SEÇİM SANDIK GÖREVLERİ BELLİ OLAN VAR MI?

Kodla Büyü
Bu arada başkanlık görevi 1254 lira memur ise 850 lira civarı bir ücret ödenecekmiş

Daha önce de defalarca yazdım ama şimdi kanıtı ile gösterebilirim

Oy kullanılacak sandık sorgulama ekranında, eğer görev verilirse orada alt kısmında görülebilecek. Yani görev tebliğinden önce görülebilme şansı var

2019 yılında İstanbul'da yenilenen seçimin sandık sorgusundan aldığım ekran görüntüsü (bazı bilgileri sildim):

secim.jpg

Bu gece itibariyle oy kullanacağımız sandıklar belli oldu arkadaşlar, E- Devlet'ten sorgulayabilirsiniz!..

Daha önce de defalarca yazdım ama şimdi kanıtı ile gösterebilirim

Oy kullanılacak sandık sorgulama ekranında, eğer görev verilirse orada alt kısmında görülebilecek. Yani görev tebliğinden önce görülebilme şansı var

2019 yılında İstanbul'da yenilenen seçimin sandık sorgusundan aldığım ekran görüntüsü (bazı bilgileri sildim):

Ekli dosyayı görüntüle 73262
Sanırım henüz dağıtılmamış hocam. İlerleyen günlerde bu şekilde görebileceğiz o zaman

Sanırım henüz dağıtılmamış hocam. İlerleyen günlerde bu şekilde görebileceğiz o zaman

Evet öyle. Muhtemelen en erken 22 Nisan’da görebileceğiz. Seçim kurulları bayramda çalışırsa
2019’da bize görev tebliğ edilmeden öğrenmiştik

Evet öyle. Muhtemelen en erken 22 Nisan’da görebileceğiz. Seçim kurulları bayramda çalışırsa
2019’da bize görev tebliğ edilmeden öğrenmiştik
Bu yöntemle öğrenebilen var mı? Malum il il hatta ilçe ilçe bile sisteme girişleri farklılık gösteriyordur.

Var mı bir gelişme arkadaşlar? Ben görev istemedim. Sadece oy kullanacağım sandık görünüyor. İsteyen arkadaşlarda durum nasıl?

Var mı bir gelişme arkadaşlar? Ben görev istemedim. Sadece oy kullanacağım sandık görünüyor. İsteyen arkadaşlarda durum nasıl?
İsteme diye bir durum yok hocam. Herkesin listesi gönderildi tüm memurlar için. Bizim bulunduğumuz yerde. Zorunlu isim listeleri istendi. Ben istemediğim halde isim gitti toplu listede

Bugün ilçe seçim kuruluna gittim, görev çıkıp çıkmadığını öğrenmek için.
Dün akşam geç saatlerde kadar kura çekme işi devam etmiş (büyük bir ilçedeyim). Görevler henüz işlenmemiş.
Sonuç olarak ayrıntılı bilgi vermediler, size tebliğ edilince öğrenirsiniz dediler. Daha önceki seçimlerde sandık sorgusu sayfasından görevin görünür olabildiğinden haberleri yok.
Çalışanları oldukça yorgun ve bayramda çalışıyor olmanın verdiği mutsuzluk içinde gördüm

Bugün ilçe seçim kuruluna gittim, görev çıkıp çıkmadığını öğrenmek için.
Dün akşam geç saatlerde kadar kura çekme işi devam etmiş (büyük bir ilçedeyim). Görevler henüz işlenmemiş.
Sonuç olarak ayrıntılı bilgi vermediler, size tebliğ edilince öğrenirsiniz dediler. Daha önceki seçimlerde sandık sorgusu sayfasından görevin görünür olabildiğinden haberleri yok.
Çalışanları oldukça yorgun ve bayramda çalışıyor olmanın verdiği mutsuzluk içinde gördüm
Niye devlet sırrı mı da söylemiyorlar.

Şöyle olmalı:

Sandık Kurulu Başkanı 418 x 3 = 1254 TL
Memur üye 396 x 2 = 792 TL
bozdur bozdur harca neredeyse 17-20 saat sürecek bir görev ve ücrete bakın, bahçeye çevreyi temizlesin toplasın diye adam tutuyoruz saati 700 TL diyor öyle çok işte yok bir büyük boy çöp çıkar detaylı bakarsa.
sandıkta görevlilerse sandık başından ayrılmadan gelen yüzlerce kişinin düzgün ve kanuni bir biçimde oy kullanması için her an dikkat ve teyakkuzda görevini yapmak durumunda karşılığı bu olmamalı en az 5.000 TL olmalıdır.

Sandık görevi çıkıp çıkmadığını anlayabilmek için tüm ip uçlarını değerlendiriyoruz.

Geri