seneye bt sınıfları kaldırılıyor mu?

Kodla Büyü
Re: 2012 de BT sınıfları kaldırılıyormuş

Devlet malı ne de olsa. Ucuza bile kapatırız bilgisayarları. :D

Kapatılsın ne yapalım. Bizi de kapatsınlar. :cry:

Şaşırmadım, üzüldüm. Çok yazık olacak bu çocuklara...

arkadaşlar bu forumda bayanların da olduğunu unutmayın..

2014'te BT öğretmenliğini de kaldıracaklarmış. Robot Öğretmenler gelecekmiş yerimize.

turkrocker' Alıntı:
bidaha bu foruma bişey yazanı tiksinler...

Zaten ne yazmışsın ki bundan sonra yazacaksın :)
Biz daha atanamadık bile kapatın bakalım.Elbet bir gün biri de sizi kapatır...

yahu canavar gibi bilgisayarlarımız var neden kapatıyorlar. uçuyorlar :D

bir zamnlara birileri çıkıp bu bt sınıfları kurduk diye siyaset yapıyordu. şimdi rezillik diz boyu

Artık müdür yardımcısı yapsalarda onlarda bizde kurtulsak. Ne eveleyip geveliyorlar anlamadım bir türlü

yadigartbaykal' Alıntı:
berserk' Alıntı:
Artık müdür yardımcısı yapsalarda onlarda bizde kurtulsak. Ne eveleyip geveliyorlar anlamadım bir türlü
en son istediğim şey müdür yardımcısı olmak, öğretmeni de velisi de çok zorluyor, kime ne yapacağını bilemiyor insan. eğer vereceklerse öğretmen müd. yard. arası bişi olsa daha iyi olur,, her türlü sorumluluğu bi tarafa atma imkanı oluyor
Formatörlük arada bişey hocam zaten. Eğer sizi memnun ediyorsa.

hersene aynı rezalet formatörlük geldi mi gelmedi mi ders verilcek mi yoksa seçilmedi mi ders kaldırıldı mı yoksa hala var mı norm fazlasımıyım değilmiyim her sene aynı stres ..kapatsınlarda kurtulalım inanın nefret ediyorum bu meslekten ...masa başı memurluğa getirirler en fazla 1.5 maaş verirler 8-5 bilgisayar başı...olacak olan bu ..hiç değilse stresi yok, kanser olucaz yoksa toptan bu yaşadıklarımızla...
Banu Alkan bile daha iyi yönetirdi şu bakanlığı... :puhaha: bu kadar rezillik çekmezdik 8 senedir......

berserk' Alıntı:
kimseyi bedavadan müdür yardımcısı falan yapmazlar hocam...
Olacağımız Rehberlikçinin amele versiyonudur...

BT SINIFLARI KALKAMAZ ARKADAŞLAR ÇÜNKÜ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDA TAŞINIRLARDA AMA EĞİTİM TEKNOLOJİLERİNİN KONTROLUNDE VE MİLLİ EMLAKA AİT TAŞINIRLARDAN DÜŞEMEZLER BİLGİNİZE....

arkadaşlar bu haberi wordde düzenledim ve okulun panosuna astım bakalım. tepki oluşturması için sizde asarsanız belki yardımcı olur

Ekli dosyalar

• haber.rar
    112.1 KB · Görüntüleme: 125

Şu sınıflar kaldırcaklarsa kaldırsınlar artık bu bölümle ilgili hiçbir şey umrumda değil. Yeter artık ya adamlar bizle resmen dalga geçiyor. Ne olduğum niçin olduğumuz gelecekte ne olacağımız hiçbir şey belli değil. Tek belli olan şet memur olduğumuz. Herkese inat artık salla başı al maaşı yapıcam ve yapıyorum.Bizi ne yaparlarsa yapsınlar. MEB'e inat sadece aldığım paraya bakıcam başkada hiç bir şey umrumda değil. 8)

yeni okul açıldı burda lab. yok il içinden bil.öğretmni geldi.( bende istioyrdum ama olmadı) dün öğrendim norma fazlası olmuş ÇÜNKÜ LAB KURULMAMIŞ YENİ AÇILAN OKULA

Norm bildiğim kadarıyla Bt sınıfıyla alakalı değil 15 saat maaş karşoılığını dolduramıyorsa norm faszlası olur

her zaman yazdım yine yazıyorum,
alanında uzman olan biri kesinlikle kaygı duymamalı duymaz da...
bugün sıkıntılı olabilir, ama yarın kesinlikle olmayacaktır.çünkü şartlar öyle gerektiriyor.
siz teknolojiye yatırım yaptığınız sürece, alanında uzman bilişimciler kesinlikle boş da kalmaz, kalamaz......

devlet kara para mı aklıyor nedir...önce milyarlarca dolar harcayıp sınıf kuruyor...sonra kaldırıyor...arkasından yine milyarlarca dolarlık FATİH(!) projesi...bir kaç yıla kalmaz o da çöpe gider...şüphelenmeye başladım haa...

sisss' Alıntı:
- 2011’de okullarda 1395 şiddet olayı meydana geldi. Bu şiddet olaylarının yüzde 10 azaltılması hedeflenecek. Bakanlığın öngörüsüne göre okullarda 2012’de 1250 şiddet olayı yaşanacak.
1395 şiddet olayı sadece bizim okulda meydana gelmiştir. :mrgreen: Şiddet derken silah,bıçaklama yaralama galiba.Çıkan olayların ancak %10u Mem'e yansıyordur. 13950'dır onun doğrusu.

amip33' Alıntı:
sisss' Alıntı:
- 2011’de okullarda 1395 şiddet olayı meydana geldi. Bu şiddet olaylarının yüzde 10 azaltılması hedeflenecek. Bakanlığın öngörüsüne göre okullarda 2012’de 1250 şiddet olayı yaşanacak.
1395 şiddet olayı sadece bizim okulda meydana gelmiştir. :mrgreen: Şiddet derken silah,bıçaklama yaralama galiba.Çıkan olayların ancak %10u Mem'e yansıyordur. 13950'dır onun doğrusu.
al benden de o kadar :+1:

Geri