[Resimli] NetSupport Protect Şifre Değiştirme İşlemi

Kodla Büyü
Hocam bende şifre alabilir miyim eğer v..... li şifre değilse zira kabul etmiyor bunu :(

Bilgiler için teşekkürler henüz denemedim ama işe yarayacaktır. Şu bahsi geçen şifreyi bende pm olarak alabilir miyim? :alkis:

arkadaşlar netsupportu kaldırıp tekrar kurmak istiyorum işlemleri anlatıldığı gibi yapıyorum fakat programlardan kaldır seçeneği çıkmıyor. değiştiri seçiyorum ordan remove seçiyorum fakat error 1326 diye bir hata veriyor. nasıl kaldırabilirım programı ? NS şifresini kimse bilmiyor mu :/

revoremover diye program ekle kaldırdan kalkmayan programları
kaldıran bir program var yada kayıt defterinden kaldırabilirsiniz
faz1 şifresi vesdijm@n1453

google a yazın hocam resimli anlatımlar var

başlar çalıştıra regedit yazın ordan F3 le direkt NetSupport diye aratıp klasörü silebilirsiniz

teşekkür ederim hocam. başka bir ETde denedim oldu. bu arada paylaşım için de ayrıca teşekkürler :) çokk çokkkk işime yaradı... neler yapsam da güvenliği sağlasam diye araştırma aşamasındaydım.

hocam önce protect i deaktive etmeniz gerekiyor.orda sorulan şifre malum şifre :D sonra remove dediğinizde program kalkar.

yok hocam deaktive ettiğim halde kaldıramadım. remove diyorum ama error 1326 diye uyarı çıkıyor. fakat başka tahtada kaldırabildim.kaldıramadığım tahtalarda eemree hocamın dediği programla deneyeceğim. bir de bazı maill adreslerinin harıcında mail açmasın istiyorum bunun bır çözümü var mı ? yani sadece öğretmenler maillerini açabilsinler öğrenci açamasın :):) çok mu şey istiyorum :))

yaseminsrc' Alıntı:
yok hocam deaktive ettiğim halde kaldıramadım. remove diyorum ama error 1326 diye uyarı çıkıyor. fakat başka tahtada kaldırabildim.kaldıramadığım tahtalarda eemree hocamın dediği programla deneyeceğim. bir de bazı maill adreslerinin harıcında mail açmasın istiyorum bunun bır çözümü var mı ? yani sadece öğretmenler maillerini açabilsinler öğrenci açamasın :):) çok mu şey istiyorum :))
mail engellemesini bt sınıfında istiyorsunuz sanırım. netsupport 11 veya avast programlarında site engelleme bölümleri var.öğretmenler de öğretmenler odası bilgisayarını kullanır zaten.
1326 hatası ise izinli olmayan bir kullanıcıdan müdahele edildiğinde uzuktan bağlantı ile ilgili sorun veriyor.admin le giriş yapmadınız mı tahtaya.ya da o tahtada uzaktan erişim sağlayan farklı bir program mı kurulu?

hocam usb girişleri iptal etmek için gereken ayarlamayı yapıyorum ama yine de görüyor ? neden kaynaklı olabilir ???? lüftennnn acıl cvp

hocam ilk mesajdaki 11. adımları yaptınız mı
eğer yaptıysanız bazı exeler yinede çalışıyordu usb den
konunun ileri sayfalarında bahsetmişti arkadaşlar

yaptım hocam. şimdi bu 11. madde usb belleklerin açılmasını mı engelliyor yoksa sadece exelerin çalışmasını mı ? ben ubsler çalışmasın istemiyorum ayarları yaptım ama ubs bellek açılıyor hala. sonra sürücü kaldırım dedim bu seferde dokunmatık gitti:/ peki biosdan kapatsam usb depolama aygıtlarını mı çalıştırmıyor yoksa klavye fln da iptal mı oluyor.

usb açılıyor, ama okuma yazma kopyalama ve uygulama çalıştırma izinleri 3 ünüde kapatırsanız
usbler açılır ama bişey çalışmaz
usb leri biostan kapatırsanız tüm usbler çalışmaz hocam klavye vs.

Arkadaşlar bu dönem Fatih okulunda görevlendirildim. Forumda yazılanları okudum ama hala cevabını veremediğim sorular var. :?

1- NetSupport Protect yazılımı OPS modülü arızalanan, servisin gelip götürdüğü ve en son 1 ay önce garantiden gelen tahtada var bir tek. Diğer sınıflardaki tahtalarda böyle bir yazılım yok. Bu neden böyle?

2- NSS Protect yazılımı denetim masası kullanıcı ayarları gibi alanları kısıtlar mı? Sizde de böyle mi? Denetim Masası açılmıyor.

eemree' Alıntı:
zülal' Alıntı:
Ben ilk sayfada anlatılanlara göre yapmıştımo zaman bu şekilde yapmanın mantığını anlayamadım çünkü herşeyi yasaklarsak tahtayı kullanan hocalar hiçbirşey yükleyemez belleklerinden. Tahtalarda tek oturum var.

hocam zaten şifreyi öğrenciler öğrendiği için değiştiriyoruz
yeni şifreyi öğretmenlere söylüyoruz onlar belleklerini takınca şifreyi yazıp pc yi kullanıyorlar
kapatınca tekrar şifre devrede oluyor.
Üstün yetenekli hocalarımız şifreyi girerken çok hızlı olduklarından (!) şifreyi bütün öğrenciler öğreniyor. Bazıları defteri doldururken şifreyi girme görevini öğrenciye veriyor. Çıldıracam ya...

Geri