İl İçi Ataması Çıkan Eş Özrüne Başvurabilir mi?

Kodla Büyü
ben yeni atanmıştım kütahyaya 1 yıl olmuştu okullar birleşince norm fazlası durumuna düştüm ve isteğe bağlı il içi tayin istedim ve atandım. sonra eşim il dışı tayınla afyona atandı. ilk başta başvuru sayfamda problem vardı. il içi atandığınız için başvuru hakkınız yoktur diyordu. Kütahya mem atama şubesine başvurdum onlarda mail attı sakdogan@meb.gov.tr adresine.( mailde norm fazlası olduğundan dolayı isteğe bağlı il içi su okula atanmıştır diye yazdık) mail gittikten 5 saat sonra açıldı bu arada 2-3 kez gidip geldik mem e. maili gönderdiğimiz kadını aradı atama şubedekiler. sonunda açıldı inş sizinkilerde en kısa zamanda açılır arkadaşlar

hocalarım benim durum düzeldi , sistem basvuru ekranına girebiliyorum artık darısı siz kardeslerimize

g.cetin.66' Alıntı:
hocalarım benim durum düzeldi , sistem basvuru ekranına girebiliyorum artık darısı siz kardeslerimize

hocam siz il içi kendi isteğinizle istediniz değil mi, il mem'e dilekçe mi verdiniz.
benim hala durumum düzelmedi...:(

hocalarım dilekçe vermedim 3 kere 147 yi aradım bir halt çıkmadı defalarca mail attım sürekli mail attım , hotmailden mail atmayı bırakmayın fakat gmaildende yüklenin Hotmail gereksize yada engele takılabiliyormuş ,bakanlık numaralarını aradım gene bi halt çıkmadı en son il den ankaraya direk mail atıldı fakat mailden sonra aranarak şifahen tc mi söyledi sağolsun ildeki arkadaş saat 4 gibi aramıştı aksam 6 mı 7 mi ne açıldı işte

mustafa hocam öğretmen eşlerde belgeye gerek yok diye biliyorum ama niye istediler ki.
ekranı açılan arkadaşlar onayda sıkıntı çıkmaz inşallah heyecanla sabırsızlıkla bekliyoruz.

il içinde isteğe bağlı tayin isteyenlerde bir değişiklik yok sanırım.SAyfası açılanlar norm fazlası olupta tain isteyenler dimi arkadaşlar. yanlış varsa düzeltelim lütfen

baracaudaa' Alıntı:
il içinde isteğe bağlı tayin isteyenlerde bir değişiklik yok sanırım.SAyfası açılanlar norm fazlası olupta tain isteyenler dimi arkadaşlar. yanlış varsa düzeltelim lütfen

benim durum öyleydi norm fazlsasından tayin istedik

İl dışı tercihte bulunanlar özür grubu isteyebiliyor mu arkadaşlar? Bir de sistem görünmüyor İstanbul ümraniyede açılan okulların listesini görebilen var mı? Yoksa bütün okullar açık mı görünüyor?

Re: Ynt: İl İçi Ataması Çıkan Eş Özrüne Başvurabilir mi?

Bizdeki durum düzelmedi. Sizin durumdan farklı ama. Kurumlar arası İlk Atama olduğu için 1 yıl şartı varmış

okulumda norm fazlasıydım. il içi atamada ilçemde başka bir okula isteğe bağlı atandım. mevcut eş durumum vardı eşimin yanına tayin istedim. yeni oluşan bir özürüm yoktu.

Hayırlı olsun hocam sevindim senin adına

Inşallah hocam sağolun
Sabah ola hayrola

Geri