ÖZÜR!!!MÜJDE FEAN YOK.YİNE ALDATILDIK

Kodla Büyü
Gaziantep hocam. İstifalar biraz olsun kale alınmış olmalı ki genel müdürlük bir yazı yayımladı. Tabi henüz hala kesin bir çözüm olmaması da ayrı bir muamma. Ama inanın geç bile kaldığımızı düşünüyorum. Birlik olup çok daha önce hepimiz istifa etseydik bu sorun şimdiye çoktan çözülmüştü.
Neyse sağlık olsun. Gerçekten Türk eğitim sistemine faydalı olmayı, bilgimi aktarmayı çok istemiştim, nasip değilmiş...
Kalan herkese başarılar.
Saygılar.

Formatörlerin istifaları, kısa bir süre zarfında, borsadaki şelale düşüşüne benzeyen bir akımla başta EĞİTEK olmak üzere herkesi şoke edecek bir noktaya gelecek gibi görünüyor...

Eğitici formatörlere yapılan üvey evlat muamelesi kabul edilebilir birşey değil. Okul formatör ve eğitici formatörlerin şartları daha da iyileştirilmesi gerekirken git gide kötüye doğru gidiyor. Bu zihniyet bir an önce değişmeli. Yoksa birdahaki eğitim öğretim yılına ne eğitici formatör nede okul formatörü kalacak.

28 ağustosta istifa ettim. Sağolsun halen bir cevap yazmadılar

Saygılar...

Ek ödeme sorunu çözülecekmiş çözülüyormuş çözülmüşmüş
onu bunu bilmem de 4/09 itibariyle okuluma döndüm. sevinçliyiz hepimiz yaşasın okulumuz :lol:
Kırklareli

250 ytl büyük para bizler için...kaldıki o kadar eğitimi almışız üstüne para verileceğine para kesilmesi çok komik yaaaa... :p :p :p

ne hikmetse bizden kesinti yapılmasından yüz bulan bazı değerli yöneticilerimiz bazı ilçelerimizde derse girmelerine rağmen ne yazık ki Okul Formatör Öğretmenlerinden de kesinti yapılmasına karar vermişler ve yapılmış. Örn : Balıkesir - Kepsut

formator5555' Alıntı:
alpaygunes' Alıntı:
formator5555' Alıntı:
bu başlık kapatılmalı
ortada müjde falan yok

Haklısın . Bunu bir iki hafta önce demiştim hocam
Başlık ile içerik çok tezat.
okuyamadım kusura bakma
bu arda nasıl gidiyo alpay hoca sen devammı tamammı

Hocam sözüm ona çalışmalar falan vamış. Sendikaların toplu görüşme mutabakatı , Maliye bakanlığının olumlu çalışmaları derken bir kaç ay içinde bir gelişme omazsa üzülerek ayrılacam. 250 ytl kabul edilebilir bir rakam degil

ARKADAŞLAR HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM. BAŞLII DEĞİŞTİRDİM ÇÜNKÜ YİNE ALDATILDIK. BAKANLIK DÜZEYİNDE HİÇ BİR ÇALIŞMANIN OLMADIĞINI GÖRDÜM.VE BUNUN DA KİMSENİN UMURUNDA OLMADĞINI GÖRDÜM.BU YÜZDEN KONU BAŞLIĞINI DEĞİŞTİRDİM.
HAKKINIZI HELAL EDİN.ÇOK ÜZGÜNÜM :( :( :(

Sivas Ek ödemeyi veriyor. Ben sivasta görev yapmama rağmen ve ek ödemeyi almama rağmen bu çifte standartı protesto ediyorum. ya herkese versinler ya da hiç birimize vemesinler.

Saygılar...

Geri