Unvan degisikligi sinavi?

Kodla Büyü
Yazılan puanlara göre sağlamasını yaptığımda Bilgisayar Mühendisliğinde 1 soru iptal, programcı sınavında 2 soru iptal edilmiş çan eğrisi, standart sapma vs. uygulanmamış olduğunu tahmin ediyorum. İptal edilen soruların puanları diğer sorulara eşit olarak dağıtılmış.Bir kaç arkadaşın sınav sonucuna göre denedim tuttu.

Bil. Müh. 100/49=2,040816326530612 x Doğru sayısı

Programcı 100/48=2,083333333333333 x Doğru Sayısı

Yazılan puanlara göre sağlamasını yaptığımda Bilgisayar Mühendisliğinde 1 soru iptal, programcı sınavında 2 soru iptal edilmiş çan eğrisi, standart sapma vs. uygulanmamış olduğunu tahmin ediyorum. İptal edilen soruların puanları diğer sorulara eşit olarak dağıtılmış.Bir kaç arkadaşın sınav sonucuna göre denedim tuttu.

Bil. Müh. 100/49=2,040816326530612 x Doğru sayısı

Programcı 100/48=2,083333333333333 x Doğru Sayısı
Ben de düz mantık öyle hesapladım.

80-85 arası beklerken bu puanın gelmesi de ilginç ya neyse, ben o kadar hevesli değildim. En azından daha istekli ve çalışanlar girer.

Forumlarda herkes soruların sıkıntılı, hatalı olduğunu yazmış.

Ben de düz mantık öyle hesapladım.

80-85 arası beklerken bu puanın gelmesi de ilginç ya neyse, ben o kadar hevesli değildim. En azından daha istekli ve çalışanlar girer.

Forumlarda herkes soruların sıkıntılı, hatalı olduğunu yazmış.

Ben de yüksek bekliyordum beklediğimden en az 20 puan eksik geldi hayırlısı olsun.

Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek bilgisi olan aydınlatabilir mi ?

Ben de yüksek bekliyordum beklediğimden en az 20 puan eksik geldi hayırlısı olsun.

Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek bilgisi olan aydınlatabilir mi ?
Kılavuz yayınlanır, hangi il/ilçe hangi unvan hangi dereceden açılmış belli olur ona göre tercihler açılır. Tercihler yapılıp tekrar onaylatılır. Başvuruda dikkatlice araştırmanız gereken şey 657 'deki 3 aşağı 3 yukarı derece olayıdır. Bir de İlk 3 derece için memurlukta belirli sürelerde çalışma şartları vardı bunlara bakıp, kendi derecenize uygun kadrolara başvurmak gerekir.

Öğretmenlikten mühendisliğe geçiş yapan var mı aramızda ? Bende mühendisliği bitirdim ve öğretmenlikten bir an önce mühendisliğe geçmek istiyorum.

bilgisayar mühendisliği için başvuru yapmayı düşünenler den 5. dereceyi görenler varsa nereler olduğunu paylaşabilir mi Sivas Tokat ta kadro var mi

bilgisayar mühendisliği için başvuru yapmayı düşünenler den 5. dereceyi görenler varsa nereler olduğunu paylaşabilir mi Sivas Tokat ta kadro var mi

attım hocam.

5.JPG

Benim merak ettiğim bunlar genel mühendis kadrosu mu acaba? Yani diğer branşlar da aynısını mı görüyor teyit edebilen var mıdır?

Geri