[Resimli] NetSupport Protect Şifre Değiştirme İşlemi

Kodla Büyü
asacan' Alıntı:
böyle bir paylaşım yapmamız çok düşüncesizce. henen kaldırın paylaşımı tüm öğrencilerin eline geçmeden.
program öğrencilerin eline geçince ne olacak merak ettim hocam

ben henüz denemedim ama güzel paylaşım. aklıma takılan bir husus var. bunu admin oturumu açıkken mi uygulayacağız. yoksa vet kullanıcı oturumunda mı halledeceğiz. deneyenler bilgilendirirse sevinirim....

bütün tahtalarıma kaldırıp yeniden kurdum. deep freeze özelliğide süper oldu. bütün tahtalar fıstık gibi oldu :lol: emeğinize sağlık hocam

ozgetas_manisa' Alıntı:
Nasıl kaldırıcaz ki daha önce defalarca denedim admin şifresi active deactive yapıyor ama program ekle kaldırdan uninstall yapınca şifre istiyor yine ve bu şifre admin şifresi değil. Klavyeyle de denedim, klavye dilini de değiştirm olmuyor. Kaldıranlardan yardım istiyorum lütfen!!!
kaldırmak için iki yol buldum:
1. si bilgisayarım sağ tık yönet hizmetlerden bulup devre dışı bıraktım. denetim masasına girince kaldır çıktı( ama bu işlemi sonuna kadar yapmadım.)
2. deactive yaptıktan sonra programın kurulum dosyasını yeniden çalıştırdım ilerleyen seçeneklerden remove yi seçtiğimde tamamen sildi.

ya arkadaşlar vestelden indirdiğim imajı yükledim nettsupport protect şifresi v....3 .Bugün şifreyi kabul etmedi.Deactive etmek için şifre gerekmiyor mu?

Geri