Taslak Kitap İnceleme yapan var mı süreci açıklar mısınız?

Kodla Büyü
Kitap ücretleri ne kadar yatırılacak? 2024 mü yoksa 2023 üzerinden mi ödenecek?

2023 tarifesi olur sanırım. Ancak ne zaman yatırılacağı da önemli :D

Aralık ayı ek dersi Aralık ayı sonunda yayması gerekirken Ocak ayında yattı ama katsayılar 2023 Temmuz’a göre oldu
Kitap inceleme de öyle olacak

Bu arada itiraz inceleme dönemi de başlamadı sanırım

Üçüncü defa izledim.
Kitap incelme döneminde bir defa açtılar, kaldırdılar. Benim izlediklerim gitti.
Bildirdim, düzeldi tekrar izlenebilir dediler. İzledim.
Dün baktım tamamlanmış görünmüyor tekrar izledim. “Tamamladınız” yazısı çıkmış,
Umarım 4. defa izlemek zorunda kalmam …
geçen hafta izledim tamamladınız ekranı gelince kapattım bir daha da bakmadım ben .şimdi de meb sunucularından kaynaklı sanıyorum giriş dahi yapılamıyordu zar zor girdim tamamlanmamış görünüyor.şaka gibi

Kitap inceleme ücreti ne kadar yatıyor ne kadar zaman veriyorlar inceleme için.. Bilgisi olan yazabilir mi

Kitap inceleme ücreti ne kadar yatıyor ne kadar zaman veriyorlar inceleme için.. Bilgisi olan yazabilir mi

2023 ikinci yarısı ücretleri:

Zamanlar tahminen şöyle:

Şu an aktif kitap inceleme görevi yok sanırım ama referans olması için bulunsun:

2024-Ocak katsayılarına göre %20 gelir vergisine kesintisiyle olası kitap inceleme görevli ücretleri:

a) İlkokul taslak ders kitapları için 6.029,22 ₺

b) Ortaokul taslak ders kitapları için 7.837,98 ₺

c) Lise taslak ders kitapları için 9.646,75 ₺

Kitaplar takım halinde olursa, üstteki ücrete %25 ilave edilir

• Beğen
Tepkiler: omd
Eğitim al al yine eğitim al olmadı yine eğitim al... Süreçle ilgili izleme ve değerlendirme yapsalar zaten olayın eğitimle alakalı olmadığı ortaya çıkacak.
Eğitim al al nereye kadar hocam alsanda sistem oturmadığı için almadı görünüyor. Tekrar al diyor. Kısır döndü anlayacağın. Ayrıca yazılanlara göre parada yok galiba ödeme yapmamışlar kimseye.

Şu an aktif kitap inceleme görevi yok sanırım ama referans olması için bulunsun:

2024-Ocak katsayılarına göre %20 gelir vergisine kesintisiyle olası kitap inceleme görevli ücretleri:

Neden 15%'i atladınız hocam?

Eğitim al al nereye kadar hocam alsanda sistem oturmadığı için almadı görünüyor. Tekrar al diyor. Kısır döndü anlayacağın. Ayrıca yazılanlara göre parada yok galiba ödeme yapmamışlar kimseye.
Ödemeler yapılıyor ama 2-3 ayı buluyor. Çözülemeyen saçma bir işlemler yığını var galiba... Her şey teknoloji iken ve tüm kayıtlar tutuluyorken 3 iş günü içerisinde bile verilebilecek bir durum var iken ah alıyorlar maalesef... Bugün bir iş yapana iş bittikten sonra parasını verme neler olur ama orada 2 ay sonra bile verme bir şey olmuyor. E- Sınavı bile eleştiriyorum ödeme konusunda. Bir ceza al hemen ertesi günü işlem yapılıyor ama ödeme konusunda aynı. Bir fark var aralarında e-sınav yine net :D

Teşekkür ederim hocam

Geri