Tek tıkla e-okul resimleri hazır-133x171 px

Kodla Büyü
Re: Tek tıkla e-okul resimleri hazır

Hocam resim klasörünü tam olarak nereye sürükleyeceğimizi mümkünse küçük bir resimle belirtirseniz çok iyi olacak
Emeğinize sağlık, teşekkürler..

bende sistem H: diskinde kurulu dolayısıyla sürüklediğimde sadece phptpshpta açılıyor resimler:( küçültme olayı olmadı..

lleoni510' Alıntı:
Hocam resim klasörünü tam olarak nereye sürükleyeceğimizi mümkünse küçük bir resimle belirtirseniz çok iyi olacak
Emeğinize sağlık, teşekkürler..
Birinci mesaja eklendi.

saycan' Alıntı:
bende sistem H: diskinde kurulu dolayısıyla sürüklediğimde sadece phptpshpta açılıyor resimler:( küçültme olayı olmadı..
C: bölümünüz yokmuş. :)

tşk. tek kelime ile harika bir çalışma çok işime yaradı :+1: :alkis:

Win7 yüklü sistemde, cs5 kurulu. Sürükleyip bırakıyorum klasörü sadece photoshop açılıyor öyle kalıyor. Resimler dahi görünmüyor :(

Hasari hocam sen ne mübarek insansın.Dünden beri site şablonunu inceliyordum bugün de bu konuyu gördüm.(İnşallah çalışıyordur.bu kadar yağ yaktık :) Allah bilgisayarına zeval vermesin...

bu yıl ki resimleri atmıştım ama seneye mutlaka lazım olur.Emeğinize sağlık hocam, teşekkürler.

:+1:

photoshoptaki action özelliğini kullanarak batching işlemi yapmak işe yarıyo, ama geçenlerde bi program paylaşıldı burda, isoshop diye, o program çok pratik tavsiye ederim.

HASARİ HOCAM PHOTOSHOP AÇILIYO AMA HİÇ BİŞE YAPMIYO

m_esen' Alıntı:
HASARİ HOCAM PHOTOSHOP AÇILIYO AMA HİÇ BİŞE YAPMIYO
Açıklamaları okudunuzmu hocam.
İşletim sisteminiz Xp mi?
Sistem C:/ dizinine kurulumu?
Photoshop CS3 ve üst sürümlerinden herhangi biri yüklümü?
C: bölümüne baktınız mı?

Sisteminiz ne bunları bizimle paylaşırmısınız.

hasari hocam öncelikle çok teşekkürler,
bende eski cs3 değilde p.shop 6 yüklü, klasörü sürükleyp bırakınca tek tek çalıştı tü m resmlerle ama .C de resim oluşmadı, hiç bi yerde yok anlamadm?

sinan_t' Alıntı:
hasari hocam öncelikle çok teşekkürler,
bende eski cs3 değilde p.shop 6 yüklü, klasörü sürükleyp bırakınca tek tek çalıştı tü m resmlerle ama .C de resim oluşmadı, hiç bi yerde yok anlamadm?
malesef eski sürümler bu özelliği desteklemiyor.

hasari hocam, bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.Bir ricam olacak acaba C' de değil de C içerisinde oluşturulan "Yeni Klasör" içerisine -10 kb'dan küçük- için bir droplet oluşturmanız mümkün mü acaba?

hasari hocamıza teşekkür ederiz..

hızlı bir şekilde vesikalık halinde kırpma işlemi yapan bir program var mi acaba arkadaşlar.. öğretmenlere çektirdim fotoğrafları, bazı öğretmenler yan çekmiş, bazı öğrencilerin yakın bazılarınin ki uzaktan çekilmis.. otomatik yüzü algılayıp buna göre kırpan bir program var mi acaba..

albatros44' Alıntı:
hasari hocam, bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.Bir ricam olacak acaba C' de değil de C içerisinde oluşturulan "Yeni Klasör" içerisine -10 kb'dan küçük- için bir droplet oluşturmanız mümkün mü acaba?

:)

harikasın hocam teşekkürler :alkis: :+1: :++:

albatros44' Alıntı:
Çalışmayabilir bu sebeple özellikle herkeste ortak olan bir bölüm C: seçtim normalde aynı işletim sistemini kulanırsak sorun olmayabilir ama farklı işletim sistemlerinde farklı bölümlerde sorun çıkar. :)

hector1675' Alıntı:

hızlı bir şekilde vesikalık halinde kırpma işlemi yapan bir program var mi acaba arkadaşlar.. öğretmenlere çektirdim fotoğrafları, bazı öğretmenler yan çekmiş, bazı öğrencilerin yakın bazılarınin ki uzaktan çekilmis.. otomatik yüzü algılayıp buna göre kırpan bir program var mi acaba..
Geç cevap verdim kusura bakmayın fakat böyle bir programdan haberdar değilim. :)

hector1675' Alıntı:

hocam tabi bu işi yapabileceğiniz ufak programcıklar var. actionlarla filan fazla dalmayım derseniz eğer hasari kardeşimin de müsadesiyle burda paylaşalım.

http://goo.gl/18E0g anlatım
http://goo.gl/hVy7d programlar

hasari hocam allah senden razı olsun 1 senedir nerdeyse bu damlacığı kullanıyorum cok kullanışlı cok basit işlerimi cokk ii kolaylastırdı.herkese tavsiye ederim.

Geri