Unvan degisikligi sinavi?

Kodla Büyü
Barajı geçerim diye tahmin ediyorum.Diğer yaptığı sınavlardan çok farklı olmuş, anladığım kadarıyla biraz daha seçici olsun diye zorlamışlar.

programlama ve sql sorusu olmaması ilginçti. Matematikte o kadar konu varken 5 sorunun 4'ü kümeler konusu ile ilgiliydi. Ayrıca yazım hataları ile dolu bir sınavdı.

Sınavdan sonra süreç nasıl işliyor mülakat mi yapıyorlar barajı geçenlere

Son düzenleme:
sorular geçen sınava göre bir tık daha kolaydı bence. ayrıca programlamayla ilgili teorik sorular çok temeldi. overwrite, overload classlar vs. ağlarla ilgili soruları yapamadım ben. sonuçlar ne zaman açıklanacak acaba takvim vs var mı ?

Programcı unvanı için girdim. Genel olarak kolay bir sınavdı ancak birçok hatalı ve net olmayan soru, tekrar eden şıklar vardı. Diğer unvanlar için de benzer şeyler yazmışlar. Aceleye getirilmiş ve özensiz hazırlanmış bir sınav olmuş.

Programcı unvanı için girdim. Genel olarak kolay bir sınavdı ancak birçok hatalı ve net olmayan soru, tekrar eden şıklar vardı. Diğer unvanlar için de benzer şeyler yazmışlar. Aceleye getirilmiş ve özensiz hazırlanmış bir sınav olmuş.
Öğretmenler programcı ünvanı için girebiliyor mu demek

Size şöyle 5 şıklı bir soru sorsam (Soruda anlam aramayın lütfen)

ASDAFSDFGHSFG ile ilgili hangisi yanlıştır?
A) Bir yemek çeşididir.
B) Rengi siyahtır.
C) Bir eşya çeşididir.
D) Bir yemek çeşidi değildir.
E) Uzun kulakları vardır.

Bu soruyu atarak doğru çözebilme ihtimaliniz yüzde kaçtır? :)

hocam meb'in adalet bakanlığına eylül ve aralık ayında yapmış olduğu ünvan değişikliği sınavı bu sınavdan kat be kat daha kaliteliymiş.

Size şöyle 5 şıklı bir soru sorsam (Soruda anlam aramayın lütfen)

ASDAFSDFGHSFG ile ilgili hangisi yanlıştır?
A) Bir yemek çeşididir.
B) Rengi siyahtır.
C) Bir eşya çeşididir.
D) Bir yemek çeşidi değildir.
E) Uzun kulakları vardır.

Bu soruyu atarak doğru çözebilme ihtimaliniz yüzde kaçtır? :)
Güzel tespit :))) Siz hangi unvan için girdiniz hocam?

Geri