stresten mide spazmı geçircez hadi lütfen ya :)
ben dün gece 03,00 ten beri ayaktayım.. düşüne düşüne şiddetli bir baş ağrısı geçirdim.. Daha yeni kendime gelebildim.. Her sabah yeni bir stres..
al benden de o kadar :=)
izmir-mersin karışık yazdım, okuldan ziyade hangi şehir çıkacağını çok merak ediyorum :S

.sabır sabır...il disindan memleketine tayin umudu olan arkadaşlarım az kaldı biraz daha sabır...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
dengem' Alıntı:
barthez' Alıntı:
ben dün gece 03,00 ten beri ayaktayım.. düşüne düşüne şiddetli bir baş ağrısı geçirdim.. Daha yeni kendime gelebildim.. Her sabah yeni bir stres..
izmir-mersin karışık yazdım, okuldan ziyade hangi şehir çıkacağını çok merak ediyorum :S
ben de Muğla-Denizli yazdım öğretmenim, aynı duyguları ben de yaşıyorum..

Re: Ynt: İl Dışı Ne Zaman Açıklanır ?

theghost83' Alıntı:
mebpersonel 18 demişti.. bekliyoruz bakalım.. mebpersonel balon sitemi değilmi onu test edicez..

sitenin flaş haber kısmında iki gündür 2014 il dışı atama sonuçları açıklanıyor yazıyor. Başlık ilk görenin aklında sanki biraz sonra açıklanacakmış gibi bir izlenim bırakıyor. Haberin içeriğine bakıyorsun falan filan feşmekan işte açıklandığında bu linkten öğrebilirsiniz...

dengem' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
dengem' Alıntı:
barthez' Alıntı:
ben de Muğla-Denizli yazdım öğretmenim, aynı duyguları ben de yaşıyorum..
muğla'nın ilçeleri güzeldir :=) şu anki çalıştığım şehre denizliden geldim zaten. 4 sene önce 61 puanla atanmıştım oraya, şimdi o puanla dönülmez herhalde :=)

24u ile 26si arasinda aciklanacak diyosa aslinda adimiz gibi emin olmamiz lazim onun 26sinin son saatlerinde aciklanacagindan ama iste insan devletine kurumlarina yine de bi umut bagliyo. Acaba diyo bir kere de bi guzellik yapar mi bi sakal atar mi bi sasirtir mi. Hayat pahalaligindan sikintidan stresten yorgun dusmus kalplerimize tatli bi heyecan verir mi diye.

theghost83' Alıntı:
http://personel.meb.gov.tr/www/sayin-bakanimiz-nabi-avci-sayin-mustesarimiz-yusuf-tekin-ve-bakanimizin-calisma-ekibi-genel-mudurlugumuz-ogretmen-atama-ve-yer-degistirme-dairesi-baskanligi-personeli-ile-ogle-yemeginde-bulustu/icerik/342

adamlar yemekte.. :D :verymad:

siteye nasıl resim eklemişler bee biri büyük biri küçük. Biz eşit olacak diye kendimizi yiyoruz. koskoca bakanlığın sitesi. :-1:

başlık yukarda durunca daha bi heyecanlı lluyor.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    247.2 KB · Görüntüleme: 485
Beyler bakanlikktaki personel ne yapiyor anlamiyom.abi bu kadar ksiyi ilgilendiren bir konu için fazla ilgili kaliyorlar

Keşke zümrelerimin sonra eşlerinin sonra her öğretmenin istediği yerler çıksa, geçtiğimiz yazdan iyi biliyorum bu stresi. Biz memlekete komşu ile gelebildik. Belki daha güzel oldu sanki, hayırlısı buymuş dedik zaten.

20 Ağustos - 31 Ağustos aralığında önce benim il dışı sonra hanımın özür grubu atamasını beklerken yaşattıkları stresi sadece yaşayan bilir. İstemsiz hıçkırıklar başlamıştı :)

F5 tuşuna yapmadığım kalmamıştı. Sonuç sayfasında adres çubuğunun son kısmındaki tüm numaraları denemiştim. "http://atama.meb.gov.tr/?islemID=140" Bugün 141 gelir heralde :)

Ama ayıp olan 24-26 dedikleri sonucu ayın 28'i sabah 5'te açıklayabilmişlerdi. Benimki de söylenen gün değil bir sonraki gün yayınlanmıştı. Neyse ki bu sene atamalar erkenden yapılabiliyor. Herkes için hayırlısı. Allah sabır versin.

Geri