Twitterda TT Oluyoruz bugün akşam herkesi bekliyoruz

Kodla Büyü
Gizlilik ayarımda sorun yok ama kendi tweetlerimi göremiyorum. :?:

Birileri bize yardımcı olsun, göremiyoruuuuum :( Çıldıracağım.

twitterda hesap açmak 2 dakika... ne kadar mailiniz varsa o kadar üye oluşturun arkadaşlar...

şuan explorer,chrome,firefox ve opera açık. 4 farklı kullanıcı ile tweet atmayı bekliyorummmm...

#BTÖğretmenleriMesleğineSahipÇıkıyor başlık bu mu acaba ????

Arkadaşlar etkinkinlik resmimizde bu. ben tam ekleyemedim ekleyebilen arkadaş varsa lütfen daha düzgün eklesin

Ekli dosyalar

• 482766_10200355378783436_858862016_n.jpg
    482766_10200355378783436_858862016_n.jpg
    25.5 KB · Görüntüleme: 319
the_korsan' Alıntı:
yakopasa' Alıntı:
Arkadaşlar saattam 21.00 da hastag belirlenecek. Şurdan organizasyonu güncel takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/groups/btetkinlik/?fref=ts

Şu etkinliğin tag'ını bilen her kimse bir şekilde tag'ı ulaştırın bize... Facede laf yetiştirmek sıkıldım genç uşaklara.. BBNeti kapatacağız dedik farkındalar mı acaba??
Hocam bilgisayarın başından ayrılmıyorum, devamlı takipteyim belli olduğu an burada paylaşacağım

30000 bilişim sınıfı açıldı 13000 bilişim öğretmeni atandı geriye 17000 bilişim sınıfı çürümekte.. BTÖğretmenleriGereklidir

Google'ı görmeyince internet yok diyen bir toplumda tabi ki BTÖğretmenleriGereklidir

Bir saattir bir mesaj gidecek, tweetle diyorum, dönüyor da dönüyor. Hoş, mesajlarımın nereye gittiğini de bilemiyorum. :shock:

BTÖğretmenleriGereklidir Bilişim çağının gerisinde kalmamak için, bilinçli bilişim kullanıcılarının yetişmesi için

Okullarda bilgisayarı açıp kapamayı bilmeyen öğretmenler gibi nesiller yetişmemesi için BTÖğretmenleriGereklidir

ilknurboteci' Alıntı:
SİRE' Alıntı:
Gizlilik ayarımda sorun yok ama kendi tweetlerimi göremiyorum. :?:
aynen ben de ayarları yapmama rağmen kendi tweetlerimi göremiyorum malesef...
tweetlerinizi nerede görmüyorsunuz hocam.. kendi sayfanızda görmenz lazım.. @AliCaatay yın sayffasında görmek için onun rt yapmazı lazım.. yada yazdığı bi tweete cevap yazmanız lzm

Öğretti bilgisayarı, yapmayı bozmayı, yararlarını zararlarını, kullanmayı kullanmamayı.canım öğretmenim sizi çok seviyoruz BT dersinin zorunlu olmasını istiyoruz. Öğrencilerimin benim için yazdıkları şiir

Geri