sevdiğimle barıstım siz ne dersiniz

Kodla Büyü
ozlem22' Alıntı:
ayrıldığım erkek arkadaşımla tekrar bir araya gelme olayını daha önce bi kaç kez yaşadım, sonuç yine ayrılık oldu..herkes aynı şeyleri yaşamaz tabii ama benim bi felsefem var.. exten next olmaz :D

"exten next olmaz" işte budur

5 ay sanırım sonbahar ve kış aylarına denk geliyor. İlkbaharda yeniden barışmışsanız ... :arrow:

balık ve aslan. ı ıh.
Su ve ateş burçları düşmandır geçinemez. Hele balık ve aslan asla.

Balık duygusaldır, alıngandır, bir şey söylemeden önce kılı kırk yarar karşıdakini kırmamak için. Aslan ise pervasızdır. Babasına bile pat diye söyler.

Aslanın en iyi geçinebileceği ikizlerdir.

Balığın en iyi geçinebileceği ise boğadır.

bende balık burcuyum aslanla asla anlaşamam kendini sürekli haklı çıkarmaya çalışan ve hatasını kabul etmeyen insanlarla yapamıyorum. Allahtan eşim balık duygusal takılıyoz biz :D.

şaka bir yana belli bir dönem ayrı kalmak birbirinizin kıymetini anlamanızı sağlamıştır. bi arkadaşım aynı şekilde ayrılıp barıştı evlendi ve mutlu

ateş su geçinemez..
ateş barut yanyana durmaz..
balık kavağa çıkmaz..
aslan geçimsizdir.. sağa sola hep saldırıyor.. belgesellerden biliyorum...
ikizler eşleriyle iyi geçinir.. yani öbür tekleriyle..
terazi doğruluk timsalidir..
oğlak baharı müjdeler..

halk' Alıntı:
balık ve aslan. ı ıh.
Su ve ateş burçları düşmandır geçinemez. Hele balık ve aslan asla.

Balık duygusaldır, alıngandır, bir şey söylemeden önce kılı kırk yarar karşıdakini kırmamak için. Aslan ise pervasızdır. Babasına bile pat diye söyler.

Aslanın en iyi geçinebileceği ikizlerdir.

Balığın en iyi geçinebileceği ise boğadır.

Ayıpsın bilen bilir ikizlerin hertürlü gideri vardır :D

arkadaş sevdiğim kız demiş ama söylediklerinden anladığım kadarıyla neredeyse unutmak üzereyken barışmış, vakit kaybı :!:

Şahsi fikirdir...Mesuliyet kabul etmem...

Ben ayrılıp barışan insanları hiç anlamamışımdır...İnsanlar kavga edebilir tartışabilir ama ayrılmak bunlar gibi değil...Çünkü gerçekten seven insan bana göre ayrılmaz...Ben ayrılmak isteyenlere neden diye bile sormadım...Ayrıldıklarımda da geri dönüp bakmadım...Ayrılık kelimesi bana göre ağızdan 1 kere çıkar orada biter...

ozlem22' Alıntı:
ayrıldığım erkek arkadaşımla tekrar bir araya gelme olayını daha önce bi kaç kez yaşadım, sonuç yine ayrılık oldu..herkes aynı şeyleri yaşamaz tabii ama benim bi felsefem var.. exten next olmaz :D

exten next olmaz :+1:

Sevgili güzin abla,
kız arkadaşımla ayrılalı 355 gün oldu..barışma ihtimalimiz var mı sence :(

ozlem22' Alıntı:
"ex'ten next olmaz" bu lafı tuttum kullanabilirmym başka yerlerde hocam izin varmı :D

hocam mutluluklar. birbirinizi seviyorsunuz bir daha denemeye değer sevginizi çoğaltmak için fakat çok ödün vermeyin sevdiğim kişiyle olayım derken kendinizden geçmeyin

ozlem22' Alıntı:

Hocam felsefenize bayıldım..

nörolojiye git derim :) eğer işler sarpa sararsa tedavi için kendini uzun bir dönem doğaya vur. Başkası da artık seni kesmez. :))

crazyman' Alıntı:
unuttum desem ayrılır mı :D:DD:D: yine acaba

bu şekilde şimdiden emin değilseniz evlenseniz de mutlu olamazsınız.. nişanlıyken nasılsa evliyken de öyle olmaya devam eder...
sürekli didişen küsüşen çiftler evlenince de aynen devam ediyor.. arada sırada ayrılmaya kalkıyorlar.. akıllarında sürekli boşanmak... çevremde örnekleri var.. bence başlamadan bitirin siz..

crazyman' Alıntı:
ya ben alınganım kız alıngan olmuyo o bişey deyince ben alınıyom ben alınınca o dahada alınıyoo nasıl olacaak ciddi düşündüğüm insan sonuctaa ama böyle oluncaa napcam bilmiyom evlenşnce işler değişimiyomu yaa yoksa korkuyorum ya
ben de bi bulsam evlenecek kız her türlü giderim var :D alınsın,kızsın,küssün seviosam her zaman dönüşü olabilir

Geri