Twitterda TT Oluyoruz bugün akşam herkesi bekliyoruz

Kodla Büyü
Re: Twitterda TT Oluyoruz yarın herkesi bekliyoruz

facebooktan da herkes üniversitedeki arkadaşları ile iletişime geçse, bu iş olur.

ben de cik cik cik... akşam görüşürüz

Arkadaşlar unutmayalım lütfen bügün akşam tt oluyoruz twit atmayı unutmayın ve eş dost akraba kim varsa hepsine haber verin twit atsın lütfen

Gerçek hayattan sanal aleme iniyoruz

ben de varım.

ben de olucam ins. ama net konu belirleyelim. norm fazlalığı mı mesela konu. ne olacak. ? bunu önceden belirleyelim.

Haydi arkadaslar bugün bu işi bitirelim :)

Beyler biriniz anlatın şu twitter olayını bana, arama kısmına #BTÖğretmenleriGereklidir yazıyorum ama o konu başlığını görüntüleyemiyorum

güzel düşünce bir sıkıntı olmazsa ben de ordayım..

Aklıma geldikçe yazıyorum, öğrencilerimizden yardım alalım lütfen.

inşallah ben de orada olacağım. sırf bu yüzden tweet açtım bugün yabancısıyım.

Cidden 20-30 kişi ile trend olabileceğimizi mi düşünüyorsunuz. Bence boş yere ugrasirsiniz vaktinize yazık. Para toplayalım adam akıllı trend olalım. Örneğin su sitede 500 lira trend olmak. Arastirirsak daha uygun fiyatlar bulabiliriz.

Örnek site: http://www.r10.net/twitter/1000285-twit ... atlar.html

oziie' Alıntı:
Beyler biriniz anlatın şu twitter olayını bana, arama kısmına #BTÖğretmenleriGereklidir yazıyorum ama o konu başlığını görüntüleyemiyorum
hocam #BTÖğretmenleriGereklidir etiketini içeren twitler orada gözüküyor, an itibariyle en son 3 saat önce atılmış, konu başlığı derken nasıl bir şey bekliyorsunuz bilmiyorum ama arama yaptıysanız tamamdır

https://twitter.com/search?q=%23BT%C3%9 ... r&src=typd

Bence başlık tarih ve tweet adı olarak değiştirilmeli

biz de varız var olmasına ancak 2 küçük çocuk sahibi olmak ve okulda meb engeli olmasından hala twitter kullanıcısı olamadık

Akşama bende varım :+1: :+1:

atanamıyom' Alıntı:
Cidden 20-30 kişi ile trend olabileceğimizi mi düşünüyorsunuz. Bence boş yere ugrasirsiniz vaktinize yazık. Para toplayalım adam akıllı trend olalım. Örneğin su sitede 500 lira trend olmak. Arastirirsak daha uygun fiyatlar bulabiliriz.

Örnek site: http://www.r10.net/twitter/1000285-twit ... atlar.html
Hocam ne gerekiyorsa ben yapmaya hazırım gerekirse para toplayalım 3-5 lira versek ne olur ki

TT olmak için kaç kişi olsak yeter acaba bu akşam tahminime göre 200 kişi oluruz en az

yakopasa' Alıntı:
TT olmak için kaç kişi olsak yeter acaba bu akşam tahminime göre 200 kişi oluruz en az
Hocam ümitlenmeyin toplamda 20 kişi ancak çıkar, umarım ben yanılırım...

Benim arkadaşın Facebook da sayfası var 24.000 üyesi mevcut, Akşam orada paylaşılacak.

Facebook ta diğer arkadaşlar da kendi oturumlarında birşeyler yaparsa olur, olmaz diye birşey yok.

Geri