PFDK Kararları

Kodla Büyü
Abi bırakın bu tartışmaları

uefa da dedi karara biz karışmayız..

türkiyede şike yok siz neyi tartışıyosunuz..

tekrar söylüyorum bu olay bitti artık konuşmaya gerek yok :puhaha: :puhaha:

ozhan3030' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
ozhan3030' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
kimse söylemedi arkadaşlar ama 58 maddenin değişmemesini isteyen tek takım Fenerbahçe idi.
bunu söyleyen olmadı hiç ?
58. madde şike yapan takımı küme düşürüyordu,değiştirmeyi federasyon ve diğer takımlar isterken
bir tek Fener karşı çıktı,yargılanalım,eğer öyle isek küme düşelim dediler. :?:

Hatıla " Nihat Özdemir önce demişti 58.madde değişmezse Türk Futbolu batar demişti" sonra aynı adam dedi 58.madde değişmesin.Bunu söyleyen birisi sözlerinde çelişki yokmu.İnsanın Aklına Nihat özdemir federasyonla anlaştı federasyon fb düşürmeyecek.
Yanlış biliyorsun.58 maddenin değişmemesini istemeyen bir çok takım var.Fb önce değişmesini istiyordu.

Yayıncı kuruluş ve TFF Türk futbolun içine ettiler.Benim için Türk futbolu benzini bitmiş araba gibidir.verilen kararlar ise arabanın benzini bitmiş araba yokuşta aşağıya inerken vitesi boşa almamız lazım ta ki düz yola kadar bizi idare eder,ya arabaya benzin almaya gidersin yada yada arabayı orda bırakırsın.
hocam önemli olan şike yaptığı düşünülen takımın çıkıp
o maddenin değişmesini istememesidir.
üstelik benzini bitmiş yani stop etmiş arabayı
yokuş aşağı boşda bırakırsan çok yanlış yaparsın
saniyeler sonra frenin şişer direksiyom kitlenir duramazsın,çarparsın... :)

Pardun hocam nihat özdemir fb takımın yöneticisi fb takımından sayılmıyormu...))) Hocam burda biz ne desek boştur..

Verilen Kararları görünce Türk futbolu ne kadar kirli olduğunu bir göstergesidir. Sıkıldığımda İspanya-İngiltere-Holanda-İtalya-Brezilya bu ligleri ücretsiz bir şekilde izlerim daha iyidir. Türk Futbolu gibi kirli değil..
neyse hocam uzar bu konu daha,boşverelim nihatı falan,uefa zaten kararını da açıkladı karışmayız diye.
diğer ligler konusunda katılıyorum,özellikle ispanya ve ingiltere ligi keyif verici :+1:

sinanuzun' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
Temiz ligcilere gelsin :)
581100_307172339358470_124905517585154_697473_978679497_n.jpg

Platini:'kardeşim şike yaptı dediğiniz takım hepinizi yeniyor, yoksa siz mi maç satıyorsunuz' ? (Alıntıdır.)
bu da şikeci fener diyenlere gelsin ;)

Sevgili hocam emin ol yapılacak son maç sonrası Galatasaray yenince Fenerbahçenin örnek davranışlarını bizlerde burada fotoğraflarız Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş.

Hatırlatma için yazıyorum çünkü yazacağım demiştim. Bizi kınayanlar kendileri için ne söyleyecekler merak ediyorum kimse kusura bakmasın biz başkalarının verdiği vergilerle alınmış Türk polisinin aracını devirmedik yakmaya çalışmadık.

Lütfen kimse şampiyonuk maçıdır bunlar normaldir demesin 2006 yılında fener Trabzon'dan şampiyonluk kupasını alıp giderken bizde gidip polis arabası devirip yakmaya çalışmadık. Saygılarımla.

Ekli dosyalar

• polis12f324feb2f210348by.jpg
    polis12f324feb2f210348by.jpg
    36.9 KB · Görüntüleme: 354
Geri