İl İçi Atamalar (2. Atama)

Kodla Büyü
Vali imzalamamisti en son. Dün bakan burda diye imzalamamış bugüne Allah Kerim.

Kimin kaç puanı var acep benim 122 puanım vardı

herkese hayırlı olsun..

İlişik kesmeler 1 eylüle kadar yapılabiliyormuş ve 15 inden önce işlem yapılmayacakmış. Maaşlardan dolayı. İl Mem den öğrendiğim bilgi..

Ayrıca eşimde özür durumundan pazartesi isteyebilrmiş, ben ilişik kesmeden. Yani kararnameler çıkar çıkmaz sisteme düşeceği için ben ilişik kesmesemde eşim özür durumu isteyebilecekmiş.. Tabi eşler öğretmen olanlar için geçerli bu dediğim...

Sizlerde durum nedir. Soran varmı benim gibi..

SHİFT+DEL' Alıntı:
herkese hayırlı olsun..

İlişik kesmeler 1 eylüle kadar yapılabiliyormuş ve 15 inden önce işlem yapılmayacakmış. Maaşlardan dolayı. İl Mem den öğrendiğim bilgi..

Ayrıca eşimde özür durumundan pazartesi isteyebilrmiş, ben ilişik kesmeden. Yani kararnameler çıkar çıkmaz sisteme düşeceği için ben ilişik kesmesemde eşim özür durumu isteyebilecekmiş.. Tabi eşler öğretmen olanlar için geçerli bu dediğim...

Sizlerde durum nedir. Soran varmı benim gibi..
Teşekkür ederim hocam ben de bunu merak ediyordum. Her il için geçerlidir sanırım. Yarın ben de ararım il Mem'i.Farklı bir durum olursa bilgilendiririm.

İlişik kesip yeni görev yerine başlayan varmı arkdaşlar.
samsuna hala kararnamelerin çıkmasını bekliyoruz.

Kararnameler çıkmış okullara ulaşmış fakat ağustos maaşları yapıldığı için ilişik kesmeler 15' den itibaren yapılabilirmiş bilginiz olsun.

idare 15 'den sonra diye not düştük ayrılma yazına gelip yeni okulda başlat diyorlar. Bende yerime siz yapın şehir dışındayım diyorum da olmaz diyorlar :)sizdeki durum nedir arkadaşlar

karinca_52' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
bugün okula gittim kararnameler gelmemiş okula hala

Kararnameler ilçe memin gözüne atılmış bugün. Yarın biz de ilişik keseceğiz çarşambada...

yarın veya perşembe günü bizde ilişkiyi keseriz artık o zaman hocam....

Hocam iliskiyi kesmeyelim eski okula ayıp olur ilişik kessek yeter :)))

aransayes' Alıntı:
blueand' Alıntı:
ben istanbul milli eğitime hakkımı helal ETMİYORUM....

Kartal 100.yıl Ali Rıza Efendi Ortaokuluna atandım ama bir sürü yazabileceğim okul varmış maltepede... albay niyazi esen ortaokuluna gidebilirdim ben..Ama istanbul mem ihtiyac listesini son gün yayınlıyor ya böyle bir şey olabilir mi ??? Çıldırdım görünce okulları tek tek aradım ama bazılarına ulaşamadım tabi..kaçırdım güzel okulları..çok şükür tamam ama hakkım varsa HARAM OLSUN istanbul meme....
Hocam hoşgeldin. Seninle komşu olduk :)

hoşbulduk hocam siz hangi okulda görev yapıyorsunuz ...

Büyükşehir olup yolluk alan var mı? Bir iki sitede mahkeme süreçleri başlatıldığına dair haberler vardı. Bilgisi duyumu olan var mı?

Geri