sevdiğimle barıstım siz ne dersiniz

Kodla Büyü
olur evlat olur...bu ne biçim site ya , bilişim formuna "her telden" diye bi bölüm açıldı diye her türlü konu başlığı açılmaya başlandı. burada öğretmenden çok çoluk çocuk mu geziyor? kim lise öğrencisi,kim üniversite öğrencisi,kim öğretmen veya kiş işsiz güçsüz belli değil... site raydan çıkmış tren gibi...adam gibi yönetecekseniz yönetin şu siteyi,yoksa gidiverin gari... :verymad:

polwert' Alıntı:
Şahsi fikirdir...Mesuliyet kabul etmem...

Ben ayrılıp barışan insanları hiç anlamamışımdır...İnsanlar kavga edebilir tartışabilir ama ayrılmak bunlar gibi değil...Çünkü gerçekten seven insan bana göre ayrılmaz...Ben ayrılmak isteyenlere neden diye bile sormadım...Ayrıldıklarımda da geri dönüp bakmadım...Ayrılık kelimesi bana göre ağızdan 1 kere çıkar orada biter...

adam haklı beyler dağılın :D

ozlem22' Alıntı:
ayrıldığım erkek arkadaşımla tekrar bir araya gelme olayını daha önce bi kaç kez yaşadım, sonuç yine ayrılık oldu..herkes aynı şeyleri yaşamaz tabii ama benim bi felsefem var.. exten next olmaz :D
:puhaha:

başlık sevgilimle olsaydı eski konular ısınıp ısınıp önüne gelir derdim AMA başlık sevdiğimle olduğu için en iyisini yapmışşın

ozlem22' Alıntı:
ayrıldığım erkek arkadaşımla tekrar bir araya gelme olayını daha önce bi kaç kez yaşadım, sonuç yine ayrılık oldu..herkes aynı şeyleri yaşamaz tabii ama benim bi felsefem var.. exten next olmaz :D
tuttum bunu, exten next olmaz :D :D

olurl olur sevdikten sonra sorun olmaz
olmazsa gene ayrılırsınız
nasıl olsa ondecen acısını biliyon ona göre davranırsınız

cııııııhhhhh bence hala hortum top 10 da bir numara ;) exten next ti bi başlıkta konusuruz :puhaha: :puhaha:

goldenboy' Alıntı:
crazyman' Alıntı:
ya ben alınganım kız alıngan olmuyo o bişey deyince ben alınıyom ben alınınca o dahada alınıyoo nasıl olacaak ciddi düşündüğüm insan sonuctaa ama böyle oluncaa napcam bilmiyom evlenşnce işler değişimiyomu yaa yoksa korkuyorum ya
ben de bi bulsam evlenecek kız her türlü giderim var :D alınsın,kızsın,küssün seviosam her zaman dönüşü olabilir
:)

Vay anasını ya konuya bak. İlk mesajı okudum gerisini okumadım ve şimdi yazıyorum. Bizlerin ne düşündüğünün ne önemi var? Yine olur, hiç başlamadan vazgeç ayrıl sen desek öyle mi yapıcan? Ne seni tanırız ne arkadaşını. Bence ilişkinizin nasıl olabileceğini burada sorgulayıp tartışıyosan yakında ayrılır senden ben söylim sana. Aha da yazdım buraya. Ya da "eeey millet benim de bir ilişkim var ha haberiniz olsun yalnız değilim beni de bi seven var " duyurusundan ibaret post kasmalık bi mesaj...

goldenboy' Alıntı:
crazyman' Alıntı:
ya ben alınganım kız alıngan olmuyo o bişey deyince ben alınıyom ben alınınca o dahada alınıyoo nasıl olacaak ciddi düşündüğüm insan sonuctaa ama böyle oluncaa napcam bilmiyom evlenşnce işler değişimiyomu yaa yoksa korkuyorum ya
ben de bi bulsam evlenecek kız her türlü giderim var :D alınsın,kızsın,küssün seviosam her zaman dönüşü olabilir

Gece gece güldürdünüz beni hocam inşallah olur darısı bekar bilişimcilere :)

Hocam hayırlısını isteyim derim. Hayırlıysa umarım bu olayınız ciddi boyutlara varır. Ben artık evlilikte hayırlısını istiyorum sürekli :)

Zaten siz seviyormuşsunuz ve ayrılmışsınız, tekrar barışmışsınız :? İdeal olan karşılıklı sevgi ve evliliktir, olmuyorsa sizi sevenle evlenmenizdir, oda olmuyorsa gelip buraya konu açmaktır.

crazyman' Alıntı:
ben balıgımda yeni barıstım dogum tarihini unuttum :) sanırım agustostu o agustos hangi burc oluyodu

kesin tekrar ayrılırsınız. evlilik yokken bebek yokken bir an önce ayrılın.

sevgilinin yerinde olsam seni terk ederdim...sevdiğin kız başlatmış veya sen girişimde bulunmuşsun başlamışsınız..ama sen tutmuşsun buraya başladık ne olacak diye yazıyorsun....senin bu ilişkiyi yürütecek cesaretinde sevginde yok bence....dürüst ol bırak...

Eğer 22-23 ağustosa kadar ki bir tarih ise aslandır. Sen su türüsün. O ateş türü. Kesinlikle olmaz bu iş. Yok 23 ağustostan sonra ise başaktır. Yani toprak cinsi. Su ve toprak iyi anlaşır. :-1:

Geri