Twitterda TT Oluyoruz bugün akşam herkesi bekliyoruz

Kodla Büyü
Geleceğin yazılım devleri bizim ülkemizden çıkması için #BTÖğretmenleriGereklidir

#BTÖğretmenleriGereklidir

bu değilmi başlık değişekmi herkes buna yazıyor dünden beri

yakopasa hocam, kopyala yapıştır yapmayın spam e düşer deniyordu, buradan kopyala yapıştır yapılsın diye mi paylaşıyorsunuz :)

eemree' Alıntı:

bu değilmi başlık değişekmi herkes buna yazıyor dünden beri
Yok hocam bu değil. Bu dünkü konu başlığı idi. Bu gün farklı bir başlık ile saast 21.00 21.45 arası twit atacağız. Konu başlığını Site Yöneticimiz beş on dakikaya tüm siteyi kapatıp burdan yayınlayacak.

ilknurboteci' Alıntı:
SİRE' Alıntı:
Gizlilik ayarımda sorun yok ama kendi tweetlerimi göremiyorum. :?:
aynen ben de ayarları yapmama rağmen kendi tweetlerimi göremiyorum malesef...
Hocam bir şeyler yaptım bir kere görebildim mesajımı, ama şimdi yine göremiyorum.
Bu arada dünkü başlığa yazılıyor tweetler, organizasyon parça parça olmasın. Dikkat etmeli.

bu mudur tagımız? yöneticilerden birisi son noktayı koysun artık.

netame' Alıntı:
yakopasa hocam, kopyala yapıştır yapmayın spam e düşer deniyordu, buradan kopyala yapıştır yapılsın diye mi paylaşıyorsunuz :)
Yok hocam valla o aklıma hiç gelmedi. Twitterı ilk defa kullanacak arkadaşlar için yazabilecekleri örnek cümleler paylaşmak istedim.

Ekli dosyalar

• 420251_302072316587440_2018542683_n.jpg
    420251_302072316587440_2018542683_n.jpg
    55.5 KB · Görüntüleme: 317
#BilisimOgretmenleriOkullardaOlsa çok mu arandı bu Hashtag

Twitter yıkılıyor. Şu ana kadar 200o twit atılmış #BilisimOgretmenleriOkullardaOlsa

az kaldı tt listesine gireceğiz inşallah ha gayret. 2000 twit atılmış şu ana kadar #BilisimOgretmenleriOkullardaOlsa

tag pek olmamış gibi ama, 3 tane twit atım. 10 dk sonra bi daha atacam.
hadi bakalım parmaklar çalışsın topu topu 140 karakter

TT: sol altta yer alan 10 tane başlık var, o mu oluyor? 5 tane twet attım bakalım

bir kaç farklı hesaptan en az 20 tane twit attım inşallah tt olacağız bu akşam #BilisimOgretmenleriOkullardaOlsa

Geri