Yetiştirme Kursu (Bilişim)

Kodla Büyü
huseinozcan' Alıntı:
usare' Alıntı:
Arkadaşlar lisede olupta ebadaki yetiştirme kurs listesinde dersin ismi olan var mı?
Aynı sorun bizde de var. Anadolu Lisesi Bilgi ve İletişim Teknolojileri dersi gözükmemekte...
Bunla ilgili bir çözümü olan var mı?

Arkadaşlar durum hala daha aynı. 9,10,11,12.sınıflarda branşımızla ilgili ders görünmüyor.Anadolu Lisesinde açamıyoruz.
Bilgisi olan var mı?

aynenbadi' Alıntı:
y_gnl' Alıntı:
arkadaşlar kurs modülünde bizim ders açılıyor. Artık kurs açabiliyor muyuz?
okulunuza seçtirin açarsınız hocam

Birinci dönem o kadar büyük bir hayal kırıklığına uğradık ki şimdi kurs açılacak deniyor ama hala inanamıyoruz.
Eli kolu uzun olan veya meb ile irtibata geçenler cevaplarsa sevinirim kurs açabiliyor muyuz ?

Evet inanmakta güçlük çekiyoruz hakkaten :D ,ben müdüre sordum açabileceğimi söyledi. Ama hala açamayacakmışız gibi hissediyorum :))

y_gnl' Alıntı:
Evet inanmakta güçlük çekiyoruz hakkaten :D ,ben müdüre sordum açabileceğimi söyledi. Ama hala açamayacakmışız gibi hissediyorum :))
her ilde farklı işte işin garibi . adam seçmiş sadece şu derslerden olabilir .. çok garip kişiler ve yetkileri war

geçen döen 5 lerden 40 6. sınıflardan 30 kişi seçmişti bu dönem duyuru yapıyorum kurs açılacak diye ama geçen dönemde didiniz açılmadı diyorlar güler misin ağlar mısın bilmiyorum bu dönem kurs açılsa da öğrenciler seçmeyecek sanırım

y_gnl' Alıntı:
Evet benzer durumu bende yaşıyorum. Öğrencilerde güvensizlik oluştu sanırım.
öğrencilere tanıtım yaptım, eski öğrencilerimle yaptığım çalışmaları gösterdim. scratch,skchup, paint, moviemaker...vb.
dedim kurs açılırsa sizde buna benzer şeyler yapacaksınız hepsi şuan kursu büyük heycanla bekliyor:)

sayın hocalarım btr yim.kurs açıyorum problem burda yok ama.tutturmuş bi tanesi ocak ayında yazı geldi btr ler 10 saate kadar haftasonu açar ama hafta içi yazamaz diye.kaynak okul dışı olunca bizim idarecinin kafa karıştı malum planlama yapacak.varmı bu yazıyla ilgisi bilgi sahibi olan.yazı hayali oluncaa bende dedimki yazıyı göster hafta içi yazma kurs.sonuçta benim okul sabah ortaokul-öğlen sonu ilkokul bende ortaokulda görevliyim.öğlen sonu okula gelmiyorum ki kurs açamayayım dedim

Geri