okullar belli oldu mu

Kodla Büyü
İlde bir tane Anadolu lisesi gözüküyor... Haliyle ben onu da seçemiyorum(malum sınav puanım vs yok)... Şimdi bana açık okul yok mu demek bu?

Tercih ekranında "En fazla 1 tercih yapabilirsiniz" diyo. Bu sanırım o Anadolu lisesini görüyor...

Biri aydınlatırsa sevineceğim...

s_kajmeran' Alıntı:
İlde bir tane Anadolu lisesi gözüküyor... Haliyle ben onu da seçemiyorum(malum sınav puanım vs yok)... Şimdi bana açık okul yok mu demek bu?

Tercih ekranında "En fazla 1 tercih yapabilirsiniz" diyo. Bu sanırım o Anadolu lisesini görüyor...

hocam mebbise kurum kodunu yazdiktan sonra okul adı geldi mi

sağolasın, zaten kurum tıpi 0 olarak belirtilmiş, kurum kodunu yazıncada 'muhtemel boşalacak' olarak gözüküyo sanırım tercih yapabilirim teşekkürler.

s_kajmeran' Alıntı:

hocam kurum kodlarını yazarak dene
ben öyle yaptım
okul adı çıktı
tek okul buldum
izmir de 44 okuldan

arkadaşlar tercihleri yaptıktan sonra çıktı alamadım tercih ekranını açtığımda da yazıcı simgesi aktif değil
çıktı almazsam bir sorun olur mu? :?

ijklmno' Alıntı:
arkadaşlar tercihleri yaptıktan sonra çıktı alamadım tercih ekranını açtığımda da yazıcı simgesi aktif değil
çıktı almazsam bir sorun olur mu? :?

Çıktı almamız şart mı arkadaşlar. Tercih sonrası ne yapılıyor?

ccaaggllaarr' Alıntı:
antipc' Alıntı:
Arkadaşlar benim bulunduğum ilde merkezde sadece Anadolu Lisesi görünüyor. Eşim ilçede. 41'i işaretleyince ne oluyor bilgisi olan var mı? 41 ile atanırsam nereye atanırım, ilde bir tane açık okul var sadece.

al benden de o kadar hocam 1 okul gözüküyor seçilebilecek... o okulu seçeceğiz ardından 41i seçip boş kalan tüm ilçeleri göreceğiz o kadar...
yapacak birşey yok herhalde
Haklısınız yapacak bir şey yok. Yalnız ben hiç okul seçemiyorum. 41'i seçince boş okul nerden açılacak onu merak ediyorum. Şu durumda ilde 1 tane var onu da ben yazamıyorum, eşim ilçede. İlde boş olan 1 okul mu var demek bu yoksa 41'i işaretleyince bu 1 tane dışında okul mu belirlenecek? Bu konuda bilgisi olan paylaşabilir mi?

ÜÜÜÜf yine aynı şey...
Dün 11 adet tercih yapabilirsiniz diyordu. Şimdi 5 adet tercih yapabilirsiniz diyor , ayrıca da 3. tercihten sonra böyle bir tercih yapamazsınız diyor (bütün kurum kodlarını denedim. :( )
Bugün milli eğitimi bak. nı aradım... Ben onlardan daha çok şey biliyorum diyebilirim yani!!!

Arkadaşlar dün ildeki bütün okulları tercih edebiliyordum bugün sadece 41 i seçebiliyorum. 5 Şubat veya daha öncesinde yani sayfa değişmeden önce tercih yapıp onay alan var mı? Onay alanlara tekrar tercih yapmaları konusunda milli eğitimden bir bilgi geldi mi ? Bu durumda olanlardan acele cevap verilirse memnun olurum.

uyelik269' Alıntı:
Arkadaşlar dün ildeki bütün okulları tercih edebiliyordum bugün sadece 41 i seçebiliyorum. 5 Şubat veya daha öncesinde yani sayfa değişmeden önce tercih yapıp onay alan var mı? Onay alanlara tekrar tercih yapmaları konusunda milli eğitimden bir bilgi geldi mi ? Bu durumda olanlardan acele cevap verilirse memnun olurum.
o nasıl iş hocam peki yayınlanan kontejan listesinde değişme var mı

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
uyelik269' Alıntı:
o nasıl iş hocam peki yayınlanan kontejan listesinde değişme var mı

yok değişiklik yok durum şöyle ben merkeze eş durumu istedim fakat merkezde kontenjan yok ,
dün diğer ilçelerdeki okulları da isteğime göre dizebiliyordum. Dün öğleden sonra bakanlık sistemi değiştirmiş. Benim durumumda tercih yapanları da iptal edip tekrar tercih etmeleri konusundan aramışlar.

bu bakanlık da hiçbir şey doğru yapılmıyor illa bir şeyi düzelteyim derken başka bir yeri bozuyorlar

Geri