Sivas Norm Fazlası Öğretmenleri Atamaya Başlıyor...

Kodla Büyü
hocam bizim okula baktım kontejan mebden herhangi bir atama yok. Zaten atama olsa bile oraya geç düşüyot. Büyük bir olasılıkla pazartesi duyururlar

Bugün bizim müdür il milli eğitimle görüştü çarşambaya belli olacak dediler...Saçmalık bu kadarı da 2. tur ne zamn belli olacak atamaı çıkanlar ne zman geçişlerini yapacaklar. Hadi ben tatil dönüşünü bekleyeyim diyelim ara tatilde yeni ders programları belli olacak, sonra ben geçiş yapacam ders programları tekrar değişecek falan filan saçmaladılar iyice

2. aşama tarihleri belli olmuş ne komik 1. belli olmadı 2. başvurunun tarihileri açıklanmış :) Dilerim Allahtan resen atama yapılmaz bizim branş için çünkü diğer branşlarda problem yok gibi. mesela matematik fazla 5 ihtiyaç dünya kadar bizde fazla fazla :)

hocam iyice baydı yani.... bizden üstün performans beklerler, ama kendileri 4 kişinin atamasını yapmak için günlerce uğraşırlar

yarın(24 ocak) 2. aşama başlayacak ama daha 1. aşamanın sonuçları belli değil...Bi de duyuruya "Belirtilen tarihler dışında gelen dilekçeler işleme alınmayacaktır." yazmışlar! bu ne perhiz...

finefrenzy' Alıntı:
yarın(24 ocak) 2. aşama başlayacak ama daha 1. aşamanın sonuçları belli değil...Bi de duyuruya "Belirtilen tarihler dışında gelen dilekçeler işleme alınmayacaktır." yazmışlar! bu ne perhiz...

bende anlamadım sonuç belli olmadan diğer işlemin tarihini açıklamışlar. heralde oda yarıyıl tatilinden sonra belli olur. Ama hala ümidim var desem resen atama olmayacak diye. Galiba bi antep yapmamış ne güzel :alkis:

hocam resen atamayı yapsa ne olacak? merkezdeki okulları tek tek araştırdım, sonuç:

CELAL BAYAR ORTAOKULU- Ders yok ama norm var
KARŞIYAKA KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ - norm var, doğru
MEHMET GÖKHAN AY ANADOLU LİSESİ - 22 saat ders var ama sınav puanı lazım
MRK.DURDULU İLK-ORTAOKULU - 6 saat ders var, gelen formatörlüğe...
MRK.YAKUPOĞLAN İLK-ORTAOKULU - ders saati 0, yanlış hesaplama
SİVAS BİLİM VE SANAT MERKEZİ - sınav lazım

Hadi ata nereye atayacaksan, yeter lan! (atama sistemine)

finefrenzy' Alıntı:
hocam resen atamayı yapsa ne olacak? merkezdeki okulları tek tek araştırdım, sonuç:

Hadi ata nereye atayacaksan, yeter lan! (atama sistemine)

ayneeennnnn. şu saat olmuş hala sonuç belli değil yarında 2. aşama başlıyor :p

hocaM Sivas ATama Şefi Hüseyin Beyin çok yakın bir arabası trafik kazasında vefat etmiş, cenazeye filan gitmiş Hüseyin BEY. Umarım Cumaya belli olur dediler.Bilgilerinize

sivayseri' Alıntı:
hocaM Sivas ATama Şefi Hüseyin Beyin çok yakın bir arabası trafik kazasında vefat etmiş, cenazeye filan gitmiş Hüseyin BEY. Umarım Cumaya belli olur dediler.Bilgilerinize

öncelikle Allah rahmet eylesin.

Cuma'ya belli olacaksa bi daha uzatırlar o zaman.

+YILDIZELİ KARKIN İLK-ORTAOKULU: norm yanlış girilmiş.meb e dilekçe gönderilecekmiş.bilişim normu yok

Ancak, birinci aşamadaki çalışmalar uzaması nedeniyle ikinci aşamadaki 21-25 Ocak tarihleri arasında alınacak başvuruların tarihi 24-31 Ocak 2013 olarak değiştirilmiş olup, başvurular söz konusu tarihler arasında başvurular 24-31 Ocak 2013 tarihleri arasında alınacaktır. Belirtilen tarihler dışında gelen dilekçeler işleme alınmayacaktır.

Bunu yazan adama şunu sormayı çok isterdim: Sen kendi belirttiğin tarihte işini yapıyor musun? dızzzttt!

ama ben söylimmi yine de iyimserim inş resen olmicak ben tercih yapmayacam yineeee

sivayseri' Alıntı:
-------Benim görev yerim değişti----- oldu 4. yılda 4. atama oldu

hayırlı olsun senin adına hocam şunu söyleyem haziranda saatleri girerken 5. ve 6 sınıflarıda ders seçecekler gibi girin böyle olması gerekiyormuş galiba bizler hep hatla yaptık eğer bu süreci kazasız belasız atlatırsam 16 saat ders girecem ben çünkü seçeceklermiş gibi düşünmeliyiz böylece norm fazla olmaktan çıkarız başka alternatif yok

dobra1979' Alıntı:
sivayseri' Alıntı:

hayırlı olsun senin adına hocam şunu söyleyem haziranda saatleri girerken 5. ve 6 sınıflarıda ders seçecekler gibi girin böyle olması gerekiyormuş galiba bizler hep hatla yaptık eğer bu süreci kazasız belasız atlatırsam 16 saat ders girecem ben çünkü seçeceklermiş gibi düşünmeliyiz böylece norm fazla olmaktan çıkarız başka alternatif yok
Hocam ilçede 4 ortaokul var en az öğrencisi olan en az sınıfı olan okula geçtim, muhtemelen sene sonu da norm fazlası olacak gibiyim ..:(

sivayseri' Alıntı:
dobra1979' Alıntı:
sivayseri' Alıntı:

Hocam ilçede 4 ortaokul var en az öğrencisi olan en az sınıfı olan okula geçtim, muhtemelen sene sonu da norm fazlası olacak gibiyim ..:(
Şu hale bak ya.Allah yardımcın olsun hocam.
Peki bişey soracam.BÖTE liler Endüstri meslek liselerine atanabiliyorlar mı?(İnşallah atanamıyoruzdur)Ve eş durumunda 90 km sınırı var mı?

Peki bişey soracam.BÖTE liler Endüstri meslek liselerine atanabiliyorlar mı?(İnşallah atanamıyoruzdur)Ve eş durumunda 90 km sınırı var mı?

ogretmen58' Alıntı:

1. Hocam 90 km meselesi tamamen şehir efsanesi, yer değiştirme yönetmeliğinde böyle bir şey yok
2. Böteliler, Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumlarına Atanamazlar. Bu kesindir. TTBK 80 Nolu çizelgenin 8. satırında bizim bilişim tek. nin hangi derslere girebileceği yazar. Ekledim bakabilirsiniz.

BÖTE mezunu arkadaşımızı tercihen ya da resen meslek lisesine atayan atama bölümü de yanlış atama yapmaktadır.

Ekli dosyalar

• tttbk_80_cizelge.rar
    368.7 KB · Görüntüleme: 20
ankara memde resen atananlar icin özür durum varsa bunları belgelendirditen sonra tekrar degerlendireceklerini yazmıslar. Aynı durum sivasta da olabilir mi, yada orası emsal teşkil eder mi böyle bir durum için?

açıklandı merkezden ilçeye resen atama yok, kimseyi resen atama ile mağdur etmediler, Allah işlerini rast getirsin...

Geri