Yönetim:bbnet_okul_sablonu_v1.8 [ Çıktı ]

Kodla Büyü
Site için öncelikle Allah razı olsun...benimde bir sorum olacak..banner kısmında resim değil de flash kullanıyorum.flash banner bazı sayfalarda gözükmüyor.özellikle de ana klasör içindeki html sayfalarında gözükmüyor,ama bilgi bankası personel gibi alt klasörlerdeki html sayfalarında sorun olmuyor.bir türlü çözemedim.bazen gözüküyor bazen gözükmüyor..şablondan güncellemeleri sorunsuz yapıyorum çok kez flash banneri silip yeniden ekledim düzeltemedim yayınlayıncada aynı sorun devam edermi acaba...
teşekkürler

arkadaşlar bende birşey soracaktım kutlamalar-anmalar-törenler bölümündeki yazıları nasıl değiştirebilirim? ilk açılışta içeriğini değil

arkadaşlar haberler kısmındaki özet yazan yeri istediğim kadar uzun yazamıyom onu nasıl yapabilirim. Şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar son 1 haftadır flash haber bölümü saydam degilde siyah oldu nedenini bilen var mı? ayrıca tüm okul sitelerindeki flash haber bölümü böyle görünüyor ,bir kaç pc de denedim onlarda da siyah görünüyor?????

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    88.6 KB · Görüntüleme: 654
gokhan_keskin55' Alıntı:
Site için öncelikle Allah razı olsun...benimde bir sorum olacak..banner kısmında resim değil de flash kullanıyorum.flash banner bazı sayfalarda gözükmüyor.özellikle de ana klasör içindeki html sayfalarında gözükmüyor,ama bilgi bankası personel gibi alt klasörlerdeki html sayfalarında sorun olmuyor.bir türlü çözemedim.bazen gözüküyor bazen gözükmüyor..şablondan güncellemeleri sorunsuz yapıyorum çok kez flash banneri silip yeniden ekledim düzeltemedim yayınlayıncada aynı sorun devam edermi acaba...
teşekkürler
Hocam birde Flash dosyasını template içerisine atıp deneyin.

meltem_meva' Alıntı:
arkadaşlar bende birşey soracaktım kutlamalar-anmalar-törenler bölümündeki yazıları nasıl değiştirebilirim? ilk açılışta içeriğini değil
toren1.html, toren2.html...dosyarından değiştireceksiniz.

ozkankaya007' Alıntı:
arkadaşlar haberler kısmındaki özet yazan yeri istediğim kadar uzun yazamıyom onu nasıl yapabilirim. Şimdiden teşekkürler...
flash bilginiz var ise kaynak dosyarından haberbaslik.fla dosyasını açıp istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

tcoalngsau' Alıntı:
arkadaşlar son 1 haftadır flash haber bölümü saydam degilde siyah oldu nedenini bilen var mı? ayrıca tüm okul sitelerindeki flash haber bölümü böyle görünüyor ,bir kaç pc de denedim onlarda da siyah görünüyor?????
İndex.html aç şu satırı bul sil.
Kod:
<param name="BGCOLOR" value="#000000">

hasari' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
İndex.html aç şu satırı bul sil.
Kod:
<param name="BGCOLOR" value="#000000">

yarın okulda düzeltmeye çalışırım tşkler..fakat önce yoktu şimdi olması garip..

Haber.html dosyasındaki video-resim göstermek için kullanılan linkleri silmiştim. Şimdi lazım oldu orjinal halleri.

Şablonu indiremiyorum bant genişliğine takılıyor.

Sadece "Haber.html" ve "haberler.xml" dosyalarını upload edebilir misiniz?

subversaa' Alıntı:
Haber.html dosyasındaki video-resim göstermek için kullanılan linkleri silmiştim. Şimdi lazım oldu orjinal halleri.

Şablonu indiremiyorum bant genişliğine takılıyor.

Sadece "Haber.html" ve "haberler.xml" dosyalarını upload edebilir misiniz?

güncelleme... :roll:

edit: ulaştım teşekkürler.

hasari hocam kaynak dosyarından haberbaslik.fla flash 8 ile mi yapacam yapamadım da flash ta çok bilgim yok. Biraz daha detaylı açıklayabilirmisin. Bilgiler için teşekkürler

ozkankaya007' Alıntı:
hasari hocam kaynak dosyarından haberbaslik.fla flash 8 ile mi yapacam yapamadım da flash ta çok bilgim yok. Biraz daha detaylı açıklayabilirmisin. Bilgiler için teşekkürler
Flash CS4 ile açmanız gerekiyor.

hocam teşekürler çok güzel bi şablon... düzenlemeye çalışıyorum soltarafa menü ekliyorum ama sayfa aşırı aşağıya iniyor çok büyük bi boşluk oluyor düzeltemiyorum... nasıl düzelir acaba yardımcı olursanız sevinirim ilk defa kullanıyorum

laviya23' Alıntı:
hocam teşekürler çok güzel bi şablon... düzenlemeye çalışıyorum soltarafa menü ekliyorum ama sayfa aşırı aşağıya iniyor çok büyük bi boşluk oluyor düzeltemiyorum... nasıl düzelir acaba yardımcı olursanız sevinirim ilk defa kullanıyorum
Site adresini veya bir resim ekleyin bakalım nerede hata var.

hasari hocam flash cs4 indirdim yükledim ama yapamadım. Bu benim için önemliydi. Açıkçası fazla flash bilgim yok cs4 nasıl yapıldığını anlatabilirmisin. ya da başka bir yolu var mı. Şimdiden teşekkür ederim....

hasari hocam flash cs4 açıyorum haberbaşlık.fla yı ama özet olan kısmı nasıl düzenleyeceğimi bilmiyorum daha doğrusu yapamadım. nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim. bilgileriniz için şimdiden teşekkürler...

ozkankaya007' Alıntı:
hasari hocam flash cs4 açıyorum haberbaşlık.fla yı ama özet olan kısmı nasıl düzenleyeceğimi bilmiyorum daha doğrusu yapamadım. nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim. bilgileriniz için şimdiden teşekkürler...
Bu bölüm 400 karekterdir. İstediğiniz kadar uzatmak için kaynak dosyayı açın kod bölümüne gelin substr(0,400) bölümünü bulun 400 değerini istediğiniz gibi artırın.

hasari hocam ilgilendiğiniz için ve sorularımıza sabırla cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.... dediklerinizi yapınca oldu:)

Saat 24:00 da deneyin indirecektir. İki siteninde bant limiti dolmuş. :D

hocam kullanım videosu linkini göremedim tekrar yazarmısınız? bi anlatmam lazım şablon kullanımı, hazır varken anlatmayayım uzun uzun dedim :)

belki daha önce sorulmuştur kusura bakmayın, galeri bölümünde resimlerin geçiş yaptığı siyah ekran iframe in dışına taşıyor boyutunu filan değiştirdim ama olmadı nasıl yapabilirim

Geri