sevdiğimle barıstım siz ne dersiniz

Kodla Büyü
eğer ki bir ilişkide iniş çıkışlar en baştan itibaren başladıysa çok zor yaşayanları biliyorum hep eskiyi hatırlayıp en ufak bi sorunda bile gündeme getirilir

crazyman' Alıntı:
yaa bazı seyleri cok uzatıyor böyle yapısı var ve ben evlenirsem bunlşar ileride problem olur mu diye içim içim yiyor ama sevyorum onudaa

Bence evlilik şimdilik uzaksa, kendini dışa kapatmamakta da fayda var. Hayatın insana sunacağı harika sürprizler oluyor.
Bir arkadaşım, nişan da ayrıldı ama şimdi başkasıyla ve daha güzeliyle çok mutlu. Başka bir arkadaşım yıllarca bekledi, beklediğine deydi :) Radarları açık tut, hep veren sen olma, mücadele tek taraflı olmaz. Karşı taraf senin ona mecburiyetini hissetmesin.

arkadaşım flort edeceksen sevmek yeterli ama eğer ki evleneceksen tek başına yetmez asla bir sürü şeyler daha önemli kafana yatacak aileler çok önemli memleketler fln bunları unutmayacaksın
ve suckan hocamın da dediği gibi hayat süprizlerle dolu karşına belki bi fırsat çıkar iyi düşün
evlilik insan hayatında en önemli kararlardan biri
ben geçen 5 yıla rağmen eşim eve geleceği zaman heyecanlanırın öğle emeğine geldiğinde çok sevinirim
bunlar sadece aşkla olmaz

Bir ilişki yaşıyorsan bir oyunun icindesindir. Bazen savaş bazen barış bazen de taktiktir. İyi bir stratejist değilsen işin zor.

bote67' Alıntı:
goldenboy' Alıntı:
crazyman' Alıntı:
ya ben alınganım kız alıngan olmuyo o bişey deyince ben alınıyom ben alınınca o dahada alınıyoo nasıl olacaak ciddi düşündüğüm insan sonuctaa ama böyle oluncaa napcam bilmiyom evlenşnce işler değişimiyomu yaa yoksa korkuyorum ya
ben de bi bulsam evlenecek kız her türlü giderim var :D alınsın,kızsın,küssün seviosam her zaman dönüşü olabilir
:)
bote67 hocam kendine eğlence bulmuş. Sürekli eski konuları bir suratla üste çıkarıyor.

Sonra da oturup gülüyor yazılanlara. :puhaha:

Biz sana kartal gibi pençe atmayı, çita gibi çevik olmayı, timsah gibi kuvvetli olmayı öğrettik peki sen naptın yeşil ördek gibi daldın göllere :mrgreen:

Şaka bi yana sen evlenilecek bi adam değilsin, napmalıyım diye ilişkisini yazan bir adamım ben de arkadaşına o karar versin ilişkinize :x

barısmanız size yeterli gelmemiş ki can sıkıntısından forumda yazıyorsunuz forumd amuhabbet arıyorsunuz onun size yetmesi lazım su asamada aslında ...

derim lütfen alınmayın siz srdunuz ne dersiniz diye..

Geri