İl İçi Atamalar (2. Atama)

Kodla Büyü
eski ilçeden ile 45 km.
ilden yeni görev yerime 10 km.

toplamda 54 km.

mem derken eski ilçe mememi gideceğim yoksa yeni görev yerimdeki mememi?

ordu belli oldu arkadaşlar. ben telefonla öğrendim. saat 14.30 gibi aradım. liste siteye konmamış hala.

ordu bu konuda çok yavaş. muhtemelen açıklamayan son 10 il arasına girecektir. bu saatte de kimse var mıdır bilmiyorum. isterseniz bi arayın. belki çalışıyorlardır...

Ben tercih yapmadım da özür grubuna hangi okullar kalacak ondan merak ediyorum Orduyu :)

ben istanbul milli eğitime hakkımı helal ETMİYORUM....

Kartal 100.yıl Ali Rıza Efendi Ortaokuluna atandım ama bir sürü yazabileceğim okul varmış maltepede... albay niyazi esen ortaokuluna gidebilirdim ben..Ama istanbul mem ihtiyac listesini son gün yayınlıyor ya böyle bir şey olabilir mi ??? Çıldırdım görünce okulları tek tek aradım ama bazılarına ulaşamadım tabi..kaçırdım güzel okulları..çok şükür tamam ama hakkım varsa HARAM OLSUN istanbul meme....

lan bide bunlar saat 12 ye kadar su işi yapın gönderin diye yazı gönderiyorlar kendilerinin yaptığına bak gelde kızma şimdi. ...

Arkadaslar yarin kesin ilisik kesilmesi lazim dendi. Ozur durumu basliyor cunku pazartesi.Sizde durumlar nedir. Cuma gunu ilisik kessek olmazmi?

Ben zaten norm fazlasıyım. O yüzden acele etmeye gerek yok sanırım norm fazlaları için

girdab' Alıntı:
Ben zaten norm fazlasıyım. O yüzden acele etmeye gerek yok sanırım norm fazlaları için
Hocam neden acelesi yoktu hani ben de norm fazlasiydim son gün tercihleri kılı kılına yetiştirdim de

blueand' Alıntı:
ben istanbul milli eğitime hakkımı helal ETMİYORUM....

Kartal 100.yıl Ali Rıza Efendi Ortaokuluna atandım ama bir sürü yazabileceğim okul varmış maltepede... albay niyazi esen ortaokuluna gidebilirdim ben..Ama istanbul mem ihtiyac listesini son gün yayınlıyor ya böyle bir şey olabilir mi ??? Çıldırdım görünce okulları tek tek aradım ama bazılarına ulaşamadım tabi..kaçırdım güzel okulları..çok şükür tamam ama hakkım varsa HARAM OLSUN istanbul meme....
Hocam hoşgeldin. Seninle komşu olduk :)

Atanan arkadaşlara hayırlı ugurlu olsun.Ben gibi norm fazlası mağdurları şansımız eylül-ekim ayına kaldı heralde :?: :?:

65 il oldu.

Açıklamayan iller
Ağrı
Ankara
Eskişehir
Mersin
İzmir
Kastamonu
Kocaeli
Manisa
Ordu
Sakarya
Samsun
Sinop
Tunceli
Van
Karaman
Kilis

90 bin nufuslu tunceli nasıl açıklayamaz? Hayret yahu. En son hangisi açıklar tahminleri alalım :)

Geri