saat 21:00'a kadar projesi YOZGAT'ta

Kodla Büyü
zilal' Alıntı:
bugün konyanın pilot il olarak seçildiğini duydum. hatta vali bizim okula gelip bakacak diye labı düzenledim öğrencilerle birlikte. il mem de gelmiş ama bakmadan gitti. ne olacak bilmiyorum.
endişeliyim.. ama ben formatör olmadım 5 e kadar durmamak için. bu iş nasıl olacak anlamadım

Walla değil vali uzaylılar gelse yinede tutamazlar beni saat 21:00 a kadar. Gece ücretinden ek ders ödemeleri lazım. Ayrıca fazla mesai zorunlu olmaz.
Yapan bulunur mu elbette bulunur. Yapacak istekli ogretmenlere formatorluk belgesi verip işi yüklerler para var ucunda malum. sonra o işde zorunlu hale gelir kabak bize patlar gibi geliyor.

sabah vardiyasinda calismam, ikinci vardiyada 21 e kadar devam artik. bence bizleri 2 vardiya yaparlar :)
ne hale geldik Allahım yaaa, onu begnemzken bunu begenmezken adamlar bizi ne duruma soktu, daha da kotuye gitmeye devam edecek... icimden kotu sozler geciyor ama, yakismaz bi ogretmene diyor, yazmiyorum hani :p

cagdas' Alıntı:
formatör 9-15 dursun derken ne hallere düştük.
:| gerçekten de 9- 15 derken 8-21 yapmaya çalışıyolar heralde, biz gündüz dokuz dedik gece dokuz anlaşılmış demek ki :sleep:

Bimer'e "Her gün sabah 6:50'de okulumda oluyorum akşam 17:30'dan sonra ayrılıyorum. Saat 21:00'e kadar okulda kalırsam günde 14:00 saat çalışmış oluyorum. 8 saat uyku, kaldı 2 saat. Ben öğretmen miyim? Amele mi? Kendimi ne zaman geliştirebileceğim, öğrencilere evime aileme vatanıma milletime nasıl yararlı olabileceğim. Çalışma saatlerimiz insanca bir seviyeye çekilmesini istiyorum" desek ne olur? Günah olur mu ki?

kmse korkmasın yav ne bu telaş kimse çalıştıramaz sizi o saate kadar

only61' Alıntı:
kmse korkmasın yav ne bu telaş kimse çalıştıramaz sizi o saate kadar

Öyle diyorsun da bizim okulda akşam 21:00'e kadar kalmak ister misiniz ek ders karşılığ deseler de kimse kalmaz kolay kolay. Ne olacak peki o okul 5'te kilit mi vurulacak kapısına kadar.

nermin_böte' Alıntı:
yağmurtan' Alıntı:
Yüzde 99 okulda BT öğretmenleri kalacak :cry:

arkadaşım bende bunu anlamıyorum..bu yorumlarda neyin nesi..

valla ben hiç üstüme alınmıyorum..diye diye herşey başımıza geliyor ya ..bırakın açan dayım düşünsün hangi kanunda yazıyor o yaa..ben çoluğu çocuğu bırakıp gece 9 da it kopuğun başında bekleyecem..oldu..
:alkis:

Diyarbakırdayım burda öyle bir durum olursa düşünemiyorum. Bizim okulun etrafında akşam tinerciler cirit atıyor. bt sınıfından halk olarak faydalanmak isteyeceklerdir :puhaha: Ayrıca bt sınıfım bodrum katta in cin top oynuyor. ders saatleri dışında asla inmem güvenlik kamerasıda yok :D

Olsada parani alirsin
duzce depreminde aksam okulda etud yaptik mudur lokantadan yemegimize cayimiza kadar aldi
ek ders alirsin

Olsada parani alirsin
duzce depreminde aksam okulda etud yaptik mudur lokantadan yemegimize cayimiza kadar aldi
ek ders alirsin

Buzkırıcı' Alıntı:
Olsada parani alirsin
ek ders alirsin
Buzkırıcı' Alıntı:
Olsada parani alirsin
ek ders alirsin

keşke öyle olsa hocam ama ben hiç ihtimal vermiyorum çünkü o zaman iktidar, anlayış, milli eğitime bakış çok farklıydı.şimdi bambaşka bir bakış açısı var öğretmene, eğitime karşı...bunun da ne olduğunu herkes biliyor zaten...

arkadaşlar bu işi sadece BT öğretmenlerin yıkamazlar. neden üzülüyorsunuz ki?

iş bölümü yapılmak zorunda bu durumda bütün öğretmenler isyan eder. biz beşe kadar dururken iyiydi.

diğer branşlar artık empati yapmayı öğrenirler.

Geri