Sevdiğiniz kişi başkasını seviyorsa...

Kodla Büyü

talp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli arkadaşlarım gönül birisini sevdiğinde artık ondan vaz geçemez artık o bayan onun en değerlisi olmuştur. Evet seviyorum onu, kıskanıyorum.

Fakat karşısındaki kişi, leylası başkasını seviyorsa... İşte o zaman bu kalp neye atıyor ki? Ben ne yapayım ne edeyim dostlar unutamıyorum. Seviyorum...

unutacaksın hocam onun en değerlisi başkası olmuş sen sadece acı çekersin unutacaksın hayatına devam edeceksin.. belkide senide seven biri vardır ama sende başkasını seviyorsundur etrafına bak belki seni seven birini görürsün belki sende onu seversin...

sen nasıl onu seviyorsan,
maalesef o da başkasını seviyor,
zor bir durum, yapacak çok fazla bir şey yok,
beyefendiliğini bozmadan beklemekten başka bir şey gelmez elden,

Hocam sevmek güzel şey ama yaralı kalpten, bu akıldan onu atmak çok zor.

Aslında gözden ırak gönüldende ırak olur. Ben onu görmemek için ne çok çabaladıysam yine çıkıp beliriyor karşıma. En fazla 1 hafta unutmuş gibi davranabildim... Ama nafile.

Valla hocam Allah sabır versinde unutulmayacak şey yoktur

çivi çiviyi söker

senin sevdiğinden birisinden ziyade seni çok seven biriyle daha mutlu olabilirsin

çünkü seni seven seni mutlu etmek için herşeyi yapacaktır

nedense hep öyle oluyor. çok istediğin hayaller kurduğun biri olmaz hiç düşünmediğin biri çıkar ve olur..sanırım kural bu kaçan kovalanır kovalayandan kaçılır.. :oops:

Şu hayatta kimleri unutamayacağımı düşündüm, günler aylar haftalar hatta yıllar sürdü ama unutuluyor be hocam. Evlendiğimde bile hala unutamadığım ismi aklıma geldiğinde böyle bi tuhaf olduğum bir kız vardı, ben o kızı unuttum hocam nerden baksan 7-8 yıl sürdü ama şu an hiçbir şey hissetmiyorum. Hatırlıyorum ama hiç de öyle bi tuhaf olmuyorum. Boşandım yakın bir zamanda hayatta unutmak da zorlandığım kimseleri düşündüm, ayrılık acısını ve hatta dedim ya boşanma acısını bile insan alışıyor, hissizleşiyor. Aslında tüm bu süreçler alternatif eksikliğinden kaynaklanıyor, çıksın bakalım karşına yeni birisi bi de ondan darbe al o zaman karışıyor hisler ulan ben hangisini daha çok seviyordum diye aman hocam boşver ya salla gitsin. Bu arada hayatımda yeni biri falan da yok depresyon kıyılarında dolandım uzun zaman ama işte hayat devam ediyor. Yalnız değilsin hocam :)

Buzkırıcı' Alıntı:
Biz bosuna 3d olayina dalmadik anca unuttum.dogru kanada ubisoft

İnşallah gidersin.. Her başlıkta bu temenniyi dile getiriyorsun.. :) Önce bir mac al ama hocam .. İnşallah temennilerin gerçekleşir..

sevdiğim kişi peşinde köle olmaktansa beni sevenlerin kralı olurum.. sevmek saftirikten duygu heleki karşılıksız sevmek, heleki o başkasındayken hala sevmek tam enayilik arkadaş. unutmalısın onu.. hemen yanında seni sevenlerde vardır eminim..

1 kizi 1000 kişi ister, 1 kişi alır...Sen de seni seveni gidip bulacaksın...O kızın peşini bırakacaksın...Ayrıca başkasını sevdiğini bilmene rağmen hala onu seviyorum diyorsan da durumun vahim arkadaş...Kız 3-5 gün sonra gelse seni seviyorum dese güvenebilecek misin? 5 gün önce başkasını seviyordu şimdi seni sonra başkasını ohoooo...Olmaz senin iş....Vazgeç bu sevdadan...

polwert' Alıntı:
1 kizi 1000 kişi ister, 1 kişi alır...Sen de seni seveni gidip bulacaksın...O kızın peşini bırakacaksın...Ayrıca başkasını sevdiğini bilmene rağmen hala onu seviyorum diyorsan da durumun vahim arkadaş...Kız 3-5 gün sonra gelse seni seviyorum dese güvenebilecek misin? 5 gün önce başkasını seviyordu şimdi seni sonra başkasını ohoooo...Olmaz senin iş....Vazgeç bu sevdadan...
Hocam haklısınız fakat unutamamın bir nedenide kız önce sevdiğini hissettirdi. Daha sonra ben açılamadım... Malum olacağı buydu.
2 Ay önce nihayet açılabildim. Seni çok seviyorum dedim. Kız ağladı vs. Ben başkasını seviyorum dedi. Üzme beni olmaz dedi. Vel hasıl durum bu.

Allah daha büyük dertlerden saklasın hocam..O hayatında yokmuş gibi hiç olmamış gibi devam edersen,herşey olacağını varır,kendini de bu kadar üzmezsin..

Hocam haklısınız fakat unutamamın bir nedenide kız önce sevdiğini hissettirdi. Daha sonra ben açılamadım... Malum olacağı buydu. 2 Ay önce nihayet açılabildim. Seni çok seviyorum dedim. Kız ağladı vs. Ben başkasını seviyorum dedi. Üzme beni olmaz dedi. Vel hasıl durum bu.

Hocam kızın ağlamasının sebebi bence size üzülmesi yada acıması...Sizinle acıyarak birlikte olacağına beraber olmayın daha iyi...En azından dürüstmüş size de değer veriyormuş doğruyu söylemiş ve sizi oyalamamış...Siz de unutmaya bakın...Unutlumaz belki ama acıtmaz zamanla...İnsan anasının babasının ölümüne yokluğuna alışıyor buna mı alışamayacak...Daha iyisini bulursun hocam takma kafana ... 8)

talp' Alıntı:
polwert' Alıntı:
Hocam haklısınız fakat unutamamın bir nedenide kız önce sevdiğini hissettirdi. Daha sonra ben açılamadım... Malum olacağı buydu.
2 Ay önce nihayet açılabildim. Seni çok seviyorum dedim. Kız ağladı vs. Ben başkasını seviyorum dedi. Üzme beni olmaz dedi. Vel hasıl durum bu.
Hocam gerçekten bahsettiğiniz kişinin hayatınızda olmasını isteseydiniz onun hayatına biri girmemişken konuşurdunuz diye düşünüyorum ben. Çünkü yaş itibariyle ciddi dönemeçlere girilebilme ihtimali olan dönemler. Kaybetme korkusu öyle kuvvetli bir duygudur ki çekinmiş olsanız bile aşardınız. Şu an hissettiğiniz şey pişmanlığın vermiş olduğu kuvvetli bir acı. Ona duygularınızı açtığınızda ağladığını söylemişsiniz. Bence onu daha fazla üzmeyin, kafasını karıştırmayın. Kendiniz onun yerine koyarsanız belki bunu yapmak daha kolay olabilir. Onu daha fazla incitmeyin derim ben. Akışına bırakın. Sizin duyglarınızı nasıl olsa biliyor. Eğer o kişiyle olmazsa o zaman tekrar denemek isterseniz şans verirsiniz birbirinize. Herşeyin eni sonu nasip.Unutmayın ki cesaretin bittiği yerde esaret başlar. Sizinki biraz öyle olmuş. Geçmiş olsun. tez atlatmanızı diliyorum. Ama kesinlikle akışına bırakın kafanızı dağıtacak hobiler edinin.

dünyada kadın mı yok birader. bulunmaz hint kumaşı mı. takıntı haline getirme yeter. bunlar asıl seveceğin, mutlu olacağın kişiyi bulduğunda onun değerini bilmen için geçirdiğin aşamalar. bu aşamada biraz zorlanırsın sonra level atlarsın.

Evet belkide en doğru karar beklemek, acı da verse beklemek. Ama onu her gördüğümde bu kalp bu bedende durmayacak gibi oluyor. En iyisi uzaklaşmak sabretmek.

size candan erçetinden " unutursun" şarkısını dinlemenizi tavsiye ediyorum , bana iyi geliyor....

vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz kalan sağlar bizimdir acıdan mayhoşuz
kuracan çilingir sofrasını iki üçtane samimi arkadaş amman sabahlar olmasın
tabi sabah sabah olmaz akşamı bekle :D

dndd' Alıntı:
vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz kalan sağlar bizimdir acıdan mayhoşuz
kuracan çilingir sofrasını iki üçtane samimi arkadaş amman sabahlar olmasın
tabi sabah sabah olmaz akşamı bekle :D
Hocam güzel fikir ama içmek yakışmaz bize. Fakat arkadaşlarla bi halı saha maçı yapılabilir.

her şerde bir hayır vardır derler belki sevdiğin kızla beraber olsan daha çok üzüleceksin. kimse için acı çekmeye değmez bence hiçkimse kendinden daha değerli değil seni seven birini bul ve mutlu ol...

Geri