İl İçi Atamalar (2. Atama)

Kodla Büyü
Arkadaşlar açıklanan iller

1-Düzce
2-Bingöl
3-Zonguldak
4-Balıkesir
5-Bitlis

Not : Ana sayfadaki duyurular kısmında bulamazsanız, tüm duyurular linkine tıklayın.

bomax01' Alıntı:

1-Düzce
2-Bingöl
3-Zonguldak
4-Balıkesir
5-Bitlis

Not : Ana sayfadaki duyurular kısmında bulamazsanız, tüm duyurular linkine tıklayın.

Herşey bellidir. Excel'e dönüştürecek, sonra siteye gömecek adam arıyorlardır bence :mrgreen:
Yarına hepsi tamamlanır.

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
bomax01' Alıntı:

1-Düzce
2-Bingöl
3-Zonguldak
4-Balıkesir
5-Bitlis

Herşey bellidir. Excel'e dönüştürecek, sonra siteye gömecek adam arıyorlardır bence :mrgreen:
Yarına hepsi tamamlanır.

Hocam belli olsa kontenjan.meb'den kadromun düşmesi lazım. Daha düşmedim. :cry:

1-Düzce
2-Bingöl
3-Zonguldak
4-Balıkesir
5-Bitlis
6-Amasya

Maalesef memler yine sözünü tutmadı. Ayın 4'üne kadar açıklanması gereken il içi atamalar ayın 5'i olmasına rağmen hala açıklanamadı. Sınav ve atama sonucunu zamanında açıklamayan, sözünü tutmayan bu memlerden çok şikayetçiyim ama sanırım yapacak bişey yok. :verymad:

Bilgisayar ortamında değil de elle kağıt üzerinde atıyorlar herhalde. O yüzden gecikti.

girdab' Alıntı:
Bilgisayar ortamında değil de elle kağıt üzerinde atıyorlar herhalde. O yüzden gecikti.

Sorma hocam yaw. Nedir bu memlerden çektiğimiz. Bilgisayara bağladım kendimi resmen.

Atama için İl mem lerinin tam olarak ne yaptığını bilen var mı ? Atama programını her defasında yeniden kendileri mi yazıyor ? :)

Basit bir atama için bile 2 gündür bilgisayar başında bekliyoruz. Eğitimde çağ atlamak böyle bir şey.

yeni görev yerine atananlar için prosedür nedir? yani ne yapmamız gerekiyor?

Malatya son 10da olmazsa hakikaten şaşarım.
Asaita hocam, puan kac? Benim 105. Hayirlisi olsun.

Burdur memi aradım. Şimdilerde veya öğleden sonra siteye bakın dendi.

mebbis ve kontenjan.meb'de yok dedim. onu bilemem dendi. sen bilmicen de kim bilecek. ne işin var madem orda. bu adamlar ne iş yapar?

bomax01' Alıntı:
Burdur memi aradım. Şimdilerde veya öğleden sonra siteye bakın dendi.

mebbis ve kontenjan.meb'de yok dedim. onu bilemem dendi. sen bilmicen de kim bilecek. ne işin var madem orda. bu adamlar ne iş yapar?

Oturuyolar hocam daha ne olsun :)

ct442002' Alıntı:
Malatya son 10da olmazsa hakikaten şaşarım.
Asaita hocam, puan kac? Benim 105. Hayirlisi olsun.

Hocam benim puan 95 ben daha çok eşim için bakiyorum kendimden pek umudum yok malatya da meslek liseseleri dolu

Öğle yemeğine çıktılar herhal. Sabah 08:30'dan 12:00'a kadar hiç bir gelişme yok. Çok iyi demiii.

Geri