İl İçi Atamalar (2. Atama)

Kodla Büyü
Kocaeli mem'i aradım. Dün valiye imza için vermişler. İmzalansın hemen açıklayacağız dediler. Biraz geç olmadı mı?

Arkadaşlar il içi yapıp, işlemlerini halleden veyahut eski dönemlerde il içi yapan arkadaşlar tahmini ilişik kesme sureci kaç gündür bilen varsa çok iyi olur. İzmir mem telefonları açsa öğreneceğim ama ne sonuçları acikliyor ne de telefonlarına bakıyorlar

vay arkadaş son 12 il kaldı bizimkilerde ses yok ... her halde son açıklayana madalya verecekler :-1: :-1: :-1:

MEB'de göreve başlama tarihim 2002 ve her açıklama döneminde aynı terane. 1 sene 2 sene değil ki bu işler senelerdir aynı şekilde yapılmıyor mu? Açıklanan takvime uymak ya da takvimi açıklayabileceğin tarihe göre açıklamak bu kadar mı zor. Bekle babam bekle. Tamam illaki öğreneceğiz ama insan yinede merak ediyor...

Bazı açılan okullar için hesapladıkları gibi olmadı ise işin içinden çıkılamıyor olabilir. Yöntem bulmakta çok iyiler ama bu sefer biraz zorlandılar anlaşılan Murat.

girdab' Alıntı:
Kocaeli mem'i aradım. Dün valiye imza için vermişler. İmzalansın hemen açıklayacağız dediler. Biraz geç olmadı mı?
her il mem aynı bahaneyi söylüyor. bekle bekle nereye kadar . heyecan olsun diye yapıyorlar heralde . bildiğim ne kadar ... varsa söyledim ....

McRAM' Alıntı:
girdab' Alıntı:
her il mem aynı bahaneyi söylüyor. bekle bekle nereye kadar . heyecan olsun diye yapıyorlar heralde . bildiğim ne kadar ... varsa söyledim ....

Tahminen ne zaman açıklanır dedim. Vali ne zaman imzalarsa dedi. Hiç mi utanmıyorlar. Kaç tane il açıklamış. Bir de 6 sında ilişik kesilmesi uygun olur diye yazmışlar. Valinin insafına kaldık.

Bu ilici tayinden hatırımda kalanlar: kılavuzdaki en geç 4 ünde açıklanacak yazısına karşı işleyen ve işlemeyen ya da becerikli beceriksiz yurdumun memleri.

girdab' Alıntı:
McRAM' Alıntı:
girdab' Alıntı:

Tahminen ne zaman açıklanır dedim. Vali ne zaman imzalarsa dedi. Hiç mi utanmıyorlar. Kaç tane il açıklamış. Bir de 6 sında ilişik kesilmesi uygun olur diye yazmışlar. Valinin insafına kaldık.
öğretmen olmak bu kadar değersiz. işin yoksa yarını bekle bugün de mesai bitti. Allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın

arkadaşlar ilişik kesme için bi tarih varmı? ben 15 gün sonra gitmeyi düşünüyorum mesela.sorun olurmu??

tcoalngsau' Alıntı:
arkadaşlar ilişik kesme için bi tarih varmı? ben 15 gün sonra gitmeyi düşünüyorum mesela.sorun olurmu??
Evet arkadaslar lutfen bilen biri açıklasın. Şimdi görev yerimize 700 km deyiz.bu 15 gunluk surec ne zaman baslıyo?

Geri