Unvan degisikligi sinavi?

Kodla Büyü
Zaten diplomalar mebbise işlendiği takdirde tüm mezuniyetler otomatik geliyor listeye. Diplomalar numarasına kadar kayıtlı. Daha neyi yüklememiz bekleniyor anlaşılır gibi değil

Programlama dillerini bildiğimize dair transkript ya da sertifika olabilir hocam
Yok hocam sözleşmeli bilişim personeli alımı değil ki bu sertifika istensin. Sadece aşağıdaki gibi bir madde konmuş kılavuza ama bu kadro için öğrenim belgesi yeterli olmaması ve sertifikayla transkriptle tamamlanması gibi bir durum mevcut değil. Bu kadro 657ye tabi bir memuriyettir direkt olarak diplomaya bakar. Diploman varsa başvurabilirsin yoksa başvurmazsın, arası olmaz.

5.1.4. Adaylar, atamaya esas öğrenim belgesini, öğrenim belgesi yeterli olmayanlar ise transkript sertifikalarını tarayarak en az 50 KB, en fazla 135 KB olacak şekilde başvuru ekranına yükleyecektir.

Hocam demin ben de kılavuzu okudum dosya boyutu ile ilgili yazacaktım, benden önce yazmışsınız :) Kılavuzda 135 kb diyor ama o boyutta kalite çok düşüyor, zaten sistem 1 mb'a kadar izin veriyor. Ben yükledim, çıkıp tekrar girdim dosyalar görünüyor.

Başvuracak arkadaşların dikkatine :)

Hocam demin ben de kılavuzu okudum dosya boyutu ile ilgili yazacaktım, benden önce yazmışsınız :) Kılavuzda 135 kb diyor ama o boyutta kalite çok düşüyor, zaten sistem 1 mb'a kadar izin veriyor. Ben yükledim, çıkıp tekrar girdim dosyalar görünüyor.

Başvuracak arkadaşların dikkatine :)
+ e-devletten alınan mezuniyet belgesi 80KB.

Bende e-devletten mezuniyet belgesini pdf formatinda yuklemistim. Sali gunu basvurdum ama henuz onay asamasinda bekliyoruz bakalim :)
Basvurusu onaylanan varmi?

Bilgisayar Mühendisliğine sizce Türkiye geneli kaç kişi Başvurur? Tahmini olan var mı? Bu arada 240 adet mühendislik kadrosu var tahminim 35 40 arasında bir kontenjan düşecek bilgisayar mühendisliğine

Geri